Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan mart enty boj fra oszlo G123 G-321 noregg lukas852b Sarpis Riggman Tomi6901 Marty (3333 niezalogowanych)
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Asikhb napisał:
G123 napisał:
[b] na MESSENGERZE NIC NIE GINIE!!!
.

Chętnie zobaczę. Wklej tu proszę w/w dialog.


Podkulił ogon forumowy celebryta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Asikhb napisał:G123 napisał:[b] na MESSENGERZE NIC NIE GINIE!!! .Chętnie zobaczę. Wklej tu proszę w/w dialog.
Osobiście nie mam takiej potrzeby by cokolwiek upubliczniać z tej konkretnej pisemnej wymiany zdań tu na tym forum, ponieważ to co miałem do powiedzenia, to już zrobiłem z konkretnym OSZUSTEM, który zmył się, jak zagroziłem mu upublicznieniem jego własnych wypowiedzi.
Jeżeli natomiast ktokolwiek jest tak bardzo ciekawy tych informacji, to niech sobie SAM POSZUKA na faceśmace, konkretnej mojej wypowiedzi z rzeczonym "oplutym" niedoszłym szefunciem który swoją firemkę ma ponad 13-lat i nadal jest nieubezpieczony w NAV-aa., a to jednocześnie neguje zatrudnianie zewęnętrzne kogokolwiek na jakąkolwiek zwykłą umowę o pracę.
W razie problemów , pomocnym okaże się ten który tu na forum stanął w obronie tego OSZUSTA!!!.
BĘC!!!
POZDRAWIAM GABRIEL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Asikhb napisał:G123 napisał:[b] na MESSENGERZE NIC NIE GINIE!!! .Chętnie zobaczę. Wklej tu proszę w/w dialog.
Osobiście nie mam takiej potrzeby by cokolwiek upubliczniać z tej konkretnej pisemnej wymiany zdań tu na tym forum, ponieważ to co miałem do powiedzenia, to już zrobiłem z konkretnym OSZUSTEM, który zmył się, jak zagroziłem mu upublicznieniem jego własnych wypowiedzi.
Jeżeli natomiast ktokolwiek jest tak bardzo ciekawy tych informacji, to niech sobie SAM POSZUKA na faceśmace, konkretnej mojej wypowiedzi z rzeczonym \"oplutym\" niedoszłym szefunciem który swoją firemkę ma ponad 13-lat i nadal jest nieubezpieczony w NAV-aa., a to jednocześnie neguje zatrudnianie zewęnętrzne kogokolwiek na jakąkolwiek zwykłą umowę o pracę.
W razie problemów , pomocnym okaże się ten który tu na forum stanął w obronie tego OSZUSTA!!!.
BĘC!!!
POZDRAWIAM GABRIEL


No to BĘC.
Nie będę sama szukać. Masz wiedzę- podziel się. Szybciej byłoby napisać to o co prosiłam niż ten "wykład" o w/w oszuście.
Na koniec no to BĘC.
BĘC Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Trochę chaotycznie, rano widziałem więcej, ale Gabryś, nic to nie mówi o Twoich zarzutach, a tym bardziej o tym, co rzekomo masz na messengerze.
Odróżniasz dziadku messengera od publicznych dyskusji na fb?
Nie wyjaśniłeś w tych swoich postach na MN nic ponadto, co jest dostępne na fb, a wspominałeś o wiadomościach na messengerze, do których to tylko Ty masz dostęp i ewentualnie Zuckerberg.
Szczekasz jak mały foxterierek, nie mając nic do powiedzenia




Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Może być powtórka,.bo.z telefonu przy miniaturkach ciężko.się dopatrzeć



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Dziadku,.jeżeli szukałeś wtedy pracy na stałe, to chyba powinieneś się wykazać jakimiś umiejętnościami, cv napisać, etc...Choć w tamtym czasie na MN szukałeś noclegu i pracy bezwarunkowo.
A tu dupa, tylko sranie na ewentualnego pracodawcę, bo -czy się stoi, czy się leży 2 tysiączki się należy. Widać wychowanie z czasów słusznie minionych.
A teraz na MN nagle jesteś gotowy łapać cokolwiek na czarno za 20 nok za godzinę.
Zastanów się nad sobą, jak bardzo popierdolony jesteś
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
TO OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE.

DZIĘKUJĘ FORUMOWYM TROLLOM ZA POMOC W PODBIJANIU TEMATU.

Pozdrawiam Cieplutko

Gabriel.


G123 napisał:
Hei.
JAK ZWYKLE, poszukuję pracy.
JEDNAK, od już, teraz.
Przyjechałem na przegląd EU, jednak termin nam na ten Czwartek/Piątek i nie da się przyspieszyć.
Przebywam w okolicy Knapstad - Spydeberg.
Mogę pracować przy czymkolwiek i gdziekolwiek oraz na jakichkolwiek zasadach.
Oczywiście w LOGICZNEJ ODLEGŁOŚCI od tych miejscowości.
JEDNAK wszystkie opcje są do dogadania.
Mój numer telefonu > 96660105 < dostępny całą dobę.
Czekam cierpliwie i pozdrawiam.
P.S.
Forumowe Trolle mile są widziane, ponieważ podbijają temat w górę.
I może jakiś się skusi i sam zaoferuje cokolwiek bym mógł u niego CHWILOWO Dorobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Gabrys ty masz faktycznie nasrane w glowie i nawet nie umiesz sie powstrzymac od trolowania na FB.

Marty Enty wez to zachowaj i wrzucaj tu za kazdym razem jak ten idiota bedzie cos publikowal bo zaloze sie ze jeszcze bedzie to wiele razy coby ludzie wiedzieli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Riggman napisał:
Gabrys ty masz faktycznie nasrane w glowie i nawet nie umiesz sie powstrzymac od trolowania na FB.
Marty Enty wez to zachowaj i wrzucaj tu za kazdym razem jak ten idiota bedzie cos publikowal bo zaloze sie ze jeszcze bedzie to wiele razy coby ludzie wiedzieli

On jest lepszy od prezesa Kaczyńskiego w tym swoim pierdoleniu.
- Nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok