Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Konrad Kkk renata gustavsen Magdalena Domin adam hryciuk Paulina Pod Go Sia Marcel Snopkowski robert kaszuba Onty_Ja_Gabriel_3. (20246 niezalogowanych)
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
kasiulka kotkow na finnie jest w piiiiii....zdu! do wyboru do koloru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Hej. Byc moze juz wszystko wiesz na temat sprowadzenia psiaka, ale na wszelki wypadek przekaze Ci moja wiedze na ten temat. W zeszlym roku przywozilam psiaka tu. Po pierwsze pies nie moze byc mlodszy niz 3 miesieczny, gdyz dopiero wtedy mozna zaszczepic go na wscieklizne. W praktyce najmniejszego psa mozna przywiezc gdy ma on ukonczone 3 miesiace i 21 dni. A to dlatego ze pies przed przekroczeniem granicy NO musi byc zaszczepiony na wscieklizne i od tego szczepienia musi minac minimum 21 dni!!! Ponadto w terminie do 10 dni przed wyjazdem z Pl musi byc odkleszczony i odrobaczony (musisz miec to wbite w paszporcie psa). Ja chodze zawsze do wterynarza 2-3 dni przed wyjazdem na odrobaczenie itd. W zeszlym roku byl obowiazek ze po przyjezdzie z psem do NO trzeba bylo zglosic sie w terminie 7 dni u weterynarza NO. Teraz juz tego obowiazku nie ma. Bylam ostatnio po przyjezdzie z PL i powiedzieli ze od kwietnia zeszlego roku juz nie trzeba tu chodzic po przyjezdzie. Musisz jednak zawsze pilnowac aby miec aktualne szczepienie na wscieklizne, bo bez tego mozna miec mega klopoty. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no i pies po przyjeździe obowiązkowo musi srać co dwa metry wkoło domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Magdalena Domin
(MadziaD)
Wiking
Witam ja mam pytanie o kociaki rasy Ragdoll... czy jest tu ktos bo zna kogos kto posiada Kocurka z rodowodem? Poszukuje do sparowania z moja kotka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Basia Krawczyk
(barkra1297)
Wiking
Na punkcie kotków,a właściwie na punkcie mojej kotki i wszystkich malutkich kociaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
harald klinton
(norweskaswinia)
Wiking
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Klimek
(asikki)
Wiking
Witaj Czy mogła byś mi podać adres schroniska (kocham zwierzęta i myślałam nad przygarnięciem jakiegoś biedaka z schroniska ) mieszkam w Oslo .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
finn.no dzial torget, gis bort, dyr. Tam pelno zwierzatek, kotki, konie, pieski, kury szczury, chomiki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Emilia Najdek
(Navarette)
Wiking
Hej
W przyszłym roku planuję wyjazd do Norwegii. Jednak podobnie jak Wy mam fioła na punkcie zwierzołów, a konkretnie psów (w Polsce mam małą hodowle). Co zrozumiałe nie wyobrażam sobie zostawienia ich w Polsce.

Wiem, że co kraj to obyczaj, więc moi drodzy powiedzcie mi proszę jaki stosunek do psiaków mają norwedzy? (o chodzeniu na smyczy już czytałam) czy wynajmują pokoje/mieszkania/domy osobom posiadającym małe, zadbane psy?
To jeden z moich psiaków


Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok