Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Hei SASNA Co się dzieje w Oslo to nie mam pojęcia bo jestem z Rogaland a dokładniej okolic Sandnes. Ogólnie to jest hujnia i to wszędzie jeśli chodzi o spotkania Polaków i imprezy Polska impreza to odrazu kojarzy im sie z Polską muzyka To co gramy by nie przeszło bynajmniej dla większości Trochę juz tu grałem w NO wiec jak masz jekies pytania to wal na priv. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Filip Wojcik
(Filipooo1000)
Wiking
Zapraszam do słuchania mojego mixa Hardstyle

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Damian Kar
(damiankar)
Wiking
dobra imprez w Oslo więcej na www.facebook.com/SharedLove
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Sebastian 69
(SebastianSasnaSikorski)
Wiking
Ktoś się wybiera ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
sławomir klugmann
(pozitivselekta)
Wiking
siemka!!!! mieszkam w okolicy Trondheim dokładnie w Storen!!!!! jestem zainteresowany wspołpraca a nawet tworzeniem!!!! gram w miasteczku od 2-lat i nudzi mnie ten małomiasteczkowy klimat!!!! wiec jak masz jakies pomysły daj znac pozdr. POZITIVSELEKTA!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
damiankar napisał:
dobra imprez w Oslo więcej na www.facebook.com/SharedLove. 3-ech znajomych orków bierze udział w tym projekcie Polecam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Mały poradnik dla raczkujących Dj's w NO

1. Olej wszystkie instytutcje norweskie te booking-owe typu "OsloDj, chyba ze jesteś wodzirejem i biegle władasz norweskim Te wszystkie firmy booking-owe maja Ciebie w swojej bazie, ale nigdy nic nie dostaniesz jeśli jesteś Dj-em klubowym/dyskotekowym. Oni maja w większości wesela i imprezy firmowe, a jeśli trafia się coś w dyskotece to sami sobie to biorą bo we wszystkich tych firmach szefami są Dj-e.

2 Nie wysylaj e-maili z CV!!!
Totalna strata czasu, nikt Cie nie zatrudni w ten sposob, jedynym i najlepszym rozwiazaniem jest chodzenie od-do i rozmowa bezposrednia z "Daglig leder" Najlepiej piatek czy sobota kiedy kreci sie tlum w lokalu i sa obroty

3. Szanuj sie !!!
Wiadomo nikt nie da Ci grania ot tak sobie i właściciele nattklubbow to są straszne kretacze zwłaszcza tych hujowych typu dziura prowadzonych przez turasow
Będą Cię kręcić zebys grał za darmo bo jesteś nowy a jak nie to spier..
Owszem raz mozna, ale jesli to raz przeciaga sie w dwa to odpusc I nie pierdol rynku...
Szanujace sie dyskoteki nie stosuja takich praktyk I placa mniej za pierwszy raz

4. Najnizsza Placa!!!
Jakisz czas temu bylo to 1500 za wieczor, teraz jest 2000 (4h)
Jesli jest to granie w innym miescie to wlasciciel dyskoteki pokrywa koszt hotelu Z dojazdem to roznie bywa, zalezy jak sie dogadasz, dlatego jako "pendlujacy" DJ bierzesz więcej min. 3300-3500

Smialo dodawac jesli jest ktos z doswiadczeniem i uwaza ze czegos brakuje
Pozdrawiam Funky D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Sebastian 69
(SebastianSasnaSikorski)
Wiking
Grając taką muzyke jak my wodzirejem nie można być hehe Konkretna tematyczna impreza Konkretny Dj, konkretni ludzie którzy siedzą w klimacie i dla tej muzyki przychodzą. Nie interesowało by mnie grać jakieś biesiady i jeszcze za darmo, jak to się u nas mówić za darmo to się nawet wpierdol nie dostaje Głowa do góry i może uda się zorganizować jakieś party dla Kumatych Tak jak mówisz wysyłanie Cv to totalna strata czasu, potrzebne są kontakty gdzie ewentualnie można by pokazać swoje umiejętności.... itd

www.mixcloud.com/OfficialSasna/episode-podcast-005/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Zajebiscie!!! Ponad 10.000 wejsc na ten watek, temat cieszy sie zainteresowaniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dorzucam nowego secika!!! Energetyczna 15 min. pompa

soundcloud.com/dj-de-lux/dj-funky-d-addicted-to-edm-1

Od teraz "Addicted to EDM"

Milego sluchania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok