Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
AndersB napisał:
FunkyD napisał:
marcinpawlak napisał:
w mojej firmie mieslismy mohameda na praktykach byl tylko 2 tyg. podejrzewam ze wolal wybrac ta droge siedziec na socjalu bo mi sie nalezy . Jak zabiora im socjal to sie powinni ruszyc do pracy Jeśli naprawdę by im zabrali socjal i kazali pracować to nie byłoby pracy dla Ciebie!!! A przynajmniej tam gdzie pracuje się na najniższych szczeblach
haha uwazasz ze azylanci mogli by pracować np. na budowie czy innej pracy wymagającej myślenia?
Mialem o tym wspomniec, ale mnie ubiegles Jasne ze e nie!!! Ci co na budowie sa bezpieczni ,)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Ja pracowałem na budowie z jednym czarnym z Ugandy i o dziwo pracowity był i kumaty.
No i z Turkiem leń i idiota do kwadratu.
Jak tu koledzy zauważyli posady na budowach są bezpieczne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
gowniarzerie w prowadzila w czyn przekonania ktore im wpoili rodzice i dziadkowie
nasluchala sie rasistowskich aluzji we wlasnym domy i wyszla na ulice
powinni oskarzyc jeszcze rodzicow dziadkow i ciatki wujkow
za podbuzanie do nienawisci rasowej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(LenaGutkowska)
Nowicjusz
Pracowici czy leniwi, biali czy czarni....co to do diabła ma za znaczenie. Przemoc, agresja, bestialstwo. W głowie się nie mieści! Jeżeli takie poczynania ktoś z Was uznaje za zasadne, to chociaż raz powinien pomyśleć, co byłoby gdyby to spotkało jego.
Dziś komuś się nie spodobał czarny, jutro Polak a za chwilę ktoś z piegami czy zadartym nosem. Powodów do niechęci może być wiele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tobiasz Czapura
(TobiaszCzapura)
Wiking
Nie są to odosobnione poglądy, spójrzcie na nastolatków trenujących na siłowniach, uczących się sztuk walk i spytajcie ich po co? a większość odpowiada: żeby być gotowym walczyć o swój kraj, po to by nie bać się wyjść na ulice i walczyć o swoją tożsamość narodową... a anders był tylko czubeczkiem góry lodowej... większość mieszkańców miasteczek w których są ośrodki dla uchodźców mogliby pisać książki o uprzedzeniach rasowych i o nienawiści do kolorowych imigrantów. Bo przecież skandynawia to kolebka Aryjczyków, i coraz więcej ludzi uważa że tu ma być biało a nie kolorowo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
TobiaszCzapura napisał:
Nie są to odosobnione poglądy, spójrzcie na nastolatków trenujących na siłowniach, uczących się sztuk walk i spytajcie ich po co? a większość odpowiada: żeby być gotowym walczyć o swój kraj, po to by nie bać się wyjść na ulice i walczyć o swoją tożsamość narodową... a anders był tylko czubeczkiem góry lodowej... większość mieszkańców miasteczek w których są ośrodki dla uchodźców mogliby pisać książki o uprzedzeniach rasowych i o nienawiści do kolorowych imigrantów. Bo przecież skandynawia to kolebka Aryjczyków, i coraz więcej ludzi uważa że tu ma być biało a nie kolorowo...


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli ktos do tej pory nie wie gdzie jest kolebka Ariow (dzis dla poprawnosci politycznej zwanych Indoeuropejczykami) to niech zobaczy: pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_kurhanowa

A jesli nie wie jaka jest najczystsza rasa to niech przeczyta: pl.wikipedia.org/wiki/R1a

Jakos tak sie wesolo zlozylo ze Polacy maja nawet wiecej od Rosjan R1a1.... A jasnym jest ze rasa Slowianska jest najblizej oryginalnej rasy Ariow.... A giermancy i celtowie sa tymi "nizszymi" rasami z grupy ras Ariow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ja się tak tylko spytam polskich fachowców i znawców od ras
czy Rumuni to jeszcze rasa biała, czy oni to już ciapate są?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Rom to jest "ciapaty" aka cygan wywodzacy sie z induskiej rasy pokrewnej do tej ktora kiedys przybywajacych z polnocy Ariow uznala za "kaste Bogow".

A RUMUN to ta sama rasa co zabojad aka Francuz... Czyli rasa romanska ktora jest teoretycznie uznawana za rase biala lecz zmieszana z posledniejszymi wiec jeszcze mniej indo-europeiska jak to sie politycznie poprawnie nazywa... od giermancow czy celtow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
aha
a Hiszpanie, Włosi, Portugalczycy
bo mi też na białych nie wyglądają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok