Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
czesc dziewczyny ja z paczka z apteki nie mialam problemu poszlam dalam wydruk ale powiedzieli ze nie maja na stanie to poszlam do nastepnej i wydali mi bez problemu! a o rimi to nie wiedzialam ze sa jakies paczki. to co idzie sie do sklepu i co mowi sie ze chce sie paczke bo nie wiem! a do pepuszkow to w szpitalu powiedzieli mi zeby stosowac KLORHEXIDIN 1mg/ml przemywac rano i na wieczor-patyczek do uszu umoczyc w tym roztworze i delikatnie dookola pepuszka.a witamina d3 to zalezy od poloznej ktora przychodzi z helse staszun(nie wiem jak to sie pisze) albo da witamine d3 albo tran do picia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lidka)
Wiking
witajcie dziewczyny; ja tez nie wiem nic o jakich kolwiek paczkach; kt informował was ze cos takiego tu daja mamom-przychodnie? połozne?-kogo pytać? rozumiem ze takie gadzety dostaja mamy juz po porodzie... pozdrawiam goraco was mamusie i wszystkie dzidzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
no czesc dziewczyny pozdrzwiam te juz i po i te przed
czytam i czytam i niewiem zbytnoi o jakie paczki chodzi???? z gadzetami dla bobaska ale jak o to zapytac ??? o jaki druczek????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów

(pychulek)
Początkujący
paczki mozna odbierac na 3 miesiace przed porodem albo 3 miesiace po..
paczki sa z apteki www.apotek1.no/raadogtjenester/raad/grav...ing/gratis_babypakke
nie musisz wypelniac tego mozna isc do apteki i pani da druczek na miejscu
rimi www.rimi.no/rimi/fordeler/barnepakke.html
lindex libero.no/Default.aspx?id=2550

reflex kosz na pieluszki www.reflex.no/Default.aspx?tabid=314 mozna tez w sklepie wypelic
goboken www.goboken.no ale tylko 1 paczka jest darmowa pozniej placi ok 150-230kr ale mozna odrazu po 1 odmowic
ja dostalam jeszcze z sandvik ale to tez sami mnie znalezli..
jak sobie przypomne to napisze bo jest jeszcze kilka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Joanna7830)
Wiking
Ja do pępuszka kupiłam sobie sama w aptece, bo tez mi nic nie doradzili i kupiłam to samo co Fionnka. Martwiłam się, bo pępek troszkę brzydko pachniał i po 5 dniach od porodu odpadł. O witaminie D3 pielęgniarka powiedziała, że jak chcę to zwykły tran dawać lub kupić w aptece samą witaminę. Do kosza na pieluszki mozna dokupić w promocji worki za 199kr. O paczkach dowiedziałam się z forum norwegia. Tam też można wiele się dowiedzieć o innych ciekawych rzeczach oto link www.forumnorwegia.net/viewtopic.php?t=13401
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
mojej malej dzisiaj w noy odpadl pepuszek i tez sie przestraszylam bo nie zbyt ladnie pachnial a poza tym to nie zbyt lanie to wyglada bo taka jak by ropka sie wydobywa!!!! ale wlasnie ma przyjsc pielegniarka srodowiskowa wec zobaczymy co ona powie o tym pepuszku mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
pychulek dzieki za te linki)))) ja jeszcze mam czas bo 5 miesiecy do rozwiazania ale juz sobie spisalam linki i bedziemy wypelniac))) pozdrawiam was wszystkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Mi w koncu udalo sie z paczka z apteki Mojemu maluchowi tez pepuszek odpadl po kilku dniach, ale nie stosowalam nic specjalnego tylko przemywalam po kapieli spirytusem salicylowym, a i widze ze to ze brzydko pachnial to normalne u mnie to samo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lidka)
Wiking
dzieki pychulek za pomocne linki odnosnie paczek dla maluszka ; własnie wszystkie zamowiłam -mam tylko pytanko-jak je odebrac-bo do apteki ok,pojade,a ta reszte to wyśla na adres podany w zamowieniu czy obowiązkowo osobiście?? probowalam na translatorze przetłumaczyc co tam pisali i ze niby wciagu 3 tyg trzeba odebrac np ten kubeł na pieluszki-wiec domyslam sie ze trzeba osobiscie ,ale byla tez wzmianka ze w ciagu tygodnia przysla-więc juz sama nie rozumiem... aa i jeszcze jedno pytanko- jesli chodzi o paczke z libero-to tam sie składa zamowienie na 49nok( wczesniej trzeba sie zalogowac zeby byc członkiem libero), i maja niby przysła to,a procz tego jeszcze ta paczke gratis ??? czy juz to jest własnie ta paczka i nic wiecej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Ola Kotwicka
(kropcia1)
Stały Bywalec
Kubelek tez trzeba odebrac osobisvcie w sklepie Barnas Hus... Tam jeszcze raz wypelniasz formularz z tym ze odrecznie... Paczke z Rimi czekasz az przysla Ci cos poczta i wtedy odbierasz z tym co przysla poczta osobiscie w sklepie paczke...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok