Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

14 Posty
Sebastian P.
(sebasupra)
Wiking
Apropo. Może jest ktos chętny z Vestfold lub Buskerud do wspólnej wspinaczki. Wszystko co z lina, chętnie również zimą. Moze widzieliście w swojej okolicy fajne lodospady. Chciał bym się z nimi zapoznać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Sebastian P.
(sebasupra)
Wiking
Apropo. Może jest ktos chętny z Vestfold lub Buskerud do wspólnej wspinaczki. Wszystko co z lina, chętnie również zimą. Moze widzieliście w swojej okolicy fajne lodospady. Chciał bym się z nimi zapoznać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Po kontakcie z norweskim związkiem wspinaczkowym ( czy coś w ten deseń ) już pierwszej ręki wiem. iż jeśli posiada się jakąś tam wiedzę na ten temat, to można w każdej chwili podejść do egzaminu i jeśli takowy się bezproblemowo przeskoczy, to już ma się Brattkort. Niestety liczyłem na to, że bez fatygi na egzamin się obejdzie... A cena chyba faktycznie, jak na Norwegie jest śmieszna...

A przy okazji. Ktoś zimowo też tu walczy z pionem czasem. Pytam szczególnie wspinających się z okolic Stavanger. Przytargałem dziaby i raki i chociaż z tematem lodu nie wiele miałem do czynienia, to chętnie popróbuje

Czekam na jakiś odzew...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Cześć czy ja również mogę liczyć na jakiś link bądź dodanie mnie do grupy na fb w sprawie wspinaczki??
Pozdrawiam,
(na fb bez problemu znajdziesz mnie wpisując)
Samoil Digalovski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
wysłane sprawdź fb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Zapewne teraz głównie rządzą dechy, ale mam pytanko... Znacie może jakąś dobrą stronę opisującą rejony wspinaczkowe w tym kraju? Chodzi o długości, wyceny itd.

I informacje o lodospadach też by się przydały. Obecnie czekam na sposobność wyskoczenia gdzieś niezbyt daleko od Stavanger. Orientuje się ktoś, czy jakiś dobry lód znajdę w okolicy?




jazdakuwolnosci.wordpress.com/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
Podrzucam kilka linków być może coś się przyda albo już to widziałeś ale nic więcej nie przychodzi mi do głowy
www.klatring.no/Mer/Lenker/tabid/5729/Default.aspx
artikkel.ut.no/klatretips-1.6806613
www.friflyt.no/Klatring/Norges-beste-klatreomraader

rzeczywiście ostatnio byliśmy na stoku sponiewierać nieco dechy i siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Ja z checia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
Damian Pora
(DamianPora)
Początkujący
Jeśli z chęcią to zapraszamy na ścianę Klatreverket Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
a właściwie to ja poproszę też linka do facebookowej grupy jeśli można, w końcu trzeba trzymać oko i ucho na pulsie, cytując klasyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok