magnolia,nie strasz
a ja mam takie ladne wlosy teraz,buuuuuu
A tak na powaznie,to licze sie tym. Juz gdzies slyszalam,ze po porodzie tak fajnie juz nie bedzie
14 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no