Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

64 Posty

(Manitou)
Początkujący
Cóż znowu następuje niemiły czas przegnań na tym nieszczęsnym forum.
Szkoda i żal.
Może gdy zmieni się w polsce durny rząd, a z "poddanych" znowu spadnie bielmo ciemnoty
to może będzie lepiej.
Ciekawe ile kosztuje finansowo, otworzenie następnego już polsko języcznego forum, jednak tym razem wolnego od polskich kartoflanych uwarunkowań.

Jestem w stanie przeznaczyć na ten cel jednorazowo 20-, tysięcy norweskich koron.
Oczywiście wszystko legalnie i zgodnie z norweskim prawem.

Poprowadzi ktoś w odpowiednim kierunku?
i to niekoniecznie z własnym osobistym wkładem finansowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
daj se spokoj, zaraz nas zbanuja przy tej milej konwersacji i dostaniesz mail ze naurszyles forum bo miales ochote pisac co myslisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
torsdag4 napisał:
daj se spokoj, zaraz nas zbanuja przy tej milej konwersacji i dostaniesz mail ze naurszyles forum bo miales ochote pisac co myslisz
Osobiście jestem już do tego przyzwyczajony, prawie, że genetycznie, wszak na tymże forum egzystuję od samego jego początku.
Byłem prawie w pierwszej 100 tych którzy tu się pierwszy raz zalogowali, a może i w pierwszej 10. nie licząc oczywiście tych znajomych którzy byli potrzebni do założenia tego forum.
Starość nie radość, a skleroza nie boli, cóż nastał w końcu czas na zmianę forum.

POSZUKUJĘ OFICJALNIE NIEJAKIEGO " SIUSIAKA"
P.s.
Nadal uważam ciebie "siusiak" za wredną mendę, jednak jesteś mi potrzebny, ponieważ twoja grafika forum, była tak wtedy jak i teraz, naprawdę bezbłędna.


I tak jak wtedy, tak i dzisiaj,
dam ci za cały twój projekt, symboliczną JEDNĄ KORONĘ NORWESKĄ.

Co ty na takie dictum?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Krakowiak
(tomek476)
Wiking
Witam! to ja jestem zarzewiem tego problemu---a tylko zapytałem sie czy prawnie to jakos wygląda----Dziękuje za zainteresowanie tematem -----I dzekuje ,za poświęcony czas i odpowiedz .Widze znajomośc tematu u Pani ---za co dziękuje---Ja tylko szukam prawdy ---a niektórzy nie rozumieja tego ---bo albo robia w Polskiej firmie " krzak" która łupie ich ,na kazdym kroku a do tego kłamią i oszukują--Taki bajzel w polsce jest i u polskich pracodawców(nie u wszystkich) tu najechało sie takich szkodników co niszczą i rynek pracodawców i pracowników-----To co prawnie sie nalezy tak powinno byc ----i ja nie chce nic więcej -------Tylko sprawiedliwosci----tak odbyłem kurs od 16 do 21:00 gdzie i tak powinien 7,5 godziny trwac----Takze niepłatny miałem ten czas-----Ale jak istnieja paragrafy nie będe rzadał by mi zapłacili--tylko wydrukuje to po norwesku i zaniose pokazac dyrektorowi----
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
tomek476 napisał:
-Ale jak istnieja paragrafy nie będe rzadał by mi zapłacili--tylko wydrukuje to po norwesku i zaniose pokazac dyrektorowi----
Nadal uważam iż jesteś głupszy niż norweska ustawa uznaje takie zachowanie za minimum,
Dlaczego tak uważam napisałem już wcześniej, jednak administracja tego forum uznała pewnie iż będzie to dla ciebie bardzo stresujące lub wręcz niebezpieczne dla twojego zdrowia.
Dlatego też całe pretensje proszę kierować do aktualnej administracji tego forum.
Możliwe iż mają możliwość odtworzenia tego co już wcześniej oficjalnie skasowali.
Mnie to obecnie już zwisa.
Powodzenia w przedkładaniu rzeczonego dokumentu szefowi, pewnie dostaniesz niebotyczną podwyżkę z racji własnej imigracyjnej bystrości umysłu.

W razie powodzenia całość podziękowania proszę kierować pod adres tutejszej administracji.
Natomiast w razie W... nie doradzę, ponieważ było by to publiczne podżeganie do użycia przemocy w stosunku do osób trzecich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Krakowiak
(tomek476)
Wiking
ciemnota tego co to napisał --to typowe pisanie szkodnika ---i ciemniaka ---Nie znasz tematu kursu to nie zabieraj głosu-----
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
xxxxxx xxxxxxxxxxx
(Ostryga)
Wiking
tomek476 napisał:
Witam! to ja jestem zarzewiem tego problemu---a tylko zapytałem sie czy prawnie to jakos wygląda----Dziękuje za zainteresowanie tematem -----I dzekuje ,za poświęcony czas i odpowiedz .Widze znajomośc tematu u Pani ---za co dziękuje---Ja tylko szukam prawdy ---a niektórzy nie rozumieja tego ---bo albo robia w Polskiej firmie \" krzak\" która łupie ich ,na kazdym kroku a do tego kłamią i oszukują--Taki bajzel w polsce jest i u polskich pracodawców(nie u wszystkich) tu najechało sie takich szkodników co niszczą i rynek pracodawców i pracowników-----To co prawnie sie nalezy tak powinno byc ----i ja nie chce nic więcej -------Tylko sprawiedliwosci----tak odbyłem kurs od 16 do 21:00 gdzie i tak powinien 7,5 godziny trwac----Takze niepłatny miałem ten czas-----Ale jak istnieja paragrafy nie będe rzadał by mi zapłacili--tylko wydrukuje to po norwesku i zaniose pokazac dyrektorowi----
Dokladnie o to chodzi, zeby znac swoje prawa. I zeby pracodawca wiedzial, ze je znasz.

Szkoda, ze niektorzy nie zauwazyli,ze to post na forum o kursie,ale o tym akurat nie mieli nic do powiedzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Krakowiak
(tomek476)
Wiking
No niestety tak to wyglada -----problem dotyczył kursu-----niestety świadomośc problemu przerosła jakiekolwiek ilosci rozumu---Jeżeli oczywiście był
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
jutro ten post bedzie znikniety jak moderatorzy wroca do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tomasz Krakowiak
(tomek476)
Wiking
Na szczęście post o problemie varmearbaider istnieje --- a bardziej i najbardziej dotyczył on ----i DOTYCZY ----uwarunkowaniach prawnych----niektórych to stwierdzenie przerosło---bo nie rozumieja --i NIGDY nie zrozumieja ( za mała pojemnosc w systemie) co mozna ---co sie nalezy---co powinno byc---co obowiazuje ---PRACODAWCE------czyli moze to byc osoba która próbuje hachmecic---albo robi to ----i po prostu boi sie . by nie poruszac tematu bo dobiora mu sie do tyłka----ale to nie przejmuje sie ---dziekuje BARDZO PANI---doszedłbym prawdy --ale zajełoby to czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok