Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

200 Postów

(Kowalscy)
Stały Bywalec
Optimus napisał:
...
Parę rzeczy znam i używałem - właśnie pracując na dużych obiektach.
Zainteresowały mnie jednak te drobiazgi do wykończeniówki w obiektach "mniejszych".
Się okazuje, że jest jeszcze wiele sprytnych patentów do odkrycia przy tak, wydawałoby się prostych pracach. He, sam wymyślałem różne takie jak zachodziła potrzeba.

No ale to musi być spójny system - bez oderwania od pozostałych elementów.
Co z tego, że sprowadzi się cudną maszynkę, o ile nie można będzie tutaj dostać współpracujących z nią materiałów /np. taki, a nie inny rodzaj szpachli/.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
Kowalscy napisał:
Optimus napisał:
...
Parę rzeczy znam i używałem - właśnie pracując na dużych obiektach.
Zainteresowały mnie jednak te drobiazgi do wykończeniówki w obiektach "mniejszych".
Się okazuje, że jest jeszcze wiele sprytnych patentów do odkrycia przy tak, wydawałoby się prostych pracach. He, sam wymyślałem różne takie jak zachodziła potrzeba.

No ale to musi być spójny system - bez oderwania od pozostałych elementów.
Co z tego, że sprowadzi się cudną maszynkę, o ile nie można będzie tutaj dostać współpracujących z nią materiałów /np. taki, a nie inny rodzaj szpachli/.


Od dawna sa szpachle i czesci zamienne dostepne w Norge
Amerykanski sheetrock, a nawet flugger ma od 3 lat. LB bazooka sparkel
Na drugi raz do pudelek uzywam LSR od fluggere albo LH ekstra - lub sheetrock
Do szpachlowania scian betonowych agragatem - Flugger LSR albo Flugger S( pierwsza lepsza )

gm.flugger.com/no/PRODSIKK.DLL



A tu mala niespodzianka dla tømrere.

zajebisty sprzet

painthelpers.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Panienki,panie i panowie-
-nie pitolcie,przejrzyjcie na oczy,poświęćcie 30min czasu a objawi się Wam jedyna słuszna prawda-
-WSZYSTKIE PRODUKTY POMIMO IDENTYCZNEJ SPECYFIKACJI SĄ WYKONYWANE W CO NAJMNIEJ DWÓCH STANDARDACH JAKOŚCIOWYCH,
i dotyczy to praktycznie wszystkiego,a zwłaszcza komputerów i AGD pochodzących z tej samej fabryki a nawet taśmy w Chinach.Jest to nie zwykle proste do wykonania,wszystkie parametry będą identyczne (na papierze) itd. Nie trzeba średnio inteligentnym tłumaczyć jak to się robi,a nie kumate tu nie zaglądają.
Myśleniem życzeniowym że to przecież to samo,niestety nie odczarujemy komputera z gówna.Jedynie trzeba się ratować ustawicznym wmawianiem sobie że nie jesteśmy idiotami dającymi się rżnąć na kasie (jakości) tylko dlatego że jesteśmy <mniej wymagającym rynkiem> czyt-jeszcze wieśniakami,bez świadomości,praw i wymagań.
Oczywiście nikt z Nas za wieśniaka się nie uważa-jednakże dla krezusów tego świata jeszcze długo takimi będziemy.
Dlatego pralkę Miele,kupiłem w Niemczech.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz S
(Matee911)
Wiking
Czy trzeba podac swoje dane zamieszkania w norwegi przy zakupie laptopa w sklepie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Matee911 napisał:
Czy trzeba podac swoje dane zamieszkania w norwegi przy zakupie laptopa w sklepie ?

Jak chcesz miec gwarancje i ubezpieczenie to tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Paweł J
(pawiu)
Wiking
nie trzeba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok