Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Elkjop zestaw glosnikow - Norwegia

11 Postów
michal wasilewski
(majkel_wasi)
Wiking
Witam ja w takiej nie typowej sprawie znalazłem na stronie elkjopa fajny zestaw głośników i chce je bardzo kupić i tu pojawiają się schody gdyż te głośniki są tylko w jednym sklepie elkjop i to właśnie w alesund dzwonilem tam z zapytaniem czy mogą mi wysłać do mojego miejsca zamieszkania czyli do Hokksund 3300 ale nie stety nie można jest tylko jedna jedyna opcja odbioru tylko i wyłącznie u nich w sklepie. I teraz prośba czy znalazłby się ktoś kto by mogl je kupić dla mnie i wysłać za pobraniem do mnie chyba że ktoś ma lepszy pomysł
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
michal wasilewski
(majkel_wasi)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
mozesz mi przeslac kase na zakup a wtedy ja je kupie i ci wysle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
michal wasilewski
(majkel_wasi)
Wiking
Hmm pomysl co byś zrobił jak byś był na moim miejscu... Zobacz jak pójdziesz i kupisz je i wyślesz je do mnie za pobraniem nawet jak bym chciał Cie oszukać to jak ja to zrobię jeśli nie zapłacę to nie dostanę głośników a jak bym nie odebrał to zawsze można zwrócić do sklepu sprzęt i kasa wróci. Oczywiście przedstawiłem pesymistyczne opcje i wcale tak nie będzie bo zależy mi na tym sprzęcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
majkel_wasi napisał:
Witam ja w takiej nie typowej sprawie znalazłem na stronie elkjopa fajny zestaw głośników i chce je bardzo kupić i tu pojawiają się schody gdyż te głośniki są tylko w jednym sklepie elkjop i to właśnie w alesund dzwonilem tam z zapytaniem czy mogą mi wysłać do mojego miejsca zamieszkania czyli do Hokksund 3300 ale nie stety nie można jest tylko jedna jedyna opcja odbioru tylko i wyłącznie u nich w sklepie. I teraz prośba czy znalazłby się ktoś kto by mogl je kupić dla mnie i wysłać za pobraniem do mnie chyba że ktoś ma lepszy pomysł
Pozdrawiam


Serio?
Te głośniki są tez w Lefdal i w Expert, a Expert w Hokksund jest i możesz sobie wybrać alternatywę dostawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
majkel_wasi napisał:
Hmm pomysl co byś zrobił jak byś był na moim miejscu... Zobacz jak pójdziesz i kupisz je i wyślesz je do mnie za pobraniem nawet jak bym chciał Cie oszukać to jak ja to zrobię jeśli nie zapłacę to nie dostanę głośników a jak bym nie odebrał to zawsze można zwrócić do sklepu sprzęt i kasa wróci. Oczywiście przedstawiłem pesymistyczne opcje i wcale tak nie będzie bo zależy mi na tym sprzęcie
Zapomniales dodac, ze jak nie odbierzesz tych glosnikow osoba wysylajaca bedzie ogolo 500 NOK do tylu. Wyslanie z postoppkrav kosztuje cos 240, a jak nie odbierzesz, to poczta przesyla paczke z powrotem. Zeby ta paczke odebrac, to trzeba zaplacic te 240 jeszcze raz.
W sumie powinnienes wiec przeslac danej osobie te 500,- jeszcze przed kupnem.
O straconym czasie na zakup, pakowanie i pojscie na poczte nie wspomne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
A co jest takiego w tych głośnikach czego w innych nie ma?
Powiesz mi zaraz że brzmienie,bas, niepowtarzalny wygląd ale jak ci mówię że możesz podobne kupić u siebie jak nie takie same. A poza tym jeśli chciałbyś głośniki o naprawdę super brzmieniu i niepowtarzalnym wyglądzie to mogę ci doradzić wkońcu przez 2 lata w Polsce byłem dj-em.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
michal wasilewski
(majkel_wasi)
Wiking
No to możesz Doradzić jestem bardzo ciekaw w podobnej cenie oczywiście. Odnośnie tych głośników to naczytalem się wiele przeczytałem mnóstwo opinii i w końcu kolega zakupił taki sprzęt i na prawdę ciężko znaleźć w tej cenie tak dobre glosniki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
michal wasilewski
(majkel_wasi)
Wiking
Jeśli Piszesz ze jest taka opcja to bardzo chętnie sprawdzę to jutro w expert bardzo dziękuję za zainteresowanie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
michal wasilewski
(majkel_wasi)
Wiking
Hilton napisał:
majkel_wasi napisał:
Witam ja w takiej nie typowej sprawie znalazłem na stronie elkjopa fajny zestaw głośników i chce je bardzo kupić i tu pojawiają się schody gdyż te głośniki są tylko w jednym sklepie elkjop i to właśnie w alesund dzwonilem tam z zapytaniem czy mogą mi wysłać do mojego miejsca zamieszkania czyli do Hokksund 3300 ale nie stety nie można jest tylko jedna jedyna opcja odbioru tylko i wyłącznie u nich w sklepie. I teraz prośba czy znalazłby się ktoś kto by mogl je kupić dla mnie i wysłać za pobraniem do mnie chyba że ktoś ma lepszy pomysł
Pozdrawiam


Serio?
Te głośniki są tez w Lefdal i w Expert, a Expert w Hokksund jest i możesz sobie wybrać alternatywę dostawy.



Dopiero teraz sprawdziłem w expert nie mają ich w ogóle na stanie jest tylko w lefdal i elkjop
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok