Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Pawel Kubrak iksiński igrek Kamil ;) dorota jaworska Jan Maryjan mart enty Mat K boj fra oszlo plumberpl Rafoslo GACEK GACEK Mariot Koozie (3653 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Mariot napisał:
Tutaj raczej trzeba się kierować zawodami, gdzie widzenie steeoskopowe (obuoczne) nie jest wymagane. Wiem, że w NO są jeszcze łagodniejsze przepisy co do zawodów z wymogiem widzenia stereoskopowego.


...teraz wiemy cos wiecej o tobie..
...moja rada
...bedziesz szczesciarzem jesli zdecudujesz sie na przyjecie jakiejkolwiek oferty pracy z tego kraju...nie ryzykujesz niczym,gdyz jest tu stawka minimalna gwarantowana...i to bedzie dobra oferta na start...powtarzam jakakolwiek praca...pomocnik budowlany tak to widze...w wielu firmach psedonorweskich mozna wyrabiac nadgodziny bez limitu...to tak na zachete...i zadne badania sprawnosciowe nie sa wymagana...do tego potrzeba niestety duzo tzw, szczescia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mariot
(Mariot)
Wiking
Widzę na oboje oczu. Brak widzenia obuocznego cechuje się czymś innym, o dziwo bardzo powoli z tego wychodzę, ale wg. testów w okulisty nie mam go (chociaż pewne testy już wyłapuję) jest w zasadzie do połowy listopada 2018 roku był wymogiem np. do pracy pow. 3m jak i na maszyny typu walec drogowy, koparka.

Praca za najniższą w NO ? Czemu nie, pod warunkiem że pracodawca będzie odprowadzał wszelkie składki, nie będzie szachraił i wczasy pod gruszą też będą to nie widzę problemu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
zamiast dalej biadolic wejdz sobie w zakladke praca, tam masz agencje pracy, zadzwon do nich i powiedz ze chcesz prace z zakwaterowaniem na budowie jako co tam umiesz, jedz i sie realizuj...szkoda czasu tu na pisanie o dupie marynie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mariot
(Mariot)
Wiking
A kto tu biadoli ? Forum jest do dyskusji, nieprawda ?. Widzę że nie jednego węża jadowitego tu mamy, dziękuję za "pomoc".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok