Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
agnieszka pawlak Jan spajder Grzegorz Odor (14316 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
ulv72 napisał:
... mialem wczesniej tutaj okolo 100 ksiazek ale przy ostatniej, kolejnej zreszta przeprowadzce rozdalem wiekszosc znajomym tutaj, zeby bylo mniej do przewozenia

   Mogę was poratować książkami, posiadam ich ponad tysiąc w wersji elektronicznej i w razie potrzeby mogę podesłać jakąś. Lista w załączonym pliku.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: spis.txt
Wielkość pliku: 47383
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
retier1 napisał:
Z Tygrysuw najbardziej lubialem czytać marynistykę,a zwłaszcza seria o wojnie Amerykańsko- Japońskiej Bitwe o Midvey(chyba nie tak sie pisze) pamiętam do dzisiaj
Midway się pisze (tak dla przypomnienia ) Z literatury marynistycznej polecam "Znaczy Kapitan" Karola Olgierda Borchardta Jest 37 opowiadań w jednym tomie, bardzo łatwa i z poczuciem humoru lektura
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Dino napisał:
ulv72 napisał:
... mialem wczesniej tutaj okolo 100 ksiazek ale przy ostatniej, kolejnej zreszta przeprowadzce rozdalem wiekszosc znajomym tutaj, zeby bylo mniej do przewozenia

   Mogę was poratować książkami, posiadam ich ponad tysiąc w wersji elektronicznej i w razie potrzeby mogę podesłać jakąś. Lista w załączonym pliku.
Plik załącznika:
Nazwa pliku: spis.txt
Wielkość pliku: 47383

Widzę że masz niezłą bibliotekę, nie omieszkam skorzystać z paru pozycji. Na razie czytam w ramach przypomnienia książkę, do której linka zamieściłem w tym wątku."Nicky Cruz opowiada". Dobra lektura na faktach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
DZIKI napisał:
retier1 napisał:
Z Tygrysuw najbardziej lubialem czytać marynistykę,a zwłaszcza seria o wojnie Amerykańsko- Japońskiej Bitwe o Midvey(chyba nie tak sie pisze) pamiętam do dzisiaj
Midway się pisze (tak dla przypomnienia ) Z literatury marynistycznej polecam "Znaczy Kapitan" Karola Olgierda Borchardta Jest 37 opowiadań w jednym tomie, bardzo łatwa i z poczuciem humoru lektura




Znaczy kapitan jest swietny.no i jest jeszcze Szaman morski narobiles mi apetytu.bede musiala sobie przywiezc z Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
Dino napisał:

   Czytałem Kajko i Kokosza, jestem fanem Tytusów i mam dostęp do kompletu wydań z imiennymi dedykacjami od Papcia Chmiela u moich przyjaciół, których przyjacielem jest Papcio. Od czasu do czasu przeglądamy je kiedy ich odwiedzam. Pamiętacie czasopismo komiksowe "Relaks" i serię komiksów "Kapitan Żbik"?


jakiś czas temu umieściłam na moim chomiku tytusa kajko i kokosza oraz kapitana żbika. jak ktoś chce sobie pamięć odświerzyć to zapraszam www.chomikuj.pl/limetka81 folder Komiksy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
yzia napisał:
DZIKI napisał:
retier1 napisał:
Z Tygrysuw najbardziej lubialem czytać marynistykę,a zwłaszcza seria o wojnie Amerykańsko- Japońskiej Bitwe o Midvey(chyba nie tak sie pisze) pamiętam do dzisiaj
Midway się pisze (tak dla przypomnienia ) Z literatury marynistycznej polecam "Znaczy Kapitan" Karola Olgierda Borchardta Jest 37 opowiadań w jednym tomie, bardzo łatwa i z poczuciem humoru lektura




Znaczy kapitan jest swietny.no i jest jeszcze Szaman morski narobiles mi apetytu.bede musiala sobie przywiezc z Polski.

No właśnie jest jeszcze Szaman, super kniżka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
giovi2 napisał:
A ja kiedys cala serie Tygryskow mojego meza oddalam na makulature
Chlopaki nie bijcie


i zrobili z tego papier dodupny....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Była też seria Szklarskiego bodajże "Tomek w krainie kangurów,w tajdze i jeszcze kilka tytułów z tej seri których nie pamiętam,i np.Dzieci kapitana Granta,Moby Dick,no i oczywiście książki Londona. Są to co prawda książki dla młodzieży ,ale jak ktoś lubi przygode awanturę i ciekawe opisy natury to gorąco polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
retier1 napisał:
Była też seria Szklarskiego bodajże "Tomek w krainie kangurów,w tajdze i jeszcze kilka tytułów z tej seri których nie pamiętam,i np.Dzieci kapitana Granta,Moby Dick,no i oczywiście książki Londona. Są to co prawda książki dla młodzieży ,ale jak ktoś lubi przygode awanturę i ciekawe opisy natury to gorąco polecam

retier, przeczytałes "Moby Dicka" ??? Mielismy to jako lekture na zajeciach z literatury amerykanskiej, nikt nie dał rady... Za to np. "Szkarłatna litera" jest fajna książką, jest tez film ze znanymi aktorami, polecam jedno i drugie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Były jeszcze hity , ja to nazywam harcerskie "Pan samochodzik" no i "Czarne Stopy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok