Informator

Czy wykonujecie tłumaczenia przysięgłe?

Tak, wykonujemy także tłumaczenia przysięgłe. Proponujemy, żeby w sprawach, gdzie nie jest konieczne przedłożenie tłumaczeń przysięgłych zlecać tłumaczenia standardowe. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie pieniędzy. Są jednak sprawy i urzędy, które wymagają tłumaczeń przysięgłych i takie dla Ciebie wykonamy. Upewnij się zatem czy tłumaczenie, którego potrzebujesz musi być wykonane przez tłumacza przysięgłego, czy wystarczy tłumaczenie standardowe.

Czym różni się tłumaczenie przysięgłe od zwykłego?

Tłumaczenie przysięgłe to uwierzytelnione tłumaczenie. Oznacza to, że tłumacz swoim podpisem i pieczątką poświadcza zgodność oryginału z tekstem tłumaczenia. Opieczętowana jest każda strona przetłumaczonego dokumentu. Tłumaczenie oraz wspomniane potwierdzenie dokonywane są przez tłumacza przysięgłego, czyli osobę zaufania publicznego, która otrzymała odpowiednie uprawnienia do realizacji tego typu tłumaczeń.

Kto zajmie się moim tłumaczeniem?

Tłumaczeniami zajmują się doświadczeni tłumacze, którzy wykonują te usługi od wielu lat, mają za sobą tysiące przetłumaczonych dokumentów. Każdy tekst jest wstępnie weryfikowany pod kątem dziedziny, dzięki temu trafia do tłumacza, który ma doświadczenie w danym obszarze i specjalizuje się w słownictwie towarzyszącym konkretnej tematyce.

W jaki sposób dostarczyć tekst do tłumaczenia?

Aby otrzymać wycenę tłumaczenia należy przesłać skanem wszystkie strony dokumentu, który chcesz przetłumaczyć. Pozwoli to zapoznać się nam z charakterem tłumaczenia oraz obszernością tekstu. Dokument możesz przesłać za pomocą maila na adres: tlumacz@multinor.no lub za pośrednictwem formularza, TUTAJ.

Jaką drogą otrzymam tłumaczenie?

Tłumaczenia przesyłamy drogą elektroniczną na wskazany przez Ciebie w zleceniu tłumaczenia adres mailowy. Tłumaczenia przysięgłe dodatkowo przesyłamy na papierze pocztą tradycyjną, na adres wskazany przez Ciebie w zleceniu tłumaczenia.

W jaki sposób płacę za usługę?

Płatności należy dokonać na podstawie przesłanej przez nas faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, przesyłamy na Twojego maila tłumaczenie.
MojaNorwegia.pl