Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wymiana 11 000 NOK ze starych banknotów - Norwegia

1 Post
Mateusz Błaszkiewicz
(MateuszBlaszkiewicz)
Wiking
Dzień dobry,
podczas wakacji pracowałem w Norwegii, a po powrocie nie wymieniałem banknotów, okazało się, że mam 11 000 nok w starych 500. Czy jest jakakolwiek możliwość wymiany z Polski (na przykład za jakąś opłatą) bez podróży do Norwegii? Do kiedy mam czas wymienić te banknoty, póki nie stracą swojej wartości?
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MateuszBlaszkiewicz napisał:
Dzień dobry,
podczas wakacji pracowałem w Norwegii, a po powrocie nie wymieniałem banknotów, okazało się, że mam 11 000 nok w starych 500. Czy jest jakakolwiek możliwość wymiany z Polski (na przykład za jakąś opłatą) bez podróży do Norwegii? Do kiedy mam czas wymienić te banknoty, póki nie stracą swojej wartości?
Pozdrawiam.
Zadaj to pytanie na piśmie w Ambasadzie/Konsulacie Norweskim przez ich stronę internetową. Na pewno dostaniesz konkretna odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
DK84
(DK84)
Wiking
Wymiana juz tylko i wylacznie w Norges Banku. Masz na to okolo 10lat tak jak podawali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
MateuszBlaszkiewicz napisał:
Dzień dobry,
podczas wakacji pracowałem w Norwegii, a po powrocie nie wymieniałem banknotów, okazało się, że mam 11 000 nok w starych 500. Czy jest jakakolwiek możliwość wymiany z Polski (na przykład za jakąś opłatą) bez podróży do Norwegii? Do kiedy mam czas wymienić te banknoty, póki nie stracą swojej wartości?
Pozdrawiam.
Zadaj to pytanie na piśmie w Ambasadzie/Konsulacie Norweskim przez ich stronę internetową. Na pewno dostaniesz konkretna odpowiedz.


...na piśmie ...dobre sobie
...niedalej jak wczoraj:
...zadałeś tutaj pytanie na forum w sprawie...zabielacza do kawy w proszku!
...hmmm?
...czy nie powinieneś napisać do Ministerstwa Zdrowia albo do innego ważnego urzędu odpowiedzialnego za obecność zabielacza na rynku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
MateuszBlaszkiewicz napisał:
Dzień dobry,
podczas wakacji pracowałem w Norwegii, a po powrocie nie wymieniałem banknotów, okazało się, że mam 11 000 nok w starych 500. Czy jest jakakolwiek możliwość wymiany z Polski (na przykład za jakąś opłatą) bez podróży do Norwegii? Do kiedy mam czas wymienić te banknoty, póki nie stracą swojej wartości?
Pozdrawiam.
Zadaj to pytanie na piśmie w Ambasadzie/Konsulacie Norweskim przez ich stronę internetową. Na pewno dostaniesz konkretna odpowiedz.

...na piśmie ...dobre sobie
...niedalej jak wczoraj:
...zadałeś tutaj pytanie na forum w sprawie...zabielacza do kawy w proszku!
...hmmm?
...czy nie powinieneś napisać do Ministerstwa Zdrowia albo do innego ważnego urzędu odpowiedzialnego za obecność zabielacza na rynku
proszę ciebie jak pijesz lub ćpasz to nie pisz ponieważ się ośmieszasz.
Taka drobna informacja dla ciebie: chociaż uważam iż będzie ona Uwłaczająca twojej forumowej godności!:
Każda informacja zapodana na tym lub innym forum jak i ogólnie w internecie to bezwzględnie jest forma pisemna.
Tym samym, moje pytanie o zabielacz, też zostało sprokurowane na piśmie.
Tego pytania nie zadałem ustnie przez telefon, lub internetowy komunikator głosowy. ponieważ to forum nie posiada takiej bezpośredniej możliwości. Co prawda mógłbym moje pytanie nagrać i tutaj wkleić rozmowę foniczną jednak i tak na piśmie musiał bym zapodać w danym dziale tematycznym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bojfraoszlo napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
MateuszBlaszkiewicz napisał:
Dzień dobry,
podczas wakacji pracowałem w Norwegii, a po powrocie nie wymieniałem banknotów, okazało się, że mam 11 000 nok w starych 500. Czy jest jakakolwiek możliwość wymiany z Polski (na przykład za jakąś opłatą) bez podróży do Norwegii? Do kiedy mam czas wymienić te banknoty, póki nie stracą swojej wartości?
Pozdrawiam.
Zadaj to pytanie na piśmie w Ambasadzie/Konsulacie Norweskim przez ich stronę internetową. Na pewno dostaniesz konkretna odpowiedz.

...na piśmie ...dobre sobie
...niedalej jak wczoraj:
...zadałeś tutaj pytanie na forum w sprawie...zabielacza do kawy w proszku!
...hmmm?
...czy nie powinieneś napisać do Ministerstwa Zdrowia albo do innego ważnego urzędu odpowiedzialnego za obecność zabielacza na rynku
proszę ciebie jak pijesz lub ćpasz to nie pisz ponieważ się ośmieszasz.
Taka drobna informacja dla ciebie: chociaż uważam iż będzie ona Uwłaczająca twojej forumowej godności!:
Każda informacja zapodana na tym lub innym forum jak i ogólnie w internecie to bezwzględnie jest forma pisemna.
Tym samym, moje pytanie o zabielacz, też zostało sprokurowane na piśmie.
Tego pytania nie zadałem ustnie przez telefon, lub internetowy komunikator głosowy. ponieważ to forum nie posiada takiej bezpośredniej możliwości. Co prawda mógłbym moje pytanie nagrać i tutaj wkleić rozmowę foniczną jednak i tak na piśmie musiał bym zapodać w danym dziale tematycznym.



...chodziło mi przede wszystkim o błachość tematów
...np. gdzie w Oslo można kupić polskie stringi
...albo gumke do majtek
...Ps. zadajecie głupie pytanie forumowym ekonomistom od ropy,gazu,ebili,wyngla,giełd,kantorów,..itd....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok