skafander00 napisał:
Do anders b. :
Jakiej"kurwie od łososia"?www.mojanorwegia.pl/forum/view/12/bergen...21_10,20.html#190544
Do anders b. :
Jakiej"kurwie od łososia"?www.mojanorwegia.pl/forum/view/12/bergen...21_10,20.html#190544
1 NOK
Firma MBM PROSJEKT AS zatrudni pracowników z doświadczeniem na stanowisko Płytkarz / Stolarz / Malarz . Praca na terenie Lier, Drammen, Oslo. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności Umowy na czas nieokreślony, pełen etat 100 % Możliwość zakwaterowania . Szukamy ludzi pracowitych z doswiadczeniem bez uzależnień z prawem jazdy i bezkonfliktowych . Zainteresowanych proszę o kontakt , cv proszę wysłać na post@mbmprosjekt.no tel. 46221900