Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Konrad Kkk renata gustavsen Magdalena Domin adam hryciuk Paulina Pod Go Sia Marcel Snopkowski robert kaszuba Onty_Ja_Gabriel_3. (20653 niezalogowanych)
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
tamte sie juz w okolicy niepojawiaja, wiec pewnie bylo gorzejProbowalam od tej strony , ale on jestprzewidujacy Tak samo reaguje na widok klatki i sciery kuchennej - w nogi!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
eee tam na kazdy kotek jest sposob moze potrzebujesz przeszkolenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Pewnie tak.Moze bedziesz musioala mi udzielic go
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
nie ma sprawy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Olga O.
(oolgita)
Nowicjusz
hej, kontynujac temat, jak wyglada sprawa z wyprowadzaniem psa na spacer. Wiadomo, ze trzeba po piesku posprzatac, ale czy mozna psa puszczac wolno w parkach? czy musi miec zawsze kaganiec?
pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sylwia Pozorska
(Natajla)
Wiking
Czy jest tu jakiś miłośnik kotów z okolic Stavanger który chciałby zaopiekować się moim kotem we wrześniu przez 2 tygodnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
Hej
To może podpowiecie jak przewieść psa z Polski? Dorosły 7 letni owczarek niemiecki. Będziemy jechać samochodem, wiem że klatka jest nieodzowna. Problem polega na tym że on nie jest przyzwyczajony do tak długich podroży, nie mam pojęcia jak to zniesie. Czy sa jakieś środki uspokajające/usypiające które mogłyby pomóc w tej sytuacji. Oczywiście myślę raczej o tabletkach dla psa niż dla mnie...chociaż kto wie może i ja będę ich potrzebować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Beata Sz
(betika)
Wiking
hej
nie wiem jak jest z psami, ale ja wiozłam 2 miesiące temu 2 koty z Polski do Oslo i wiem co to znaczy. Moje koty nie były przyzwyczajone w ogóle do podróży, bo są kotami nie wychodzącymi z domu. Ale wet dał dla nich taki preparat ziołowy na uspokojenie i nie było tak źle. Miałam w aucie duży transporter, jechaliśmy 19 godzin, i jakoś poszło. Z psem jest chyba wygodnie, tak mi się wydaje, bo można się bez problemu zatrzymać i pozwolić mu się wyszaleć.
Powodzenia, na pewno nic się psiakowi nie stanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
dokladnie tak, cos na uspokojenie / przysniecie i psiakowi / kociakowi napewno bedzie duzo duzo latwiej natalja jesli tylko dowieziesz siersciuchy do oslo to chetnie sie nimi zaopiekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magdalena W.
(malaM)
Wiking
witam, jestem ciekawa jak wygląda temat jesli chodzi o specjalistyczne, weterynaryjne karmy dla kotów np. R.C.-urinary, ich dostępnośc i cenowo...Niedługo czeka mnie podróz samochodem z moimi dwoma kociakami i jeden z nich musi dostawać karme, która w jego przypadku dosłownie ratuje mu zycie, ponieważ cierpi na syndrom urologiczny...troche sie martwie czy w Norwegii dostane taka karme, bo z tego co sie zorientowałam nie można jej przywieźc w zapasie...
bede wdzieczna za info...
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok