Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Konrad Kkk renata gustavsen Magdalena Domin adam hryciuk Paulina Pod Go Sia Marcel Snopkowski robert kaszuba Onty_Ja_Gabriel_3. (20670 niezalogowanych)
84 Posty
pol pot
(polpot)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Cukierkowa)
Wiking
Cześć!

Przeczytałam, że pracujesz w klinice weterynaryjnej. Planuję za jakieś dwa miesiące sprowadzić moją sunię do Oslo. Czy będę musiała zrobić dodatkowe badania po przyjeździe i gdzie się zgłosić? Obowiązuje jakaś rejestracja zwierząt po wjeździe do Norwegii?

Dzięki za odp na tyle pytań

Olga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Cukierkowa napisał:
Cześć!

Przeczytałam, że pracujesz w klinice weterynaryjnej. Planuję za jakieś dwa miesiące sprowadzić moją sunię do Oslo. Czy będę musiała zrobić dodatkowe badania po przyjeździe i gdzie się zgłosić? Obowiązuje jakaś rejestracja zwierząt po wjeździe do Norwegii?

Dzięki za odp na tyle pytań

Olga


A sprawdzilas co należy zrobic by wyjechać z psem?
Nic nie musisz rejestrować itd tylko tabletka na odrobaczenie podana u weterynarza .
Mozesz sobie ja przywieźć z PL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Cukierkowa)
Wiking
To co musze zrobić przed wyjazdem to wiem

Większość już jest załatwiona, szczepienia i paszport jest. Tylko jakaś ostatnia tabletka przed samym wyjazdem.

A za wizytę płacę u weterynarza? I ile mniej więcej?

PJo - dzięki jeszcze raz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Tabletka na odrobaczenie
Wez sobie tabletkę od wet z pl to bedzie taniej
Mozesz zapłacić od 100 do300kr zalezy gdzie itd za wbicie pieczątki do paszportu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Cukierkowa)
Wiking
Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a pies wam lizał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
marta k
(marti87)
Wiking
Ja tez podrozuje autem jakies 1500km plus prom. Norweska weterynarka byla bardzo przeciwna jakim kolwiek tabletkom uspokajacym, powiedziala, ze to jest jeszcze wiekszy stres dla psiaka niz sama podroz. Po tabletkach sa oszolomione, piszczy w uszach i glowie. A poza tym lepiej zeby sobie popiszczal, az w koncu sie zmeczy i odpusci niz faszerowanie potrzebnie chemia.

Polecila mi natomiast to www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=14172 tu koszt 400 kr i musze przyznac, ze rewelacja swietnie zadzialalo na psa ( seter angielski ).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok