Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
o wibrator chodzi
durniu po zawodówce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(kaskakid)
Wiking
Czytam i nie wiem czy smiac sie czy plakac?

Jak ktos chce znalezc zone , to uwazacie go za frajera? Bo co? Bo nie chce sie za przeproszeniem pi.... jak pies z suka, tylko chcce spokojnie zyc ?
Jakie wy macie te swoje kobiety, ze o innych tak zle sie wyrazacie i jakie do licha macie do tego prawo ?
Skoro o swoich kobietach tak myslicie, to po co z nimi jestescie? Dla ich kasy czy dla sexu ? czy jest wam poprostu wygodnie, bo sniadanko zrobia, ciuchy upiora i obiadek pod nos podstawia ?
Moze to wlasnie wy wspaniali samce jestescie frajerami, a nie ten ktory chce konkretnego zycia, a nie ciaglej , niepotrzebnej szarpaniny ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
A Gienio siedzi i ubaw ma po pachy... taka sytuacja ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Magdalena Bugiel
(iscomagda)
Wiking
widocznie słabo się stara
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
www.fakt.pl/Znana-aktorka-szuka-nowego-c...tykuly,184655,1.html

Ona szuka, tylko sprawdz czy jeszcze aktualne zanim zadzwonisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Zuzia Kowalska
(Kazia82)
Wiking
Niestety Sergiusz masz racje tak to juz jest ze podobaja nam sie kulturalni dranie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
aska 101
(acha1)
Wiking
Interesujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ice1988)
Wiking
Tak Cię czytam i te odpowiedzi i sama się zastanawiam czy się śmiać czy współczuć. ..
zainteresowalo mnie tylko słowo poliglota i szermierka... reszta jest dla mnie nieistotna... chociaż w odpowiedziach byłeś juz inny niz na samym początku (sam robisz sobie anty reklamę xD)
Z ciekawości długo szermierke trenowales? Ja ponad rok kendo ale na szermierkę się zapatruje lub łucznictwo po przyjeździe do Pl na dłużej. ..
Panie poligloto... ile języków znasz ? Nie pytam o biegły tylko dobry komunikatywny - czysta ciekawość
platoniczna ? Białe małżeństwo?
Dlaczego odpowiedziałam hmm obecnie przerwę na kawkę zrobiłam sobie i tak weszłam dla zabicia czasu.. książki na 10 minut mi się nie chce teraz otwierać...
pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań ^^
Mam nadzieję że pytaniami nie urazilam. ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(aureapellis)
Wiking
Jestem ciekawa czy poszukiwania skończyły się sukcesem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
katarzyna gniewosz
(zlosnica05)
Wiking
HaHaHa...Rosjanki wierne zony do tego niby jeszcze wnioskuje z waszych opisow ze idealne gospodynie....ubawilam sie waszymi wpisami...jak nic...Tylko mam pytanie do Panow...Czy ktorys z Was mial zaszczyt poznac lepiej Rosjanki...?Wydaje mi sie ze NIE....spedzilam W Rosji wiele czasu i mam nie jedna znajoma ...I Nie zgadzam sie z Wami....I jeszcze jedno Nie ma idealnych Kobiet Jak i factow...Ale jesli macjie tak zle zdanie o Kobietach...Po co chcecie z nimi byc....Pozdrawiam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok