Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Przemek Jastrzebski (3256 niezalogowanych)
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Co do oglądania tylko ambitnych filmów to się zgadzam, człowiek potrzebuje czasem się wyłączyć i śmiać z byle głupoty (też tak mam). faceci w rajtuzach, polskie komedie, Monthy Phyton(serial i filmy!!), Benny Hill, sąsiedzi i pare innych, uwielbiam te produkcje za to że one takie są!!!
Avatar niby aspirował do czegoś więcej i dlatego to podkreślam (Nie oceniałem ludzi że są płytcy, tylko to że film ma płytką fabułę) Swoją drogą jeśli ktoś tam widzi jakiś głębszy przekaz to ok mógłby sie tym z nami podzielić co i jak od tego forum przecież jest!!!
Co do onetu to piszą tam na wszystkie tematy jakie sie da opisać i jest masę artykułów w których są tak wielkie pomyłki że głowa boli (błędy RZECZOWE!!). Potem ludzie powtarzają niektóre bzdury jakby to w encyklopedii wyczytali (a jest to najpopularniejszy portal w Polsce więc powinno to redagowane przez fachowców). Druga sprawa to to że tytuły artykułów prawie zawsze nie mają nic wspólnego z treścią samego, tylko po to żeby kliknąć a liczba odwiedzających się zwiększa (większa kasa z reklamy). Komentarze w większości to stek bzdur lub osób znających się lepiej na danym temacie które piszą jakie to kwiatki autor artykułu strzelił. Oczywiście nie chce oceniać wszystkich co odwiedzają onet ale wole trzy razy sprawdzić ich "fakty" zanim w nie uwierzę (często są tam artykuły sponsorowane) Wypowiadam sie na temat takich działów jak "Technowinki i Gry", "Motoryzacja", "Sport" bo te dziedziny życia znam od kuchni troszkę, a w pośród innych działów też można znaleźć masę kwiatów.
Co do Camerona to się zgadzam "kawał dupka" z niego , może się wypalił chłopina i już mu się nie chce. Jest kilku reżyserów w Hollywood którzy lepiej by wykorzystali te 300 mln dol.
P.S. leże i kwiczę jak widzę ulicę sezamkową



Is it cookie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
sracie się nad tym filmem,jak matka nad rozwydrzonym bachorem,
proponuję wam wziąść kije od szczotek i zabawić się w muszkieterów lub zorro
to by wam na pewno ulżyło.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Każdy robi to co lubi ot i co:
-jedni zbeirają znaczki, drudzy sikają do zlewu, inni przebierają się w damskie ciuszki, a jeszcze inni jak nogi śmierdzą
P.S. Ja lubię się bawić w doktora.(po takiej zabawie zawsze czuje ulgę he he)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Zuzu napisał:
Co do oglądania tylko ambitnych filmów to się zgadzam, człowiek potrzebuje czasem się wyłączyć i śmiać z byle głupoty (też tak mam). faceci w rajtuzach, polskie komedie, Monthy Phyton(serial i filmy!!), Benny Hill, sąsiedzi i pare innych, uwielbiam te produkcje za to że one takie są!!!
Avatar niby aspirował do czegoś więcej i dlatego to podkreślam (Nie oceniałem ludzi że są płytcy, tylko to że film ma płytką fabułę) Swoją drogą jeśli ktoś tam widzi jakiś głębszy przekaz to ok mógłby sie tym z nami podzielić co i jak od tego forum przecież jest!!!
Co do onetu to piszą tam na wszystkie tematy jakie sie da opisać i jest masę artykułów w których są tak wielkie pomyłki że głowa boli (błędy RZECZOWE!!). Potem ludzie powtarzają niektóre bzdury jakby to w encyklopedii wyczytali (a jest to najpopularniejszy portal w Polsce więc powinno to redagowane przez fachowców). Druga sprawa to to że tytuły artykułów prawie zawsze nie mają nic wspólnego z treścią samego, tylko po to żeby kliknąć a liczba odwiedzających się zwiększa (większa kasa z reklamy). Komentarze w większości to stek bzdur lub osób znających się lepiej na danym temacie które piszą jakie to kwiatki autor artykułu strzelił. Oczywiście nie chce oceniać wszystkich co odwiedzają onet ale wole trzy razy sprawdzić ich "fakty" zanim w nie uwierzę (często są tam artykuły sponsorowane) Wypowiadam sie na temat takich działów jak "Technowinki i Gry", "Motoryzacja", "Sport" bo te dziedziny życia znam od kuchni troszkę, a w pośród innych działów też można znaleźć masę kwiatów.
Co do Camerona to się zgadzam "kawał dupka" z niego , może się wypalił chłopina i już mu się nie chce. Jest kilku reżyserów w Hollywood którzy lepiej by wykorzystali te 300 mln dol.
P.S. leże i kwiczę jak widzę ulicę sezamkową




You are Kermit and fullcasco is the other one, Cookie Monster

Is it cookie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(cekinek)
Początkujący
Hej! Wczoraj bylam w kinie na "Avatarze" (wersja 3d). Sala pelna po brzegi. Od momentu kiedy zaczal sie film, w kinie panowala totalna cisza. Jesli chodzi o scenariusz to jesli ktos liczy na jakies ambitne przeslania, przemyslenia i zlozona historie, to sie przeliczy.
Ale, ale, ale efekty sa takie, ze czacha dymi. Cokolwiek bym tu napislala na ten temat, to nie odda to klimatu "Avatara", trzeba isc do kina i zobaczyc samemu.
Odpowiadajac na pytanie zawarte w temacie.
Tak, "Avatar" zmieni obraz kina. Cameron postawil wysoka poprzeczke jesli chodzi o efekty specjalne. Podobno pomysl na "Avatara" mial juz 15 lat temu, ale czekal az technika pozwoli mu zrealizowac ten projekt, tak jak sobie to wyobrazil. No i super, ze poczekal. Moim zdaniem przed "Avatarem" nie bylo nic. Wszystkie filmy wymiekaja ( mam na mysli efekty).
Uwazam, ze jest to odpowiedz kina na interenet i sciaganie z sieci filmow. Jesli takie filmy beda powstawac, to tylko do ogladania w kinie. Na kompie to jak lizac lizaka przez papierek.
I jeszcze jedno. Rozumiem, ze historia moze kogos zawiesc. Ale jak ktos pisze, ze za 300 mln. dolarow to efekty sa takie se, to nie mam slow! Witki mi opdaja i tyle.

Gdybym miala oceniac strone wizualna "Avatara" to daje 10/10
Calosciowa ocena 9/10.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
cekinek napisał:
Hej! Wczoraj bylam w kinie na "Avatarze" (wersja 3d). Sala pelna po brzegi. Od momentu kiedy zaczal sie film, w kinie panowala totalna cisza. Jesli chodzi o scenariusz to jesli ktos liczy na jakies ambitne przeslania, przemyslenia i zlozona historie, to sie przeliczy.
Ale, ale, ale efekty sa takie, ze czacha dymi. Cokolwiek bym tu napislala na ten temat, to nie odda to klimatu "Avatara", trzeba isc do kina i zobaczyc samemu.
Odpowiadajac na pytanie zawarte w temacie.
Tak, "Avatar" zmieni obraz kina. Cameron postawil wysoka poprzeczke jesli chodzi o efekty specjalne. Podobno pomysl na "Avatara" mial juz 15 lat temu, ale czekal az technika pozwoli mu zrealizowac ten projekt, tak jak sobie to wyobrazil. No i super, ze poczekal. Moim zdaniem przed "Avatarem" nie bylo nic. Wszystkie filmy wymiekaja ( mam na mysli efekty).
Uwazam, ze jest to odpowiedz kina na interenet i sciaganie z sieci filmow. Jesli takie filmy beda powstawac, to tylko do ogladania w kinie. Na kompie to jak lizac lizaka przez papierek.
I jeszcze jedno. Rozumiem, ze historia moze kogos zawiesc. Ale jak ktos pisze, ze za 300 mln. dolarow to efekty sa takie se, to nie mam slow! Witki mi opdaja i tyle.

Gdybym miala oceniac strone wizualna "Avatara" to daje 10/10
Calosciowa ocena 9/10.


Ewolucja TAK rewolucja NIE.
Efekty specjalne trzymają dobry/bardzo dobry poziom i raczej Cameron nie zszedł poniżej dobrego poziomu a nie wyznaczył nowy.
technika 3D jaką wymyślił Cameron jest nowatorska i tylko to, czas pokaże czy to sie przyjmie czy nie. (pewnie następne filmy będą też kręcone w 3D bo film już sporo zarobił), ale to nie jest wynalazek na miarę dodania dźwięku czy koloru do kina, czy też dźwięku DD. Czy to jest rewolucja to czas pokarze najlepiej.
Puki co dobry początek i tyle oby następne filmy 3D nie powstawały dla samego 3D bo to ślepa uliczka.
Racja Takie nachalne reklamowanie 3D może wyciągnie ludzi z torentów i Rapid Share i pójdą do kina żeby się przekonać, że jednak to lepiej wygląda niż wersja *CAM na 15" monitorze i dźwiękiem z głośnika systemowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
otóż to, jeżeli mają powstawać kolejne filmy w całości nakręcone w 3D (a pewnie tak się stanie po kasowym sukcesie avatara), to warto, żeby twórcy posunęli się o krok dalej i nieco więcej uwagi poświęcili fabule. nie sądzę, abym się zdecydowała obejrzeć ten film na dvd. zasnęłabym po kilkunastu minutach. jednakże wizualnie i audialnie dałam się całkowicie porwać i ta strona pozostaje dla mnie nienaganna. zgadzam się z cekinkiem 10/10! bardzo efektowne kino

p.s. na forum filmweb piszą, że neytiri jest piękna i seksowna. czy też tak uważacie? dla mnie osobiście ci kosmici byli nieco szpetni.

polecam pójście do kina!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
Zuzu napisał:



Is it cookie????


buahahahahahahaha
jaki szantaż emocjonalny
ulica sezamkowa jest świetna, ale jak dla mnie tylko oryginalna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(LeoNorek)
Wiking
Fajny film i tyle ... bez tego calego belkotu o glebi, scenach, przewidywalnosci, etc.

W koncu film oglada sie dla rozrywki, relaksu i oderwania od spraw codziennych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok