Czy ktos ma materialy z poprzednich lat z Norskeprøve 3?? Czy jest trudny? Jakies pytania z pisemnego pamietacie? Zamierzam pisac ten egzamin w maju, dwojke zdalam bez problemu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
15 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Witam. Szukamy ciesli szalunkowych / zbrojarzy / betoniarzy do pracy na projektach w Oslo i okolicach. Doswiadczenie min. 6 lat, samodzilnosc wymagane. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie wedlug umiejetnosci i doswiadczenia. Prosimy dzwonic lub pisac bezposrednio do osoby kontaktowej. Osoba kontaktowa : Andrzej + 47 967 49 936 ; bygg.anlegg@gmail.com