Dlaczego my?

Dlaczego my?

Nasza firma to zespół profesjonalistów,którzy dołożą wszelkich starań, aby Twoje teksty były przetłumaczone najdokładniej i jak najszybciej. Jesteśmy firmą dzięki której załatwisz wszystko przez internet, bez wychodzenia z domu. Sam się zdziwisz jak tłumaczenia z nami są łatwe i tanie! 

Tłumaczeniami tekstów zajmujemy się od wielu lat, dzięki temu gwarantujemy Tobie zadowolenie z wykonanej usługi. Wprowadziliśmy także nową opcję: Tłumaczenie CV wraz z korektą .Wiemy, jak istotne jest, aby CV odpowiadało standardom danego kraju - jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc właśnie Tobie!

Nasze atuty:

1 Atrakcyjna cena to jeden z atutów naszego biura tłumaczeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy tłumaczenie najwyższej jakości przy jednocześnie satysfakcjonującym poziomie cen. Nasze ceny pozytywnie Cię zaskoczą.

2 Wysoka jakość przygotowywanych przez naszych specjalistów tłumaczeń jest kluczowym elementem naszego podejścia do wykonywanych usług. Najważniejsze jest dla nas spełnienie Twoich oczekiwań, dlatego dokładamy wszelkich starań także w obszarze obsługi Klienta.

3 Szybkość realizacji to jeden z elementów, który wyróżnia nas na rynku. Wszystkie tłumaczenia wykonujemy w maksymalnie krótkim czasie. Dodatkowo posiadamy opcję turbotłumaczenia, dzięki której otrzymasz swoje tłumaczenie do 24 godzin od przyjęcia przez nas zlecenia do realizacji.

WAŻNE:
W przypadku, kiedy nie wiesz czy koniecznie jest tłumaczenia przysięgłego czy wystarczy standardowy przekład, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci określić, jakiego rodzaju dokumentu potrzebujesz.

Jeszcze się zastanawiasz?
Przeczytaj opinie tych, którzy skorzystali z naszych usług.

 • Jolanta Rybaczewska

  Jolanta Rybaczewska

  Zlecając tłumaczenie do MultiNOR zaoszczędziłam naprawdę dużo czasu i energii. Po przesłaniu dokumentu do tłumaczenia na język norweski, jeszcze tego samego dnia otrzymałam wycenę, a następnego dnia, przetłumaczony tekst był już na mojej skrzynce emailowej. Wszystko bez wychodzenia z domu i do tego konkurencyjne ceny! Bardzo polecam.

 • Jan Czaja

  Jan Czaja

  Kupiłem nowy samochód do firmy i potrzebowałem przetłumaczenia zniżek ubezpieczeniowych z Polski z dnia na dzień. Dzięki tłumaczeniom MultiNOR mogłem to załatwić z domu, gotowe tłumaczenie otrzymałem na maila. Bardzo miła obsługa, jestem zadowolony i na pewno skorzystam z usług firmy w przyszłości.

 • Monika Kruczyńska

  Monika Kruczyńska

  Po przyjeździe do Norwegii długo nie mogłam znaleźć pracy, okazało się, że moje CV nie było dostosowane do standardów norweskich. Zleciłam MultiNOR stworzenie profesjonalnego CV odpowiadającego normom norweskim. Po 3 tygodniach miałam pracę! Teraz wiem jakie to ważne. Bardzo polecam tę firmę.

MojaNorwegia.pl