p.s napisał:
Aż do mojego ostatniego oddechu
Nie mogąc opłakiwać tego wystarczająco głośno
Poddaję się temu duchowi
Jak mogę wciąż usprawiedliwiać
To że odrzucasz mój głos
Nie wolno mi w tej nicości
Ja po prostu podążam samotnie
Słowa bez dźwięku broni
Echa śmierci nienarodzonych
Aż do mojego ostatniego oddechu
Nigdy się nie dowiesz
Dopóki nie poczujesz ciszy
Kiedy ja odejdę
Teraz znika
Wszystko
Co mogliśmy pozostawić
Teraz tylko Ty wzywasz moje imię
Ale nie zrozumiesz ponownie
Kto może zmienić to wspomnienie
Ono musi wybuchnąć w środku
Uwielbienie przez wroga
Wina odwraca się na nich
Patrzę jak znikają
Cienie wszystkiego co pozostało
Chcę powoli przetrwać
Tą demonstracje bólu
Aż do mojego ostatniego oddechu
Nigdy się nie dowiesz
Dopóki nie poczujesz ciszy
Gdy ja odejdę
Teraz znika
Wszystko
Co mogliśmy pozostawić
Teraz jedynie Ty wzywasz moje imię
Ale nie zrozumiesz kolejny raz
Aż do mojego ostatniego tchnienia
Nigdy się nie dowiesz
Dopóki nie poczujesz ciszy
Gdy ja odejdę
Teraz znika
Wszystko
Co mogliśmy pozostawić
Teraz tylko Ty wzywasz moje imię
Ale nie zrozumiesz ponownie
Aż do mojego ostatniego oddechu...
Dodam piosenkę.....
...nie...nie piosenkę...tylko piękny utwór....
Aż do mojego ostatniego oddechu
Nie mogąc opłakiwać tego wystarczająco głośno
Poddaję się temu duchowi
Jak mogę wciąż usprawiedliwiać
To że odrzucasz mój głos
Nie wolno mi w tej nicości
Ja po prostu podążam samotnie
Słowa bez dźwięku broni
Echa śmierci nienarodzonych
Aż do mojego ostatniego oddechu
Nigdy się nie dowiesz
Dopóki nie poczujesz ciszy
Kiedy ja odejdę
Teraz znika
Wszystko
Co mogliśmy pozostawić
Teraz tylko Ty wzywasz moje imię
Ale nie zrozumiesz ponownie
Kto może zmienić to wspomnienie
Ono musi wybuchnąć w środku
Uwielbienie przez wroga
Wina odwraca się na nich
Patrzę jak znikają
Cienie wszystkiego co pozostało
Chcę powoli przetrwać
Tą demonstracje bólu
Aż do mojego ostatniego oddechu
Nigdy się nie dowiesz
Dopóki nie poczujesz ciszy
Gdy ja odejdę
Teraz znika
Wszystko
Co mogliśmy pozostawić
Teraz jedynie Ty wzywasz moje imię
Ale nie zrozumiesz kolejny raz
Aż do mojego ostatniego tchnienia
Nigdy się nie dowiesz
Dopóki nie poczujesz ciszy
Gdy ja odejdę
Teraz znika
Wszystko
Co mogliśmy pozostawić
Teraz tylko Ty wzywasz moje imię
Ale nie zrozumiesz ponownie
Aż do mojego ostatniego oddechu...
Dodam piosenkę.....



