Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
agnieszka pawlak Jan spajder Grzegorz Odor (14427 niezalogowanych)
1 Post

(giovi2)
Wiking
yzia napisał:
ale te ostatnie ksiazki z serii sa gorsze.ale te stare suuuper.a ostatnio jak bylam w polsce to przeczytalam sobie prawie cala serie Ani z Zielonego Wzgorza.fajna taka ucieczka

Gdy mialam nascie lat "Ania z Zielonego Wzgorza" byla u mnie najwazniejsza ksiazka.Oczywiscie razem ze wszystkimi jej czesciami.Nie potrafilabym zliczyc ile razy ja czytalam.
Nastpna zaraz po Ani, byla "W pustyni i w puszczy" i "Quo vadis"
Mamuska wyganiala mnie spac ,a ja pod koldra z latarka w reku i z ksiazka ,czytalam po nocach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
a czytalas tez Imieniny,Jezyk Trolli,Zaba i Hihopter?kiedys zaczelam Zabe w Empiku ale jakies dziwne to bylo.te starsze byly takie cieple.moze naiwne ale to co.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
giovi2 napisał:
yzia napisał:
ale te ostatnie ksiazki z serii sa gorsze.ale te stare suuuper.a ostatnio jak bylam w polsce to przeczytalam sobie prawie cala serie Ani z Zielonego Wzgorza.fajna taka ucieczka

Gdy mialam nascie lat "Ania z Zielonego Wzgorza" byla u mnie najwazniejsza ksiazka.Oczywiscie razem ze wszystkimi jej czesciami.Nie potrafilabym zliczyc ile razy ja czytalam.
Nastpna zaraz po Ani, byla "W pustyni i w puszczy" i "Quo vadis"
Mamuska wyganiala mnie spac ,a ja pod koldra z latarka w reku i z ksiazka ,czytalam po nocach



to ja tak czytalam Pietnastoletniego kapitana i wtedy uwazalam ze Ania jest durna i nie bede tego czytac.ale pozniej mi przeszlo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
czytałam- dla mnie wszystkie są ok. bez wyjątku giovi2 ja też tak robiłam tylko mnie tato wyganiał spać. nie lubię w pustyni i w puszczy za to quo vadis baaaardzo mi się podoba. a tak pod kołdrą czytałam tajemniczego opiekuna..... Uwielbiam również wakacje z duchami - Bahdaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Bahdaja to Kapelusz za 100 tysiecy.albo Dziewczyna i chlopak Ozogowskiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
A ja w 7-mej klasie czytalam w kolko ksiazke"Karolcia" i za kazdym razem plakalam jak koralik(spelniajacy zyczenia) sie ropuszczal, az pani bibliotekarka kiedys powiedziala mi ,ze to jest lektura z 2-giej klasy i przez jakis czas przestalam uczeszczac do biblioteki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
uuu ja czasem chodzilam do biblioteki po O wrozkach i czarodziejach.jeszcze w liceum.troche glupio ale chcec przeczytania byla silniejsza.i mialam jeszcze jedna taka ksiazke O Godfrydzie rycerzu gwiazdy wigilijnej.nawet mame zmusilam zeby mi to zalatwila ze szkolnej biblioteki.i jakos sie udalo i mam gdzies w domu ale juz nie czytam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
ożogowska też super. np. tajemnica zielonej pieczęci, ucho od śledzia, głowa na tranzystorach i dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek to dla mnie książki pierwsza klasa a czy ktoś czytał mama kaśka ja i gangsterzy? nie pamiętam autorki ale książka super
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
to mi akurat nie wpadlo w rece.fajnie sie wspomina. pamietam ze byl taki czas u mnie w domu ze przy obiedzie kazdy ze swoja ksiazka az sie na stole nie miescily.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
a takie cos z obrazkami jak Kajko i Kokosz to "czytaly" moze dziewczyny, he ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok