Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

JAK ZWYKLE. JEDNAK. - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo G123 G-321 noregg lukas852b Sarpis Riggman Tomi6901 Marty (3342 niezalogowanych)
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Hei.
JAK ZWYKLE, poszukuję pracy.
JEDNAK, od już, teraz.
Przyjechałem na przegląd EU, jednak termin nam na ten Czwartek/Piątek i nie da się przyspieszyć.
Przebywam w okolicy Knapstad - Spydeberg.
Mogę pracować przy czymkolwiek i gdziekolwiek oraz na jakichkolwiek zasadach.
Oczywiście w LOGICZNEJ ODLEGŁOŚCI od tych miejscowości.
JEDNAK wszystkie opcje są do dogadania.
Mój numer telefonu > 96660105 < dostępny całą dobę.
Czekam cierpliwie i pozdrawiam.

P.S.
Forumowe Trolle mile są widziane, ponieważ podbijają temat w górę.
I może jakiś się skusi i sam zaoferuje cokolwiek bym mógł u niego CHWILOWO Dorobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
Hei.
JAK ZWYKLE, poszukuję pracy.
JEDNAK, od już, teraz.
Przyjechałem na przegląd EU, jednak termin nam na ten Czwartek/Piątek i nie da się przyspieszyć.
Przebywam w okolicy Knapstad - Spydeberg.
Mogę pracować przy czymkolwiek i gdziekolwiek oraz na jakichkolwiek zasadach.
Oczywiście w LOGICZNEJ ODLEGŁOŚCI od tych miejscowości.
JEDNAK wszystkie opcje są do dogadania.
Mój numer telefonu > 96660105 < dostępny całą dobę.
Czekam cierpliwie i pozdrawiam.
P.S.
Forumowe Trolle mile są widziane, ponieważ podbijają temat w górę.
I może jakiś się skusi i sam zaoferuje cokolwiek bym mógł u niego CHWILOWO Dorobić.


20 nok za godzinę mycia sraczy. Pasi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bodys napisał:20 nok za godzinę mycia sraczy. Pasi?
Jeżeli jest to praca od JUŻ, oraz dajesz środki czystości ORAZ ubranie ochronne!
To podaj adres i numer telefonu a przyjadę.
ZAPAMIĘTAJ JEDNO na przyszłość.
- ŻADNA uczciwa praca, w MOIM wieku! nie hańbi pracownika!
- ŻADNE wynagrodzenie za daną pracę w MOIM wieku nie hańbi pracownika!
- Lepiej pracować przez godzinę nawet i za 10-koron, niż tą godzinę siedzieć w domu za darmo!
- LEPIEJ pracować godzinę za JEDNĄ KORONĘ , niż tą JEDNĄ KORONĘ, pójść i UKRAŚĆ INNEMU.

Czekam na telefon z adresem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
bodys napisał:20 nok za godzinę mycia sraczy. Pasi?
Jeżeli jest to praca od JUŻ, oraz dajesz środki czystości ORAZ ubranie ochronne!
To podaj adres i numer telefonu a przyjadę.
ZAPAMIĘTAJ JEDNO na przyszłość.
- ŻADNA uczciwa praca, w MOIM wieku! nie hańbi pracownika!
- ŻADNE wynagrodzenie za daną pracę w MOIM wieku nie hańbi pracownika!
- Lepiej pracować przez godzinę nawet i za 10-koron, niż tą godzinę siedzieć w domu za darmo!
- LEPIEJ pracować godzinę za JEDNĄ KORONĘ , niż tą JEDNĄ KORONĘ, pójść i UKRAŚĆ INNEMU.

Czekam na telefon z adresem.


To Twoje pierdolenie w tym poście, nijak się ma do tego, co napisałeś w poprzednim. Czyli "na jakichkolwiek zasadach"
Już stawiasz warunki
Znowu odwracasz kota ogonem.
Polecam Ci dobrze zastanawiać się przed publikowaniem każdego swojego postu, żeby kolejny raz nie wychodzić na debila.
Choć wydaje mi się, że to i tak już za późno.
I polecam Ci jeszcze obliczenie kosztów dojazdu do mnie z Twojej "logicznej odległości" biorąc w dodatku pod uwagę przejazd przez tunel.
To już nagle zapomniałeś gdzie mieszkam?
Dawno nie miałem do czynienia z tak szmacącą się osobą.
I nie mam tu na myśli czyszczenia kibli, bo sam czasami to robiłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bodys napisał:To Twoje pierdolenie w tym poście, nijak się ma do tego, co napisałeś w poprzednim. Czyli \"na jakichkolwiek zasadach\"
Już stawiasz warunki
Znowu odwracasz kota ogonem.
Polecam Ci dobrze zastanawiać się przed publikowaniem każdego swojego postu, żeby kolejny raz nie wychodzić na debila.
Choć wydaje mi się, że to i tak już za późno.
I polecam Ci jeszcze obliczenie kosztów dojazdu do mnie z Twojej \"logicznej odległości\" biorąc w dodatku pod uwagę przejazd przez tunel.
To już nagle zapomniałeś gdzie mieszkam?
Dawno nie miałem do czynienia z tak szmacącą się osobą.
I nie mam tu na myśli czyszczenia kibli, bo sam czasami to robiłem

Jak widać z twojego wpisu, to wycofujesz się rakiem.
- "jakiekolwiek zasady" nie oznaczają wcale iż do jakiejkolwiek pracy pójdę "nago".
Zaoferowałeś pracę przy myciu sraczy ze stawką 20-koron za godzinę i nie wspomniałeś wcale iż powinienem posiadać własne ubranie ochronne i środki czystości.
Dlatego właśnie, wypunktowałem te drobne, acz istotne uchybienie w tym konkretnym przypadku.
Ponadto o jakim to płatnym tunelu ty tu marudzisz?
Mieszkasz gdzieś koło Drammen /tak sam kiedyś napisałeś/ a tunel pod fiordem jest darmowy.
Ja wbrew pozorom, nie ślęczę jak psychol nad każdym postem, moich adwersarzy.
Dlatego te twoje wypociny nie mają żadnego ujemnego umocowania w moim kierunku, a jedynie świadczą o twoim negatywnym postępowaniu.
Inna sprawa to taka, że gdybyś chciał dać mi naprawdę pracę dorywczą od już, to zadzwonił byś by umówić takie czy inne warunki pracy.
A tak, jak nieudolny trollek puszysz się i nic więcej.
Niemniej tak jak napisałem wcześniej i tak dobrze, ponieważ chociaż podbijasz temat w górę.
Od tego momentu, jestem dostępny jedynie pod telefonem ponieważ muszę opuścić bibliotekę z darmowym netem.
Następny dostęp będzie dopiero jak znajdę jakąś stację paliw z netem, a to trochę potrwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
bodys napisał:To Twoje pierdolenie w tym poście, nijak się ma do tego, co napisałeś w poprzednim. Czyli \\\"na jakichkolwiek zasadach\\\"
Już stawiasz warunki
Znowu odwracasz kota ogonem.
Polecam Ci dobrze zastanawiać się przed publikowaniem każdego swojego postu, żeby kolejny raz nie wychodzić na debila.
Choć wydaje mi się, że to i tak już za późno.
I polecam Ci jeszcze obliczenie kosztów dojazdu do mnie z Twojej \\\"logicznej odległości\\\" biorąc w dodatku pod uwagę przejazd przez tunel.
To już nagle zapomniałeś gdzie mieszkam?
Dawno nie miałem do czynienia z tak szmacącą się osobą.
I nie mam tu na myśli czyszczenia kibli, bo sam czasami to robiłem

Jak widać z twojego wpisu, to wycofujesz się rakiem.
- \"jakiekolwiek zasady\" nie oznaczają wcale iż do jakiejkolwiek pracy pójdę \"nago\".
Zaoferowałeś pracę przy myciu sraczy ze stawką 20-koron za godzinę i nie wspomniałeś wcale iż powinienem posiadać własne ubranie ochronne i środki czystości.
Dlatego właśnie, wypunktowałem te drobne, acz istotne uchybienie w tym konkretnym przypadku.
Ponadto o jakim to płatnym tunelu ty tu marudzisz?
Mieszkasz gdzieś koło Drammen /tak sam kiedyś napisałeś/ a tunel pod fiordem jest darmowy.
Ja wbrew pozorom, nie ślęczę jak psychol nad każdym postem, moich adwersarzy.
Dlatego te twoje wypociny nie mają żadnego ujemnego umocowania w moim kierunku, a jedynie świadczą o twoim negatywnym postępowaniu.
Inna sprawa to taka, że gdybyś chciał dać mi naprawdę pracę dorywczą od już, to zadzwonił byś by umówić takie czy inne warunki pracy.
A tak, jak nieudolny trollek puszysz się i nic więcej.
Niemniej tak jak napisałem wcześniej i tak dobrze, ponieważ chociaż podbijasz temat w górę.
Od tego momentu, jestem dostępny jedynie pod telefonem ponieważ muszę opuścić bibliotekę z darmowym netem.
Następny dostęp będzie dopiero jak znajdę jakąś stację paliw z netem, a to trochę potrwa.

Gabryś, Ty nadal nie rozumiesz tego celowego sarkazmu z mojej strony wobec Ciebie, na który przez te lata na forum skutecznie sobie zasłużyłeś i że nawet gdybyś mi dopłacił, to nie powierzyłbym Ci żadnej fuchy.
Dziwnym trafem nie szukasz pracy u tych, u których niedawno podobno fuchy łapałeś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:
Gabryś, Ty nadal nie rozumiesz tego celowego sarkazmu z mojej strony wobec Ciebie, na który przez te lata na forum skutecznie sobie zasłużyłeś i że nawet gdybyś mi dopłacił, to nie powierzyłbym Ci żadnej fuchy.
Dziwnym trafem nie szukasz pracy u tych, u których niedawno podobno fuchy łapałeś
Cóż! Dziwnym trafem, tak się składa iż do tej pory, mało kiedy wykonywałem "twoje fuchy" tylko normalną pracę.
Ponad moi byli pracodawcy mają prace stacjonarne i długoterminowe, a nie takie z doskoku na dzień dwa.
Ponadto w większości do tej pory, jeździłem Fordzidłem jako drobne usługi, który teraz stoi na polskim warsztacie i przechodzi permanentny remont.
A Ja obecnie jestem w Norge Golfem i szukam jakiegoś zajęcia na 3-4dni. nawet u takiego forumowego Trolla jak ty i tobie tu podobni.
Ponieważ poza kradzieżą, ŻADNA inna PRACA u kogokolwiek NIE HAŃBI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
G123 napisał:
napisał:
Gabryś, Ty nadal nie rozumiesz tego celowego sarkazmu z mojej strony wobec Ciebie, na który przez te lata na forum skutecznie sobie zasłużyłeś i że nawet gdybyś mi dopłacił, to nie powierzyłbym Ci żadnej fuchy.
Dziwnym trafem nie szukasz pracy u tych, u których niedawno podobno fuchy łapałeś
Cóż! Dziwnym trafem, tak się składa iż do tej pory, mało kiedy wykonywałem \"twoje fuchy\" tylko normalną pracę.
Ponad moi byli pracodawcy mają prace stacjonarne i długoterminowe, a nie takie z doskoku na dzień dwa.
Ponadto w większości do tej pory, jeździłem Fordzidłem jako drobne usługi, który teraz stoi na polskim warsztacie i przechodzi permanentny remont.
A Ja obecnie jestem w Norge Golfem i szukam jakiegoś zajęcia na 3-4dni. nawet u takiego forumowego Trolla jak ty i tobie tu podobni.
Ponieważ poza kradzieżą, ŻADNA inna PRACA u kogokolwiek NIE HAŃBI.

Praca nie hańbi, ale Ty siebie tak.
Nie potrafisz konkretnie się odnieść do podniesinych kwestii wobec Ciebie.
Zmieniasz temat na to, jakiego tym razem auta używasz.
Jakie to ma kurwa znaczenie?
Kwestia była, dlaczego nie łapiesz fuch u tych, u których rzekomo robiłeś niedawno, bo "normalną pracę" robiłeś lata temu, a od kilku lat żebrasz tu o fuchy właśnie.
I kiedyś pytałem Cię, dlaczego oczerniałeś Mirochę na grupie Fb.
Jakbyś oczekiwał od niego braku wymagań odnośnie efektywności pracy w stosunku do oczekiwanych przez Ciebie pieniędzy (sic!)
A teraz walisz ogłoszenie o poszukiwaniu pracy na jakichkolwiek warunkach, nawet za 20 nok, po czym stawiasz warunki.
Weż Ty się chłopie ogarnij w tym co mówisz.
Choć i w to nie wierzę, bo ja tu widzę już nie tyle socjopatyczne objawy manipulacji, co raczej początki demencji
Wyzywając od trolli, forumowych szmat itd... i tak jesteś w stanie mieć nadzieję, że dałbym Ci jakieś zajęcie.
To kim Ty w takim razie jesteś?
Zużytym papierem toaletowym?
Tym bardziej takiego bym nie tykał
Brnij sobie dalej, brnij w to swoje szambo

P.S.
A'propos kradzieży.
W mojej opinii jesteś złodziejem, tylko takim nieudolnym, który usiłuje ukraść innym ich własny rozum, bo swojego nie posiadasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
napisał:
G123 napisał:
napisał:
Gabryś, Ty nadal nie rozumiesz tego celowego sarkazmu z mojej strony wobec Ciebie, na który przez te lata na forum skutecznie sobie zasłużyłeś i że nawet gdybyś mi dopłacił, to nie powierzyłbym Ci żadnej fuchy.
Dziwnym trafem nie szukasz pracy u tych, u których niedawno podobno fuchy łapałeś
Cóż! Dziwnym trafem, tak się składa iż do tej pory, mało kiedy wykonywałem \\\"twoje fuchy\\\" tylko normalną pracę.
Ponad moi byli pracodawcy mają prace stacjonarne i długoterminowe, a nie takie z doskoku na dzień dwa.
Ponadto w większości do tej pory, jeździłem Fordzidłem jako drobne usługi, który teraz stoi na polskim warsztacie i przechodzi permanentny remont.
A Ja obecnie jestem w Norge Golfem i szukam jakiegoś zajęcia na 3-4dni. nawet u takiego forumowego Trolla jak ty i tobie tu podobni.
Ponieważ poza kradzieżą, ŻADNA inna PRACA u kogokolwiek NIE HAŃBI.

Praca nie hańbi, ale Ty siebie tak.
Nie potrafisz konkretnie się odnieść do podniesinych kwestii wobec Ciebie.
Zmieniasz temat na to, jakiego tym razem auta używasz.
Jakie to ma kurwa znaczenie?
Kwestia była, dlaczego nie łapiesz fuch u tych, u których rzekomo robiłeś niedawno, bo "normalną pracę" robiłeś lata temu, a od kilku lat żebrasz tu o fuchy właśnie.
I kiedyś pytałem Cię, dlaczego oczerniałeś Mirochę na grupie Fb.
Jakbyś oczekiwał od niego braku wymagań odnośnie efektywności pracy w stosunku do oczekiwanych przez Ciebie pieniędzy (sic!)
A teraz walisz ogłoszenie o poszukiwaniu pracy na jakichkolwiek warunkach, nawet za 20 nok, po czym stawiasz warunki.
Weż Ty się chłopie ogarnij w tym co mówisz.
Choć i w to nie wierzę, bo ja tu widzę już nie tyle socjopatyczne objawy manipulacji, co raczej początki demencji
Wyzywając od trolli, forumowych szmat itd... i tak jesteś w stanie mieć nadzieję, że dałbym Ci jakieś zajęcie.
To kim Ty w takim razie jesteś?
Zużytym papierem toaletowym?
Tym bardziej takiego bym nie tykał
Brnij sobie dalej, brnij w to swoje szambo
P.S.
A'propos kradzieży.
W mojej opinii jesteś złodziejem, tylko takim nieudolnym, który usiłuje ukraść innym ich własny rozum, bo swojego nie posiadasz
Tośsiem na wysilał, nie bolą ciebie opuszki palców od klikania?
Ja dałem ogłoszenie i czekam na konkrety.
To ty sam, zaczepiasz mnie trollu, hejtując moje tematy na każdym kroku, jednak jak do tej pory, to jesteś za cienki w uszach.
Mam humor to i się wdałem z tobą w tą przepychankę "słowno-pisemną" i z nas dwojga, to ty sam sobie ubliżasz, wypisując to co powyżej.
Ja jedynie staram się na spokojnie zabijać wolny i bezproduktywny czas, licząc iż może jednak ktoś będzie potrzebował dorywczo, osobę do pracy bez dłuższych zobowiązań formalnych.
Znajdzie się taka osoba, to pojadę i popracuję nawet i przy tych przysłowiowych gównach, o ile będą zapewnione środki ochronne do tego typu pracy.
To ty tutaj, błaźnisz się przy każdym swoim wpisie, szukając pustego w próżnym i starając się wyprowadzić mnie z domniemanej równowagi.
A ja bawię się wybornie.
INNA sprawa to taka, iż to FORUM i dwa Inne podobne /które padły- u Annekin i tej drugiej Anny czy jak jej tam było / ZAWSZE SŁUŻYŁY MI DO ZABIJANIA CZASU NA EMIGRACJI.
Gdy miałem pracę i DUŻO czasu, to droczyłem się z podatnymi na tego typu dyskusje.
Teraz jestem już Emerytem i staram się zamykać sprawy Norweskie.
Jednak nadal, ciągnie mnie jak wilka do lasu, na to forum ponieważ innych podobnych już niema.
Co prawda, od początku pierwszej polskiej kwarantanny na SROWIDA, wdałem się w grę TAONGA śmąga barabonga!!! To jednak nie jest to to samo co wdawanie się w dyskurs podobnym tobie.
Aaaa jeszcze jest Face-śmace, gdzie mam nawet swoją stronkę "Diaspora Polska w Norwegii" .
Jednak TAM, jestem niestety tylko milionowym uczestnikiem nic nie znaczącym.
A tutaj, chociaż takie trolle jak ty wiedzą kim byłem i co robiłem.
Ech tom siem rozkleiłem i to na trzeźwo!!!
NIEBYWAŁE!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Co zaś do jakiegoś tam Mirochy, którego wywołałeś tutaj do tablicy.
To z tego co luźno pamiętam, to ten element >polaczkofy szefuncio< szukał pomocników budowlanych na pełny etat bez żadnych kwalifikacji zawodowych, oferując zaniżoną oficjalną stawkę godzinową! DUŻO NIŻSZĄ NIŻ DLA MAŁOLATA, praktykanta na budowie.
Napisałem do gościa na priva, że właśnie szukam takiej pracy.
To zaczął wypytywać się NACHALNIE co potrafię robić i w jakim tempie.
Obiecywał, normalną norweską Umowę o pracę, jednak pod koniec zaczął wypisywać złośliwości pod moim adresem.
Dlatego coś mnie tknęło i zajrzałem na Proff, a tam stoi jak byk iż on nie może legalnie zatrudniać pracowników! Ponieważ jego umowy nie mają umocowania prawnego.
Jak widzę to i on jak i ty, zapomnieliście iż na MESSENGERZE NIC NIE GINIE!!!
I każdy wpis tam jest tak długo, jak sam odbiorca go nie usunie.
Dlatego też opisałem całe zajście i chyba nawet opublikowałem jego brednie.
A ty tutaj teraz jak pizdowska szuja szukasz sensacji.
Nie zemną takie numery brunnerku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok