Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2914 niezalogowanych)
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Do czasu, kiedy wywalilam mojego meza za drzwi, to ja bylam osoba, ktora robi listy zakupow, pilnuje gdzie taniej, kupuje, przynosi jak wielblad do domu, kroi, mieli, miesza, szatkuje , przyprawia, serwuje i potem po tym wszystkim sprzata.
ale okolo 1,5 roku temu przeprosilam sie z mezczyznami i to oni od tego czasu dla mnie gotuja. A nie ma lekko, zupki z proszku odpadaja, frytki i inne badziewe rowniez.
Nie ugotuje ci bigosu Gabrielu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:Nie ugotuje ci bigosu Gabrielu
Wiem ...wiem... jechałem do Świnoujścia i Miałem zrobić Porządne zakupy ...na ten proszony Bigos , jednak jak większość chłopów , nie dopatrzyłem obietnicy i teraz Mam za swoje ... Dobrze Mi tak ..!!! .
---
Co się stało nie odstanie ... Może w Innym Wymiarze ...będzie Lepiej ...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
gama28 napisał:


Kobiety mogą mieć nawet lepsze doznania niż mężczyźni!!!! I nie na początku, a z latami U mnie po drugiej ciąży był przełom, a po trzeciej odlot! Nie wiedziałam, że u kobiety takie rzeczy są możliwe! W szczegóły nie będę się tu zagłębiać, ale powiem, że kluczem jest totalne odblokowanie się w łóżku (lub gdziekolwiek indziej ) pozwolenie sobie na dużo, totalna szczerość i otwarcie na partnera! Dla mnie w seksie nie ma tematów tabu, nie ma blokady i dzieją się cuda![/quote]

Nie daj boze jak ci sie czwarta ciąża trafi.......
Kurwa jakie te baby głupie.....
Musza 3 razy rodzic, przezyc pare kryzysów, jakies zdrady, zeby zobaczyc ze w łóżku trzeba sie "otworzyc".......
to co do tej pory całowaliscie sie przy zgaszonym swietle ?
Dobrze, ze moja nie musiała 3-ki dzieci rodzic, zeby sie koncertowo rżnąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Marianku, ja zawsze odczuwałam przyjemność, nawet myślałam, ze tę maksymalną, a okazało się, że jest jeszcze kolejny poziom. Według badań jestem 2 % szczęśliwych kobiet, pozostałym 98% nie było dane (mówię o tym drugim poziomie ). Tylko się cieszyć!!!! Zgaszonego światła nie znam Czwartego dziecięcia nie będzie, bo zabezpieczyliśmy mojego męża na trwałe. Teraz pełna spontaniczność bez ryzyka! A na skoki w bok nie mam ochoty (już )

ps. Polecam spontaniczny seks w różnych dziwnych miejscach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gama28 napisał:
Według badań jestem 2 % szczęśliwych kobiet, pozostałym 98% nie było dane (mówię o tym drugim poziomie ). Tylko się cieszyć!!!!
a przepraszam
od ilu centymetrów zaczyna się ten drugi poziom
PS
mam jeszcze dla Ciebie radosną wiadomość
czeka Cię jeszcze TRZECI poziom
jak przekroczysz wiek 40 lat i zostaniesz "ryczącą czterdziestką"
w myśl reguły
głowa siwieje, dupa szaleje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Jasta,nie moge sie doczekac!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Bara Sz
(bara1983)
Wiking
Maryjanek czy Twoja żona nie siedzi sobie w Polsce podczas gdy Ty pracujesz w Norwegii?

Może rżnąć się koncertowo ale co z tego jak nie z tobą Przecież kobiety mają swoje potrzeby.
Może osiągnęła już kolejny poziom bez Twojej pomocy???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
maryjanek wychodzi z założenia
że to nie mydło
i się nie zmydli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
jasta102 napisał:
maryjanek wychodzi z założenia
że to nie mydło
i się nie zmydli


a wszystkie dzieci nasze sa.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok