Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Dziwne ze jeszcze nie pojales, ze leczenie w Norwegi jest bezplatne. Oczywiscie musisz zaplacic egenandel, ktore jest minimalnym wkladem za leczenie i dobrze ze jest. Inaczej latal bys do lekarza codziennie i na wszelki wypadek. Zadaniem NAV nie jest zeby cie utrzymywac.To nie jest to samo co 500+ w Polsce.
Oczywiscie ze jest grupa ludzi w N ktora zyje z NAV i mysli tak jak ty, ze " nav ma obowiazek" to czy tamto. Wiekszosc jednak nie. Wiekszosc to ludzie ktorzy pracuja, placa podatki i jest im ok. I wierz mi, ze to co ty wplacasz do wspolnej kasy jako "wiecznie narzekajacy navowiec" jest niczym w porownianiu z innymi. Ja nie wiem......moze wiecej dostaniesz z ZUS, ale tu dostaniesz to co dostaniesz.
I zabierz sie sam za robote zamiast marudzic o tym NAV. Albo wyjedz! Ale przestan kurde plakac!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
cham napisał:
Dziwne ze jeszcze nie pojales, ze leczenie w Norwegi jest bezplatne.
I zabierz sie sam za robote zamiast marudzic o tym NAV.
Albo wyjedz! Ale przestan kurde plakac!

Jeżeli te twoje wypociny są akurat w moją stronę, to trafiłeś kulą w płot.
Ja na NAV nie narzekam, jeżeli już, to na niektórych durnowatych ludzi, którzy tam pracują, co już parę razy udowodniłem, na piśmie do NAV.
Reszty nie komentuję, ponieważ nijak ma się do tego, co sam wypociłem w pierwszym poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok