Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
pozazycie napisał:
kryss napisał:
Silna Matka! napisał:
Helen ja sie z tad wypisuje , tutaj ......to .....nie sa ludzie!!!!!


Pozdrawiam cieplutko i pamietaj , ze jestesmy z Wami!

Pozdrawiam Estera


czasem mam ochote zrobic to samo



Estera,nie przejmuj sie nierozumnymi ,ani bezmozgowymi tu osobami.
Olej te osoby jak Przemko pisal,jak zabraknie Ci..., to popros jeszcze kogos...

Czesto mysle,ze celowo ponizaja, by wlasnie bylo, jak najmniej o tych tragediach.
By moc dalej krytykowac jednostki,i pisac, ze wiecej takich przypadkow- nie ma miejsca.
A Ty jestes tym jedynym,jako patologia i najgorsza.
Czesto mam wrazenie,ze BV to ich KLIMAT,a zatym- tyle samo, maja zrozumienia.

PAMIETAJ- tez tu sa- jednak inni, co rozumieja i maja wiedze- wypowiadaja sie w temacie.
Warto nawet, dla takiej jednej osoby tu byc,choc jest tu NIE jedna.
Bo to sa wartosciowie osoby/NIE BEDE WYMIENIAC-BO GOLYM OKIEM WIDAC/
By wyciagnac wnioski,z tego co pisza i na czym sie opieraja.
Jak rowniez nie zapominaj,o innych RODZICACH,co maja przyklad,
by sie wiecej dowiedziec ,dzieki naszymu ujawnieniu sie...
Co sie dzieje...Wiec nie mysl ,tylko o sobie.

Tym bardziej,ze Ty,nie krytykowalas mojej wczesniej sprawy,a jedynie bylas, jedna z wileu ,co byla przekonana, iz BV od tak sobie nie zabiera,i trzeba bylo zapoznac sie z prawem.
Dzis jestes Ty,po tylu latach zamieszkiwania i wiecej niz ja, sama tam bylam.
To jest przyklad dla tych, co mowia ,a ja mieszkam 10 czy 20 lat i mi jakos nie zabrali dzieci.

To sa Twoje dzieci,Twoja TRAGEDIA,wiec nie powinnas tylko w ciszy i bolu pisac,ale tez mowic na glos.Glowa do gory,bo jesli bedziesz takim jak FIOLETOWY i jemu podobnym poddawac sie,
to uwierz mi,ze z BV nie wygrasz- bo to jest znacznie silniejsze.
To co napisalas niech pozostanie,reszta- jestesmy w kontakcie.


Pochamuj swoj slowotok kobieto, bo spojnosci w tym zadnej. Pisz do niej na priva swoje belkotliwe wypowiedzi i wspierajcie sie nawzajem, ale na forum meczysz oko.

Jezeli chcesz przekazac jakis komunikat niech on bedzie krotki i spojny. To wystarczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Silna Matka! napisał:
Do twoich drzwi , twojego serca zapuka taki sam bol ....taka sama bezsilnosc ....
Nie zycze Ci tego....

TO SAMO DO CIEBIE PRZYJDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moze nie dzis ...
Moze nie jutro ....
Ktoregos dnia ...............

Z powazaniem ESTERA KOSTENCKA

MATKA , KTOREJ BEZPODSTAWNIE ODEBRANO DZIECI!!!!!!!!!!!!!!


Boże Estera! Ja cię znam, mój syn chodził razem z twoim starszym do przedszkola! Strasznie ci współczuję!!! Nie mogę w to uwierzyć! Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy! Mama Kamila!

Ludzie dajcie jej spokój i pomóżcie, ta historia, to nie jest prowokacja! To dzieje się naprawdę!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
gama zaraz rzuci sie na ciebie ta zapluta zachlana cholota
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
A nich się rzucają. Naprawdę znam tę dziewczynę i jej dzieci! Napisałam już do niej na FB. Niestety sępy dopadły nie tę ofiarę. Nie kopie się leżącego! To żadna prowokacja! Jestem cały czas w szoku, bo stało się to tak blisko mnie! I nabiera przez to zupełnie innego wymiaru!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
bo tak wlasnie ma to sie odbywac po cichu,niby dla dobra dziecka.....ale tylko niby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
piotr g
(froyland)
Nowicjusz
Post ten kierowany jest do „pozazycie” sorry ze zamieszczam go tu.
Jestem wstanie zrozumiec ból, rodzicow, którym odebrano dzieci, ale „ci’ rodzice nie mowia nic jak zapobiec takim sytuacja, co można, robic czego nie wolno.
Heleno pochyl głowę uderz się w pierś i przepros ludzi, których wciągnęłaś w swoje gierki- ludzie skaczą sobie do gardeł, wzajemnie się obrażając, strasząc w sprawie, o której nic lub malo wiedza-tak przepros i ciesz się swoim szczęściem w zaciszu domowego ogniska.
Helen rok temu pisaliśmy na skype a dokladnie od 4 grudnia do …mysle ze wiesz, co pisałaś, jeśli nie pamietasz zajrzyj do historii skype. Nie chce się wgłębiać w to, co kierowalo tobą zamieszczając tematy o BV zadnych porad, rad jak się bronic lub- co pisalem wyzej, –czego nie robic nie zamieszczasz.
Tak moglem napisac to tylko do ciebie na priv, ale …
Przepraszam SILNAMATKA za zaśmiecenie tematu, oczywiście nie znam Twojej sprawy i szczerze współczuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gama28 napisał:Ludzie dajcie jej spokój i pomóżcie, ta historia, to nie jest prowokacja! To dzieje się naprawdę!!!
TO NIECH PISZE PRAWDĘ... jak było faktycznie ...
Ciekawe , że do Twoich dzieci Nikt się z -BV- nie dobiera ...
---
Jak nie Ona ... to może Ty ..."gama28"... opisz ...
---
Co jako RODZINA "robicie" z dziećmi , że wszystko w Waszym domu jest w Norweskiej Normie ...
---
Przecież Drammen to znowu nie Oslo ... i jak sama napisałaś ... jakiś tam kontakt był ...
---
Pośredni i nie zamierzony ...jednak to te same rejony i ta sama regionalna instytucja -BV- .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...mnie

podoba sie cos innego

dopiero jak to sie dzieje gdzies blisko,w okolicy

to wtedy zaczyna sie taka np: paniusia gama,interesowac i wierzyc

a jak dalej,poza najblizsza okolica to co?

tak bardzo juz nie kluje w oczy,nie dotyczy znajomych

czyli juz nie trzeba sie tak przejmowac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Lejwoda)
Wiking
froyland napisał:

Heleno pochyl głowę uderz się w pierś i przepros ludzi, których wciągnęłaś w swoje gierki- ludzie skaczą sobie do gardeł, wzajemnie się obrażając, strasząc w sprawie, o której nic lub malo wiedza-tak przepros i ciesz się swoim szczęściem w zaciszu domowego ogniska.



Nie chce się wgłębiać w to, co kierowalo tobą zamieszczając tematy o BV zadnych porad, rad jak się bronic lub- co pisalem wyzej, –czego nie robic nie zamieszczasz.


img856.imageshack.us/img856/3253/marekkdziora.png

img248.imageshack.us/img248/2201/marekkdziora2.png

img41.imageshack.us/img41/5101/marekkdziora3.png

www.prawnicy-zachodniopomorskie.pl/adwok...ora/Adwokat/Szczecin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
brzydal napisał:....a jak dalej,poza najblizsza okolica to co?
tak bardzo juz nie kluje w oczy,nie dotyczy znajomych
czyli juz nie trzeba sie tak przejmowac...

DOKŁADNIE ...!!! .
Daleko ode Mojej Miedzy... to i nie Moje ... i nie z Mojej Parafii ... to i pewnie wierutne kłamstwo ...
---
Ot samo życie , jak trudno uderzyć się w Pierś i napisać prawdę , ku przestrodze innym matkom i rodzinom z dziećmi do lat nastu ...
---
Przecież nikt nie żąda z Nas , pełnych danych Osobowych ... sam fakt , jak do tego doszło i na jakie sprawy... trzeba mieć pilne baczenie ...!!! .

---
Czy to tak naprawdę dużo...? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok