Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podatek - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Brzeziński wiking norwegia mart enty MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Łukasz Ch mediabet Michal Wolszon Michal Biedron (1020 niezalogowanych)
3 Posty
Michal Wolszon
(MichalWolszon)
Wiking
Mam do zapłacenia podatek czy muszę go zapłacić w terminie czy ewentualnie mogę zapłacić później czy są jakieś konsekwencje za spóźnionie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...ręce czasami opadają
...Ps. chyba ,źe to twój pierwszy podatek w źyciu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...niepotrzebnie się wylogowałeś
...żartowałem!
...możesz zapłacić kiedy chcesz,kiedy ci się zechce,kiedy będziesz miał kaske,...Skatt się wyżywi bez twoich groszy....Polacy wpłacają tam miliardy,więc w sumie założymy za ciebie..spokojna twoja rozczochrana ...jedż do Polski,na grzyby,ryby,zrelaksuj się...podatki płacą tylko ci co muszą...ci głupsi znaczy się...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
MichalWolszon napisał:
Mam do zapłacenia podatek czy muszę go zapłacić w terminie czy ewentualnie mogę zapłacić później czy są jakieś konsekwencje za spóźnionie

Zapoznaj się z tym artykułem: www.mojanorwegia.pl/podatki/artykuly/na-...-co-robic-15960.html

"Jeżeli więc na skatteoppgjør widnieje dopłata, to w pierwszej kolejności musisz ją uregulować, a dopiero potem składać korektę podatkową. Po pozytywnym rozpatrzeniu odwołania, urząd zwróci zapłaconą przez ciebie niedopłatę podatku. "
Zgłoś wpis
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Zaległy podatek należy zapłacić w wyznaczonym przez urząd w terminie. W innym razie nałożone mogą zostać kary lub Skatteetaten zacznie odciągać niespłaconą należność z pensji podatnika. W zależności od tego czy wysokość dopłaty jest mniejsza lub większa niż 1000 kr podatek należy zapłacić odpowiednio w jednej lub dwóch ratach. Termin spłaty rat uzależniony jest od tego, w której turze otrzymał Pan wynik.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok