Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Rozpoczęcie roku szkolnego Norge - Norwegia

2 Posty
Maria Braun
(MariaBraun)
Wiking
Mam pytanie do mam! (nawet mi się zrymowało, hehe) Moja córcia idzie niedługo do pierwszej klasy. Czy w Norge rozpoczęcie roku wygląda jak Polsce, jakaś część oficjalna i domu, czy od razu zaczynają lekcje? Trochę mam stresa, bo pierwsze dziecko wysyłam i nie wiem czego się spodziewać :|
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
119 Postów
Leon .
(benek22)
Początkujący
a ja wiem i no to nie powiem nic bo tata jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
W Norwegii po prostu mają lekcje od pierwszej godziny. Nie ma żadnych dodatkowych atrakcji.
Torba na plecy i do roboty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
MariaBraun napisał:
Mam pytanie do mam! (nawet mi się zrymowało, hehe) Moja córcia idzie niedługo do pierwszej klasy. Czy w Norge rozpoczęcie roku wygląda jak Polsce, jakaś część oficjalna i domu, czy od razu zaczynają lekcje? Trochę mam stresa, bo pierwsze dziecko wysyłam i nie wiem czego się spodziewać :|

Nie ma sie czym stresować. Pierwszaki sa zawsze witane przez starsze dzieci.
Zazwyczaj przychodzi sie na godz. 10, jest odczytywanie kto do jakiej klasy jest przypisany. Potem maja zajęcia około dwóch godzin i jeśli nie zapisałaś dziecka na świetlice, to musisz odebrać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok