Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Konrad Kkk renata gustavsen Magdalena Domin adam hryciuk Paulina Pod Go Sia Marcel Snopkowski robert kaszuba Onty_Ja_Gabriel_3. (20647 niezalogowanych)
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
brzydal napisał:
...


ciekawe czy stosuje to też do swojej Mordy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
ja mam za to pytanie co robicie z pupilami w momencie wyjazdu? Oddajecie je do pensjonatu/hotelu dla zwierząt czy jest możliwość znalezienia osoby które zajęłaby się zwierzakiem przez kilka dni?
Za 2 tygodnie wyjeżdżam na weekend, zazwyczaj mój pies ląduje w pobliskim pensjonacie ale zastanawiałam się czy nie ma tańszej opcji. Czy ktoś z Was orientuje się w tym temacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...najtansza

opcja bedzie

przywiazanie do drzewa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
podliczając straty moralne..byłaby to najdroższa opcja,także nie wchodzi w rachubę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty

(zmiterka)
Stały Bywalec
goodvibes napisał:
ja mam za to pytanie co robicie z pupilami w momencie wyjazdu? Oddajecie je do pensjonatu/hotelu dla zwierząt czy jest możliwość znalezienia osoby które zajęłaby się zwierzakiem przez kilka dni?
Za 2 tygodnie wyjeżdżam na weekend, zazwyczaj mój pies ląduje w pobliskim pensjonacie ale zastanawiałam się czy nie ma tańszej opcji. Czy ktoś z Was orientuje się w tym temacie?





Ja staram sie zabierac wszedzie mojego kota , nie zostawie nigdy jej w zadnym pensjonacie ...nie ufam nikomu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
aneta muś
(anus730)
Nowicjusz
Witam . chce przywiezc mojego KOCHANEGO psa z PL . Mam juz wszystkie dokumenty ale przeraza mnie podroz samochodem . jest to seter irlandzki , wiec duza rasa . czy musi on jechac w klatce dla psow czy mozna przewiezc poprostu w bagarzniku tak jak jezdzil cale swoje zycie . poprostu nie jest przyzwyczajony do zadnych klatek . madmienie ze samochod jest kombi , zeby nie bylo niejasnosci prosze o jakakolwiek odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok