Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil . Michał S. do misie angi Piżyk (6997 niezalogowanych)
1 Post
Jaroslaw Joszczyk
(JAROS1961)
Wiking
Chyba zapominamy że oni są u siebie
Nas napewno do siebie nie zapraszali
a skoro jesteś gościem to zachowój się jak na to przystało
i z szacunkiem do gospodarza
A jesli się to komuś to nie podoba , zawsze może wrócić do kraju mlekiem i miodem plynacym . Pełnym milych ,uprzejmych i chetnie niosących pomoc ludzi . Polityków którzy nas kochają i o nas dbają byśmy mieli pełne ręce roboyt. pozdro dla wszystkich milośników zielonej wyspy -czyli drugiei Irlandii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(toja1)
Wiking
ta...wyjdźmy na ulice i zacznijmy się chłostać za to że jesteśmy Polakami!!!! ale zanim zaczniecie...

wczoraj pan norek wyjechał mi na temat polaków,że w gazetach i tv...tylko nie bardzo sie umiał wytłumaczyć z breivika,norków odsiadujących wyroki w połudnowoamerykańskich więźieniach za przemyt narkotyków,norków jeżdzących do azji na sex wycieczki(pedeofile i inne zboki),kolejek w szwecji na weekendowych alkoholowych zakupach....wymieniłem mu kilku jego znajomych o których wiem że kupują polskie piwo i fajki....a na temat picia to przypomniałem mu tylko ostatni julebord gdzie za "darmoszke" to koziojebcy chlali wóde i koniaki jakby chcieli napic na zapas...i norek po prostu zamknoł jape,co ciekawsze jego ziomek(norek) klepnoł mnie w ramie i powiedziałagt riktig...
polecam poczytac sobie komentarze pod artykułami na ten temat na norweskich portalach,o dziwo mało tam o złych polakach a za to więcej o tępym rządzie norweskim ,wysokich podatkach i zacofaniu tego kraju...
ale proszę bardzo,srajcie na siebie i przepraszajcie panów norków za wszystko i bijcie pokłony na kolanach bo macie pracę za najnizszą co ciapaty na nia ma wyjebane...AVE







dobrze kurw... napisane
zapomniales czesio dodac ze hu.. w du... tym co w swoje gniazdo sraja
70 procent to sprzedajne swinie malo laski norkom nie zrobia
chodzi taki od smietnika do smietnika zbiera butelki pisze huj wie co na swoich rodakow a do polski jak wroci to panisko i patryjota zydostwo w du... jeb...

jasta 102 zeby ciebie MOSKU zolcio napoili
wyciagni ta rekie norkowi z dupy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Jan B.
(boxii)
Wiking
I co sie czepiaja tak tych przemytnikow? Przeciez to panstwo norweskie jest temu winne, z jakiej paki dowalaja takie akcyzy na te towary? Dlaczego w innych europejskich krajach owe oplaty moga byc na podobnym poziomie a tutaj nagle 100% przebitki? Malo maja z podatkow? One tez sa jedne z najwyzszych... Osobiscie nie kupuje u nich bo nie pale i pije sporadycznie ale wcale nie uwarzam ich za wiekszych przestepcow niz norweski rzad ktory okrada uczciwych obywateli, w imie prawa, na kazdym kroku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
chwdp napisał:

jasta 102
wyciagni ta rekie norkowi z dupy

CHWDchwdp
mośku
to nie ręka ci tam tkwi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
Misiek Gdańsk napisał:

A po 2 to dlaczego maja wytypowane sklepy z alkoholem bo jak by było tak jak u nas to byście zobaczyli co potrafią co 2go nie było by w pracy

ależ ty miśku spostrzegawczy jesteś
zgadza się
jak w Polszy były wytypowane sklepy z alkoholem> tak do końca p. Jaruzelskiego< a nazywały się po prostu MONOPOLOWY
to większość Polacków chodziła do pracy
a teraz jak nie ma już w Polszy monopolowych, to trzech, albo i czterech na pięciu, nie chodzi do pracy

Polska nie polsza ,nie pal glupa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(wyspiarz)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
chwdp napisał:

jasta 102
wyciagni ta rekie norkowi z dupy

CHWDchwdp
mośku
to nie ręka ci tam tkwi
język?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
AndersB napisał:
czesio.:* napisał:
ta...wyjdźmy na ulice i zacznijmy się chłostać za to że jesteśmy Polakami!!!! ale zanim zaczniecie...

wczoraj pan norek wyjechał mi na temat polaków,że w gazetach i tv...tylko nie bardzo sie umiał wytłumaczyć z breivika,norków odsiadujących wyroki w połudnowoamerykańskich więźieniach za przemyt narkotyków,norków jeżdzących do azji na sex wycieczki(pedeofile i inne zboki),kolejek w szwecji na weekendowych alkoholowych zakupach....wymieniłem mu kilku jego znajomych o których wiem że kupują polskie piwo i fajki....a na temat picia to przypomniałem mu tylko ostatni julebord gdzie za "darmoszke" to koziojebcy chlali wóde i koniaki jakby chcieli napic na zapas...i norek po prostu zamknoł jape,co ciekawsze jego ziomek(norek) klepnoł mnie w ramie i powiedziałagt riktig...
polecam poczytac sobie komentarze pod artykułami na ten temat na norweskich portalach,o dziwo mało tam o złych polakach a za to więcej o tępym rządzie norweskim ,wysokich podatkach i zacofaniu tego kraju...
ale proszę bardzo,srajcie na siebie i przepraszajcie panów norków za wszystko i bijcie pokłony na kolanach bo macie pracę za najnizszą co ciapaty na nia ma wyjebane...AVE
AMEN...

polonorki i tak tego nie zrozumieją


bo polonorki jeszcze glupsi od polakow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(toja1)
Wiking
jasta 102 nie podlizuj sie i nie zmieniaj fakto
kazdy kto czyta komentarze wie ze ty do opluwania polakow jestes pierwszy. nawet jak w artykule niema wzmianki o grzeszkach polakow to ty swinio pierwszy zrobisz odnosnik
mysle ze jak byles u nas w kraju na wyciecce to wykorzystali cie jacys zli panowie i zrobili parowke
a ty teraz sie mscisz na polakach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(wyspiarz)
Stały Bywalec
chwdp napisał:
ta...wyjdźmy na ulice i zacznijmy się chłostać za to że jesteśmy Polakami!!!! ale zanim zaczniecie...

wczoraj pan norek wyjechał mi na temat polaków,że w gazetach i tv...tylko nie bardzo sie umiał wytłumaczyć z breivika,norków odsiadujących wyroki w połudnowoamerykańskich więźieniach za przemyt narkotyków,norków jeżdzących do azji na sex wycieczki(pedeofile i inne zboki),kolejek w szwecji na weekendowych alkoholowych zakupach....wymieniłem mu kilku jego znajomych o których wiem że kupują polskie piwo i fajki....a na temat picia to przypomniałem mu tylko ostatni julebord gdzie za "darmoszke" to koziojebcy chlali wóde i koniaki jakby chcieli napic na zapas...i norek po prostu zamknoł jape,co ciekawsze jego ziomek(norek) klepnoł mnie w ramie i powiedziałagt riktig...
polecam poczytac sobie komentarze pod artykułami na ten temat na norweskich portalach,o dziwo mało tam o złych polakach a za to więcej o tępym rządzie norweskim ,wysokich podatkach i zacofaniu tego kraju...
ale proszę bardzo,srajcie na siebie i przepraszajcie panów norków za wszystko i bijcie pokłony na kolanach bo macie pracę za najnizszą co ciapaty na nia ma wyjebane...AVEwszędzie są ludzie i parapety







dobrze kurw... napisane
zapomniales czesio dodac ze hu.. w du... tym co w swoje gniazdo sraja
70 procent to sprzedajne swinie malo laski norkom nie zrobia
chodzi taki od smietnika do smietnika zbiera butelki pisze huj wie co na swoich rodakow a do polski jak wroci to panisko i patryjota zydostwo w du... jeb...

jasta 102 zeby ciebie MOSKU zolcio napoili
wyciagni ta rekie norkowi z dupy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
JAROS1961 napisał:

Poprostu jednego hobby to turystyka , wedkarstwo , sport a innego pijaństwo

źle ujęte
hobby Norwegów to turystyka, wędkarstwo, a sport Polaków to pijaństwo
PS
czasami łączą sport z wędkarstwem, żeby obiad taniej wyszedł

skad ty to wszystko wiesz ,chyba z autopsji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok