Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
a co z środą ??? kto sie pisze na srode ??? 13.30 ... z tego co widze sobota odpowiada wiec 11.00 godzina chyba tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Anna Pasierbska
(Anna5)
Wiking
Hej tu świeżynka.W sobotę pracuję do 16,nawet i dłużęj,jedynie tylko tą sobotę mam wolną.W piątek wieczorem jadę do Jesheim na małe co nie co.Myślę,że z rańca wrócę.Muszę sobie załatwić auto i kierowcę,ale to nie problem,ponieważ ...a zresztą porozmawiamy przy kawce.Będziemy w kontakcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
super ze uda się Tobie wystrugać troszkę czasu wiec zapraszamy w sobotę na 11.00 zapewne Nas znajdziesz w kawiarni na 2 pietrze przy bardzo wzorzystej tapecie ja zapominałam jak ta kawiarnie się nazywa ale zapewne Doris dopisze nazwę za co jej bardzo dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Kochana jaka Doris??
Restauracyjka na drugim pietrze przy sklepie z fajnymi butami nazywa sie Lille Persille
Zjawiac sie dziewczeta!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
ok Daris ;P
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Sylwia R.
(sziwa)
Nowicjusz
super . w takim razie do zobaczenia w sobote o 11
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ula Be
(ulica)
Wiking
Hej dziewczyny! Ja też chętnie bym się z wami spotkała czy najbliższy sabat odbywa się w sobotę 10 września? mogłybyście tylko podać nazwę ulicy na której mieści się restauracja, ja niestety mieszkam w innej dzielnicy i nie kojarzę tych terenów. Gorąco pozdrawiam wszystkie czarownice ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
141 Postów

(Saandra)
Stały Bywalec
oczywiście że podamy Strømmen Storsenter, Støperiveien 5, 2010 Strømmen...jak najbardziej w sobote ii w środe jeśli ktoś może ... środa 13.30 a sobota 11.00 ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Martyna .
(KaFi)
Wiking
Z checia bym wpadla w sobote ale nie dam rady (

Widze ze, zageszcza sie coraz bardziej tutaj

A jest ktos wgl z Kløfty czy Jessheim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty

(pogodny)
Początkujący
ale naspamowaliscie stron dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok