Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Plac pod parking. - Norwegia

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Poszukuję wolnego placu, pod parking z dostępem do prądu, na okres maksymalnie pół roku, do końca Listopada 2022-.
Parking maksymalnie 26-m2. najlepiej gdzieś na obrzeżach miasta lub na wsi/gospodarstwo rolne.
Najlepiej po prawej stronie Oslofjord, jednak KAŻDA okolica będzie dobra do 100/150-kilometrów od SKI.
Jestem w stanie płacić za taki plac 300-400-koron miesięcznie.
Resztę mogę odpracowywać.
PROSZĘ o pomoc w znalezieniu takiego placu.
Pozdrawiam Niedzielnie
Gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
spac bedziesz tam w tym swoim padle co nie odpala ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
spac bedziesz tam w tym swoim padle co nie odpala ?
A co, masz takie miejsce, lub realny namiar?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
TO OGŁOSZENIE.
NADAL JEST AKTUALNE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Gabrielu...moze zamiast odgrywac ta scenke co 2 tygodnie ze ogloszenie jest aktualne bys sie zaczal uczyc jezyka norweskiego, przeciez sa w deichman biblotece darmowe kursy na rozmowe i moglbys sie tam udac zeby zamienic pare slow po norwesku, caristas ma tez kursy norweskiego w bardzo malych cenach...po co to tluc tyle lat...masz prawie 70 lat na karku i praca juz raczej fizyczna dla Ciebie nie jest stworzona, usiadz nad jezykiem na powaznie rok to bedziesz kowalem swojego losu. Do tego nie potrzebujesz nikogo tylko wlasnych checi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Gabrielu...moze zamiast odgrywac ta scenke co 2 tygodnie ze ogloszenie jest aktualne bys sie zaczal uczyc jezyka norweskiego, przeciez sa w deichman biblotece darmowe kursy na rozmowe i moglbys sie tam udac zeby zamienic pare slow po norwesku, caristas ma tez kursy norweskiego w bardzo malych cenach...po co to tluc tyle lat...masz prawie 70 lat na karku i praca juz raczej fizyczna dla Ciebie nie jest stworzona, usiadz nad jezykiem na powaznie rok to bedziesz kowalem swojego losu. Do tego nie potrzebujesz nikogo tylko wlasnych checi....
Może zamiast WPIEPRZAĆ SIĘ W MOJE TEMATY, zaczął byś je omijać jak śmierdzące gówno!!!.
Masz anse na minusy od innych, a sam jesteś nie lepszy śmieć, od tych co stawiają tobie te minusysrusybałamusy.
Ja to mam osobiście wyxxbane na te twoje i innych pouczenia i tyle co 3/4 motyla.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
To pora skasowac konto i udac sie do pracy a nie tu zajmowac innym czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
To pora skasowac konto i udac sie do pracy a nie tu zajmowac innym czas Może jednak, te swoje porady, najpierw zastosuj do siebie samego i jak nie potrafisz, lub nie chcesz innym pomóc, TO NIE PRZESZKADZAJ!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
pomagalem Ci przeciez, wysylalem kontakty do tego co znalazlem w necie....to nie moja wina ze masz 2 lewe rece w zyciu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
pomagalem Ci przeciez, wysylalem kontakty do tego co znalazlem w necie....to nie moja wina ze masz 2 lewe rece w zyciuNiech i tak ci byndzie, jako ci byndzie lżej.
Inna sprawa iż teraz, nie szukam żadnej pracy a jedynie placu/parkingu do końca listopada. Dlatego tak jak wyżej już napisałem, a sio sio...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok