Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil . Michał S. do misie angi Piżyk (7003 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
fitatadeusz napisał:
Zgadzam się z Tobą w,,,,,,,,,,100% tyle tylko że ja nie piję

Tadek, ta fita w nazwisku to na pewno przez jedno T ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Tak donoszenie samo w sobie jest złe, ale jeśli to jedyny sposób na garstkę zdeterminowanych przemytników psujących renomę reszcie?
Dla mnie stała, dobra praca jest najważniejsza. Przez przemytników, swego czasu zanim Rumuni tu nie przyjechali to my jako Polacy królowaliśmy w statystykach drobnych kradzieży w Norwegii. Przez takich ludzi nie zamierzam obniżać sobie szans na dobrobyt. Jak to osiągnę to bez problemu kupie wszystko to co mi potrzebne legalnie.
Dlatego ja wiem co mam robić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Przykazań miało być dziesięć-jest jedno dbaj tylko o SIEBIE (tak naprawdę oni CI żli,myślą zawsze tylko o sobie)zamiast najeść się małą łyżeczką-to chochlą,lecz czasem można się zadławić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Zabek57 napisał:
Tak donoszenie samo w sobie jest złe, ale jeśli to jedyny sposób na garstkę zdeterminowanych przemytników psujących renomę reszcie?
Dla mnie stała, dobra praca jest najważniejsza. Przez przemytników, swego czasu zanim Rumuni tu nie przyjechali to my jako Polacy królowaliśmy w statystykach drobnych kradzieży w Norwegii. Przez takich ludzi nie zamierzam obniżać sobie szans na dobrobyt. Jak to osiągnę to bez problemu kupie wszystko to co mi potrzebne legalnie.
Dlatego ja wiem co mam robić.


Człowieku wytłumacz mi jak przez przemytników obniżają ci się szanse na zarobek ?
Pracujesz - twój szef ocenia twoja pracę , zależy mu na interesie swojej firmy a nie na jakiś przemytnikach ... to samo jak szukasz pracy - pokazujesz swoje cv i referencje a pracodawca ma w dupie przemytników tylko interesuje go to co możesz dać jego firmie !!!

Chyba , ze pracujesz w branży przemytniczej i martwisz się rosnącą konkurencją i w związku z tym zagrożonym dobrobytem , to rozumiem

Życzę powodzenia w osiąganiu dobrobytu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Lamikoboy napisał:
Zabek57 napisał:
Tak donoszenie samo w sobie jest złe, ale jeśli to jedyny sposób na garstkę zdeterminowanych przemytników psujących renomę reszcie?
Dla mnie stała, dobra praca jest najważniejsza. Przez przemytników, swego czasu zanim Rumuni tu nie przyjechali to my jako Polacy królowaliśmy w statystykach drobnych kradzieży w Norwegii. Przez takich ludzi nie zamierzam obniżać sobie szans na dobrobyt. Jak to osiągnę to bez problemu kupie wszystko to co mi potrzebne legalnie.
Dlatego ja wiem co mam robić.


Człowieku wytłumacz mi jak przez przemytników obniżają ci się szanse na zarobek ?
Pracujesz - twój szef ocenia twoja pracę , zależy mu na interesie swojej firmy a nie na jakiś przemytnikach ... to samo jak szukasz pracy - pokazujesz swoje cv i referencje a pracodawca ma w dupie przemytników tylko interesuje go to co możesz dać jego firmie !!!

Chyba , ze pracujesz w branży przemytniczej i martwisz się rosnącą konkurencją i w związku z tym zagrożonym dobrobytem , to rozumiem

Życzę powodzenia w osiąganiu dobrobytu
Nie zgodze sie z Toba Lamikoboy Chlopak dobrze napisal z wyjatkiem donoszenia na rodakow Pomysl troche To nie boli Gdyby wszyscy nowo przybyli alieni mieli takie nastawienie i rozumowanie jak on to napewno bylo by o wiele mniej kradzierzy. Kazdy nowy co tu przyjezdza az sra w gacie jak widzi ten caly przepych i dobrobyt-te wszystkie kosiarki, rowery, pily lancuchowe i inne rzeczy stojace na zewnatrz i az sie proszace o zwiniecie. Ten chlopak nie chce krasc bo wie ze i tak go bedzie na to stac Do nowo przybylych!!! Dajcie sobie pol roku a napewno i was bedzie na to stac!!! Wracajac do Twojego pracodawcy ktory niby jest z Ciebie zadowolony---- hmmmm moze i tak, ale za Twoimi plecami i tak mysli ze jestes pierdolonym polakiem, pijakiem i zlodziejem..... Media maja wielka sile i jak jest glosno o polakach to bierze ich frustracja. Tobie tego nie powiedza, ale miedzy soba bardzo burzliwie o tym dyskutuja!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Ja nie jestem tu pol roku. Pracuje na kontrakt roczny i teraz sie konczy. przed dwoma miesiacami wezal mnie szef i zapytal czy chce dluzej pracowac. Dal do zrozumienia, ze moge zostac i dostac kontrakt na stale. Po serii materialow na temat przemytnikow, wycofal sie. Moze mnie zostawi, ale nie bede mial tego kontraktu na stale, juz to wiem. Jak przeklada sie to na mnie? Tak ze bez tego kontraktu wystpic o kredyt na mieszkanie i kupic tu na raty, aby nie placic co miesiac za wynajm mieszkania 7 000 nok. Tylko splacac swoje i nie wyzucac je w bloto. Koledzy w pracy juz rozmawiaja ze mna spowrotem na dystans, tak jak na poczatku jak przyszedlem nowy, dokad mi nie zaufali. W mojej pracy na wysokosciach zaufanie wspolpracownikow jest najwazniejsze, inaczej dochodzi do wypadkow. Czy wszyscy ci co robia cokolwiek co przyczynili sie do tego, zrekompensuja mi straty choc te finansowe. Czy oni mysla co robia innym polakom, czy nie? Rozmawialem na temat Kablowania z norwegami, oni tego nei lubia tez. Oddzielaja jednak dwie rzeczy, jesli ktos wchodzi z butami w twoje zycie, nawet nie zdawajac sobie z tego sprawy, ze to co zrobil noze ci zaszkodzic. Naprzyklad zaparkujez zle na wspolnej ulidy, doniosa, bo jak widza ze gdyby sie cos zapalilo, to woz strazacki nie przejedzie, to czuja sie zagrozeni. Oraz jesli szkodzi samemu sobie, wtedy niech sie uczy na swoich bledach, to jego sprawa, nikt go nie podkabluje, bardzo dbaja o frivilighet, wolnosc slowa, wyboru. U nas przez lata komuny i pseldodemokracji, gdzie prawie kazdy kombinowal aby przezyc zatarla sie nam granica pomiedzy tymi dwoma przypadkami. Trudno juz to cofnac bo siedzi uyo juz z pokolenia na pokolenie we krwi. Osadzcie to sami, zgodnie z wlasnym sumieniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
W G
(Luzak123)
Wiking
Brawo!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Michał duda
(dudix79)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Zabek57 napisał:
Ja nie jestem tu pol roku. Pracuje na kontrakt roczny i teraz sie konczy. przed dwoma miesiacami wezal mnie szef i zapytal czy chce dluzej pracowac. Dal do zrozumienia, ze moge zostac i dostac kontrakt na stale. Po serii materialow na temat przemytnikow, wycofal sie. Moze mnie zostawi, ale nie bede mial tego kontraktu na stale, juz to wiem. Jak przeklada sie to na mnie? Tak ze bez tego kontraktu wystpic o kredyt na mieszkanie i kupic tu na raty, aby nie placic co miesiac za wynajm mieszkania 7 000 nok. Tylko splacac swoje i nie wyzucac je w bloto. Koledzy w pracy juz rozmawiaja ze mna spowrotem na dystans, tak jak na poczatku jak przyszedlem nowy, dokad mi nie zaufali. W mojej pracy na wysokosciach zaufanie wspolpracownikow jest najwazniejsze, inaczej dochodzi do wypadkow. Czy wszyscy ci co robia cokolwiek co przyczynili sie do tego, zrekompensuja mi straty choc te finansowe. Czy oni mysla co robia innym polakom, czy nie? Rozmawialem na temat Kablowania z norwegami, oni tego nei lubia tez. Oddzielaja jednak dwie rzeczy, jesli ktos wchodzi z butami w twoje zycie, nawet nie zdawajac sobie z tego sprawy, ze to co zrobil noze ci zaszkodzic. Naprzyklad zaparkujez zle na wspolnej ulidy, doniosa, bo jak widza ze gdyby sie cos zapalilo, to woz strazacki nie przejedzie, to czuja sie zagrozeni. Oraz jesli szkodzi samemu sobie, wtedy niech sie uczy na swoich bledach, to jego sprawa, nikt go nie podkabluje, bardzo dbaja o frivilighet, wolnosc slowa, wyboru. U nas przez lata komuny i pseldodemokracji, gdzie prawie kazdy kombinowal aby przezyc zatarla sie nam granica pomiedzy tymi dwoma przypadkami. Trudno juz to cofnac bo siedzi uyo juz z pokolenia na pokolenie we krwi. Osadzcie to sami, zgodnie z wlasnym sumieniem. No ale jak twierdzi kolega Lamikoboy przemyt nie jest zły Sam przemyt jako jednostka moze i nie, ale dodajac do tego to co się działo w ostatnich tygodniach czyli dodatkowo jeszcze kradzieże i bojki + rozgłos medialny i jest afera!!! Brakuje jeszcze tylko w mediach o jakimś polaku co uprowadził i zgwałcił norwezke lub co gorsze (uchron panie) jakiegoś polskiego pedofila!!! Wtedy to juz w ogóle mamy lincz na Polakach!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Dj Funky D napisał:
]
Wracajac do Twojego pracodawcy ktory niby jest z Ciebie zadowolony---- hmmmm moze i tak, ale za Twoimi plecami i tak mysli ze jestes pierdolonym polakiem, pijakiem i zlodziejem.....
nie wiem kim Ty qrwa jesteś, gdzie pracujesz ale pierdolisz głupoty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok