Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

książki to moja miłość - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak Jan spajder Grzegorz Odor (14221 niezalogowanych)
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
czy ktoś ostatnio czytał jakąś fajną książkę godną polecenia? ja osatnio czytałam pachnidło - bardzo fajna książka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
limetka81 napisał:
czy ktoś ostatnio czytał jakąś fajną książkę godną polecenia? ja osatnio czytałam pachnidło - bardzo fajna książka.

Ja nie czytalam tej ksiazki,ale film mi sie podobal
Ostatnio czytalam "Dom nad rozlewiskiem",teraz zabieram sie za nastepna czesc "Powroty nad rozlewiskiem"
Gdy skoncze,zaczne czytac "ksiezyc we lzach"-polecana przez moich znajomych(historia kilkorga osieroconych marokanskich dzieci,ktorych matka zostala zamordowana)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zdecydowanie polecam wszystkie ksiazki Paolo Coelho.
Najbardziej zapadly mi w pamiec "Alchemik" "11 minut" "Pielgrzym"

Warto rowniez przeczytac "Wyznania gejszy",nawet jesli ogladalas film,na ksiazce sie nie zawiedziesz.Jest swietna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
"Nicky Cruz opowiada".
Jest do ściągnięcia w internecie
nickycruz.ovh.org/nickycruz_download.html
Super lektura, polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
Alchemika czytałam . a co do wyznan gejszy to niestety ani nie czytałam ani filmu nie widziałam. ogólnie to mam zasadę że najpierw czytam a potem oglądam. o serii nad rozlewiskiem też słyszałam ale niestety nie czytałam jeszcze. napisz czy warto się za to zabierać. widze że lubisz literaturę piękną wiec mogę ci polecić książkę której autorką jest cecelia ahern a tytuł to p.s. kocham cię. książka piękna i momentami wzruszająca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Irving Wallace "zaginione ewangelia" . Polecam. W skrócie z internetu: Włoski archeolog dokonuje sensacyjnego odkrycia w Ostia Antica pod Rzymem. Wewnątrz odkopanego dzbana odnajduje papirus z aramejskim rękopisem zawierającym relację z życia Jezusa, spisaną przez jego brata Jakuba Sprawiedliwego około 60 roku n.e. Jest też pergamin opisujący proces i ukrzyżowanie. Oba dokumenty, rzucające zupełnie nowe światło na postać Jezusa, mają zostać dołączone do nowej wersji Ewangelii, przygotowywanej w wielkiej tajemnicy przez syndykat wydawców, biblioznawców i teologów zwany Drugim Zmartwychwstaniem. Inicjatorzy projektu liczą na to, że poprawiona Biblia tchnie nowego ducha w religię chrześcijańską, odnowi wiarę w Kościół. Steven Randall, właściciel agencji reklamowej w Nowym Jorku, zostaje wynajęty do przeprowadzenia kampanii reklamowej. Wkrótce jednak zaczyna mieć wątpliwości co do autentyczności znalezionych dokumentów. Osoby, które mogą je potwierdzić - giną...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Seria nad rozlewiskiem w calosci jeszcze nie przeczytana
Pierwsza czesc,czyli "Dom nad rozlewiskiem" ,na poczatku wlecze sie jak flaki z olejem,ale pozniej sie rozkreca.
Czy warto sie za to zabierac?Taka lekka ksiazka,do poczytania przed snem.Nic bardzo ambitnego jak dla mnie.

"Samotnosc w sieci" -dosc ciekawa ksiazka,ale pewnie juz ja czytalas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
giovi2 napisał:

"Samotnosc w sieci" -dosc ciekawa ksiazka,ale pewnie juz ja czytalas[/quote]

czytałam bardzo mi się podobała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
Jonathan Carroll "DZIECKO NA NIEBIE" jak zreszta wszystkie ksiazki tego autora
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
polecam wszystkie książki Moniki Szwaji. super pisane.lekka literatura z humorem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok