Hej był ktos ostatnio na fjordzie w okolicach drobak, vinterbro?? ciekaw jestem czy zaczło juz sie cos dziac. czy nadal martwy sezon jest
11 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
Polski Chiropraktor / Fizjoterapeuta w OsloBól nie musi być częścią Twojego życia. Masz ból pleców, karku, rwę kulszową, bóle głowy lub problemy ze stawami? Nie musisz czekać, aż problem stanie się poważniejszy. Nazywam się Daniel Żarkowski i od ponad 18 lat pomagam pacjentom wracać do zdrowia oraz pełnej sprawności. W swojej pracy łączę chiropraktykę, fizjoterapię oraz nowoczesną terapię manualną, aby znaleźć przyczynę ...