Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
żeby dołączyć do grupy to nie tak łatwo

trzeba namierzyć mnie albo kogoś z forum na fejsbuczku wysłać zaproszenie i czekać aż kliknę aby dołączyć Cie do grupy, z racji tego że ta grupa jest tajna łąmana przez poufna to tak wygląda procedura.

no chyba że ja namierze Cie pierwszy i wyślę zaproszenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Damian sprawdź fb folder inne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
Witam. Każdy rejon ma tez miejscoowy klub wspinaczkowy, poszukaj tam. Mozesz tez podać o jaki rejon konkretnie Ci chodzi, mam sporo schematów i opisów rejonów. Moze dam rade cos podesłać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sebastian P.
(sebasupra)
Wiking
A jak nazywa sie ta grupa to i ja chetnie dołączę. Mieszkam co prawda 80 km od Oslo ale jesli byl by jakiś wypad w skaly to jestem chętny. Zimą lub latem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sebastian P.
(sebasupra)
Wiking
A moze jest ktos z okolic Dramen lub Larvik ?. Ja mieszkam tak po środku Svarstad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
sebasupra napisał:
[quote]A jak nazywa sie ta grupa to i ja chetnie dołączę. Mieszkam co prawda 80 km od Oslo ale jesli byl by jakiś wypad w skaly to jestem chętny. Zimą lub latem.
Witam. To właśnie sie pakujemy na północ, celem są Lofoty. Wiec, dziaby do auta i w droge.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sebastian P.
(sebasupra)
Wiking
To szkoda ze nie zgadaliśmy sie wczesniej. Na pewno bym dolaczyl ale 3 dni temu z Rjukan wróciłem i będzie problem z urlopem. Szkoda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wieslaw Rut
(wieslae)
Wiking
Szukam chętnych na wspin w Drammen lub okolicach, mieszkam blisko skał Bera i już miałem się okazję tam powspinać na początku marca, mam kompletny sprzęt, robię trudności 6abc (tak do -7 po norwesku), jeśli coś ktoś więcej to mogę asekurować, jeśli mniej mogę zrobić wędkę (byleby ktoś miał doświadczenie w asekuracji z dołu). Może być jeden wypad lub systematycznie. Mam czas w weekendy a w tygodniu do godziny 14:00 więc jak ktoś dysponuje wolnymi przedpołudniami to możemy skoczyć na skały.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Piotrowski
(grandman)
Wiking
Witajcie
Szukam chętnych do wspinaczki na ścianie lub w skałach, może być bouldering w okolicach Steinkjer/Verdal/Levanger (Nord-Trøndelag). Kurs wspinaczkowy robiłem w Levanger. Wspinam się średnio 2-3 razy w tygodniu na ściance. Mam sprzęt (2 uprzęże, linę, kask, ekspresy, HMS, pętle itp, hamulce).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sternik Morski
(Sterik)
Wiking
Czy nadal aktualne ? Jeśli tak to się zdzwońmy sebastian 48083208
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok