Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Cos sie ze mna dzieje nie tak - Norwegia

113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Ogolnie to mam wszystko gdzies i malo rzeczy mi sie chce robic bo nie widze sensu w tym , krotko mowiac coraz czesciej mam wyj.. Na wszystko . Pojebany swiat i ludzie wkolo sami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Radek Sobiech
(radekofm)
Wiking
Takie objawy mogą jeśli trwają dłużej świadczyć o depresji lub spadku motywacji poprzec pojawiające się ciągłe problemy i schody .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Radek Sobiech
(radekofm)
Wiking
Nawet , to co dla kogoś jest trudne , dla nas stojących z boku może wydawać się błahe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Radek Sobiech
(radekofm)
Wiking
Wiem z doświadczenia że jeśli komuś pomogła taka terapia to raczej miał objawy innej dolegliwości niż tej co przypuszczam. Jeśli zaś jest to tak jak myślę to rady typu do roboty , wory dźwiga itp podziałają wprost odwrotnie do zamiaru doradcy. Najlepiej to udać się do specjalisty który w rzeczowy sposób postawi diagnozę . Dość niedawno na necie widziałem obrazek taki że zanim diagnozujesz u siebie depresje sprawdź czy nie otaczają Cię idioci .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
idz do lekarza pewnie to tylko stres albo brak witaminy D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jakubo
(Jakubo)
Wiking
O tak! Witamina D3 ma przeogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu, jest niezbędna dla dobrego samopoczucia, zdrowych kości i zębów...warto przebadać nawet prywatnie, nie należy do tanich badań ale skutki jej niedoboru są znacznie droższe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Trzeba dodać też witaminy z grupy b.Głownie chyba niacyna którą żywi sie mózg.do tego witamina c.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów

(ExtinctionR)
Nowicjusz
Jak śpiewał Leonard Cohen: killers in higher places say their prayers outloud'...
To nie coś ze mną jest nie tak, tylko z bandą cynicznych kłamców, złodziei i manipulatorów, którzy rządzą światem bez żadnych zasad oprócz ' po nas choćby potot'.
Jak jest możliwe, aby megaburak, megabuc, mistrz malwersacji,prawdopodobnie gwałciciel Trump był głową najpotężniejszego państwa na świecie?
Nasz pozer i figurant (można tak teraz napisać legalnie po wyroku sądu rejonowego w Rzeszowie) Duda, podobnie jak Trump powinni raczej siedzieć w więzieniach z pracą przymusową aż dorobią się owych samolotów F-35, na które obecnie miliony zwykłych ludzi musi zapłacić.
Od czasów średniowiecza nienawidzę prawie wszystkich polityków, królów i krwiopijców żyjących z pracy drugiego człowieka,wyzysku i grabieży, wywoływania wojen.
Teraz doszły jeszcze zmiany klimatyczne, które jak mówią naukowcy rozpętają piekło na Ziemi i uczynią ją bezludną. Ruch społeczny Extinction Rebellion jest próbą desperackiego zwrócenia uwagi, że jeszcze jako ludzkość mamy 10/20 lat na odwrócenie tego kielicha goryczy, który wypiją wszyscy, którzy dożyją roku 2050-2070.
Ja osobiście straciłem nadzieję na uratowanie ludzkości i uważam się za przedstawiciela gatunku wymierającego, łac. Homo sapiens (człowiek rozumny), wbrew aktualnemu statusowi ONZ, który uważa nasz gatunek za 'least concern' (o najmniejszym zagrożeniu wyginięciem). Piję więc wieczorami, szczególnie w weekendy, wino z porzeczek i piszę 'głupoty'.
Niektórzy niepokój egzystencjalny nazywają awitaminozą. Bzdura jak zardzewiała rura! Fakt zauważenia, że coś jest nie tak ze sobą, światem nie można uleczyć ani wit. C, ani B ani kukuryku, ani prozakiem, tylko rewolucją świadomości na skalę globalną. Przywódców na miarę potrzeb brak, idę więc podpalić ognisko Sankt Hans Baal, a nawiedzonym radzę słuchania piosenek Beatelsów wspak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
sebastian_34
(sebastian_34)
Wiking
pluto20 napisał:
Ogolnie to mam wszystko gdzies i malo rzeczy mi sie chce robic bo nie widze sensu w tym , krotko mowiac coraz czesciej mam wyj.. Na wszystko . Pojebany swiat i ludzie wkolo sami.
1 znajdź dziewczynę, albo pozbądź się obecnej
2 weź kilka dni wolnego w pracy, wyśpij się, wyjdź do ludzi.
3 przestań palić thc
4 nachlaj się jak "świnia"
5 znajdź jakieś hobby na które nigdy nie miałeś czasu albo kasy
6 zacznij pomagać innym
7 stań przed lustrem i powiedz sobie "nie jestem.."
8 zmień prace, poznaj nowych ludzi. Nie stój w miejscu
9 wróć do Polski
Jesteś bogiem, wyobraź to sobie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
tomasz k
(tomask)
Nowicjusz
Extinction Rebellion co ty cpiesz?
Podstawa dobrego samopoczucia to dobre odżywianie i sport.Zacznij żreć cidziennie mielonke
i zupki chinskie.Po miesiacu napisz ze to trumpa wina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok