Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dj Adriano napisał:
Witajcie Panowie

Dj Adriano kłania się nisko
Jestem od 2 tygodni w Norwegii, dokładniej w Oslo.
Będę tutaj na dłuższy czas i podobnie jak niektórzy z Was, chciałbym ogarnąć tutaj jakiś klub.

Gram od hmmm ok 8 lat, w PL grałem w wielu klubach (Wyższy Wymiar, Moderna, Pallazzo,Pomarańcza, Alfa, itp itd) , w różnych częściach Polski i ogranie mam dość spore
Stylem który u mnie dominuje to szeroko pojęty House, od tech, przez electro aż do progressive.

Już obczajam te mistrzostwa i pewnie wezmę w nich udział
Jeśli ktoś jest z Oslo, może ma jakiś klubik już namierzony i zechciałby pomóc, będę wdzięczny
Jeśli byście może znali kluby, do których można uderzyć, to też bardzo proszę
Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za, byśmy się zgrali i zrobili jakąś imprezę, tylko miejsce jest potrzebne


Hei Adriano
No to FAAAJOOOWSKO zycze powodzenia na zawodach
W Bergen jest Inside Rock Cafe i wiem ze mozna tam podnajac lokal na dyskoteki.
Z tego co wiem to sa ruskie i polskie.Organizuja rosjanie i polak-w sumie to glupota je tak nazywac "polskie" czy "ruskie" bo ludzie przychodzac mysla ze wlasnie taka muzyke tam spotkaja

Tak wlasnie jeden polak DJ spalil troche to miejsce. Zrobil impreze I NAZWAL JA POLSKA!!!
Ludzie przyszli nielicznie-spodziewali sie czegos polskiego a dostali w sumie sam nie wiem co!!!
Z tego co wyczytalem to przyszli i po jakims czasie wyszli bo Dj gral to co mu sie podobalo, a nie ludziom.
Ja tam po nikim nie chce jechac bo kazdy robi swoje jak potrafi i ktos moze powiedziec ze tez jestem do duuuupy i ma racje, ale uwazam ze od poczatku sie do tego zle zabral to raz a dwa ze polacy i tak nie dopisza i nie przyjda
Niestety taka to szczera prawda i na rodakow bym nie liczyl

Ja moze znow wroce do grania bo po ponad roku braku dyskoteki w Odda znow otwieraja cos i moze sie wbije Hmmmmm mam nadzieje

A jak nie to zawody i moze potem cos wiecej

P.S nie chcesz przyjechac do Bergen i tu startowac? Jak cos nie wyjdzie to mozesz puzniej w Oslo jeszcze raz bo opcja jest taka ze w kazdym miescie mozesz wziasc udzial
Tak tylko pytam to bysmy sie spykneli na BRONXA jakiegos
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(lifetone)
Wiking
dojebany secisz na sc siostro badaj moje wypociny nie dlugo wbijam do bergen mysle ze cos zaaranzujemy jakis after etc.pozdrawiam.

soundcloud.com/filoovmusic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Adrian Moskal
(Dj Adriano)
Wiking
Nie wszyscy wiedza jak poprowadzic dobrze imprezy

Wiesz co, do Bergen to ja jednak kawalek drogi mam
Ale jak juz kaski sie troche przyrobi, to mysle ze bronek jest opcjonalny, chetnie bym obczail jak wogole wygladaja od strony technicznej te mistrzostwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(DJgizmO)
Wiking
ja juz jestem w STavanger ma ktos cos do oagrniecia jakies granie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(tocznique)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(tocznique)
Wiking
a tak na poważnie : to jestem w Oslo od lutego.

Rozpoczolem współprace z tutejszym Metafusion Soundsystem ktory jest odpowiedzialny za 90% imprez Bassowych prosperujących na wysokim szczeblu.

W polsce działam aktywnie w ekipie DobreBity.pl

Wkrótce nastapi aktywacja " OSLO BASS RADIO " gdzie będzie można między innymi usłyszeć polską audycje DobreBity!

Mój setup to 2 gramofony , mixer i traktor scratch duo , a muzycznie reprezentuje takie gatunki jak :

Dubstep, DNB , GlitchHop, Hip-Hop, Crunk,UK Funky,Bassline, Electro, DrumStep, Future Bass, Experimental etc. }

Zachęcam do lajkowania Fanpage'yyy :

www.facebook.com/dobrebity

www.facebook.com/dobrebityklub

-> www.facebook.com/toczniquedobrebitycrew <-

-> www.facebook.com/Metafusionsoundsystem <-

-> www.facebook.com/OsloBassRadio <-

oraz odwiedzenia mojego profilu sc : www.soundcloud.com/tocznique

livestream :

www.livestream.com/dobrebitytv/video?cli...4c-8cd0-d720133b1b55

www.livestream.com/dobrebitytv/video?cli...be-9c76-967aa5a28418

youtube :


KALENDARZ :

26.V [Heavy™ x Neuro / None b-day bash! |INQbator] KATO
02.VI [ Paint - Ball Contest with Dobrebity.pl & Sk-a ] GLIWICE
30.VI [ Drumaturgia |INQbator ] KATOWICE
06.VII [KRAFTY KUTS // BASSLINE BOUTIQUE // THE VILLA ] OSLO


Pozdro !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(tocznique)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(DJgizmO)
Wiking
tiaaaa fajnie by bylo zeby to nie bylo daleko :/ mi chodzi cos o okolice stavanger sandnes pogralbym gdzies z mila checia chociaz godzinnego secika no ale chyba nikt nie ma jakichkolwiek wejsc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kacper Frøstchen
(prezes1892)
Wiking
Czołem.

Jaki fajny temat, aż oczom nie wierzę

Ja dj'uję w klimatach trance, progressive i progressive house, po części wyjechałem do Norwegii także po to, żeby sprawdzić, czy tutaj będzie większa szansa na pogranie takiej muzyki. Jestem z Gdańska, gdzie odbiór takich rytmów przez właścicieli lokali był tragiczny, mimo, że słuchaczy i miłośników nie brakowało. Jestem w Oslo/Lillestrøm od początku kwietnia i dopiero zaczynam się wgryzać w całokształt życia, nie tylko muzycznego Jestem jak najbardziej za tym, żeby próbować coś organizować, czy chociaż spotkać się i pogadać i wypić piwo z przemytu

Jakieś pomysły?
Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dj Adriano napisał:
Nie wszyscy wiedza jak poprowadzic dobrze imprezy

Wiesz co, do Bergen to ja jednak kawalek drogi mam
Ale jak juz kaski sie troche przyrobi, to mysle ze bronek jest opcjonalny, chetnie bym obczail jak wogole wygladaja od strony technicznej te mistrzostwa


Wooooow 2 tyg. mnie nie bylo a tu prosze temat sie rozwinol
Adriano chcesz wiedziec od strony technicznej czyli co?

Wiem ze jest jakies spotkanie wczesniej i ustalaja kolejnosc i kto z kim gra (gatunek muzyczny itd.)
Wybierane sa tez kawalki jakie beda grane-obczaja sie tez sprzet-bo nie kazdy ma stycznosc z CDJ 900 czy 2000

Gra sie w parach domiksowujac do rywala i tak na zmiane chyba przez 30 min. (kazdy ma 15) chyba!!!

Juz tylko 3 i pol miecha zostalo wiec niedlugo beda rozsylac wiadomosc o zgloszeniu.
Narazie wrzucili post czy ktos ma jakies propozycje odnosnie miast i klubow w jakich moga zorganizowac te zawody.

TAKET w STV bedzie prawdopodobnie ponownie wiec mozesz (mozecie) wpasc i podpatrzec co i jak to napiszesz jak wrazenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok