Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

1 Post
Krystian Cisowski
(DarthRevan)
Wiking
Tak wiem odsmażam kotleta ale to oczywiście lepiej niż zakładać kolejny taki sam post, ale dostałem propozycję od Adecco dotyczącą pracy jako Operator wózków widłowych w Norwegii, rekrutacja ma być w lutym za tym idzie moje pytanie:
Jakie informacje powinny mnie interesować podczas rozmowy z Adecco ?
Może ktoś już pracował na takim stanowisku w Norwegii przez adecco i chcę się ze mną podzielić informacjami ?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Darko Donie
(doniedarko)
Wiking
Hej, bardzo interesuje mnie ta oferta pracy http://www.pracanateraz.pl/oferty-pracy/20869-hydraulik-z-jezangielskim-norwegia- mam co trzeba i chcę wyjechać. Może ktoś już tam pracuje na tym stanowisku? Proszę bardzo o infomracje, wszystkie bardzo mile widziane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Hubert Hubert
(hooba007)
Początkujący
Adecco jak inni pośrednicy... chcą zarobić na pracownikach.
Plusy: załatwią mieszkanie, papiery, ewentualnie pomogą w pierwszych kontaktach, będziesz mógł rozejrzeć się co i jak w Norge i przy sprzyjających wiatrach podjąć po jakimś czasie pracę bezpośrednio dla Norwega
Minusy: Tobie dadzą stawkę ponad 100 NOK/godz a kasować będą 300-500 NOK... , uzależnienie od Adecco w zależności od konstrukcji umowy, narzucona stawka za wynajem czegoś do mieszkania ale ogólnie się opłaca... chyba... w zależności od ...
resztę sam sobie dopowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
wszystko zalezy na jaki oddzial trafisz, Adecco jedyne co zalatwia to mieszkanie i umowe, sam musisz doleciec, dojechac, dogadac sie w UDI, skatekontor, helfo itd

pozniej juz musisz pilnowac godzin, stawek, terminow itd no i pokazac ze Ci zalezy - nierobow, pijakow, kombinatorow nie toleruja

ucz sie jezyka, badz w porzadku a tym samym sie odplaca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Zina Ziniewicz
(zinaa)
Wiking
Witam, nie chce zakladac nowego watku skoro juz taki istnieje. Mam kilka pytan odnosnie adecco mianowicie:
Czy firma zapewnia dobre warunki mieszkalne? Precyzujac czy rzucaja na kupe wszystkich pracownikow i mieszkaja w 10-20 osob w jednym baraku?
Czy nie bedzie problemow z zwrotem podatku i feriepengen?
Jaki region polecacie jesli chodzi o prace w budowlance od nich?
Czy wyplaty sa przelewane na czas i nie ma problemow z nadgodzinami?
Przejrzalem te strony z postami ale sa one stare, 5 lat temu wiec moze cos sie zmienilo dlatego pytam.
Z gory dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Czy firma zapewnia dobre warunki mieszkalne? Precyzujac czy rzucaja na kupe wszystkich pracownikow i mieszkaja w 10-20 osob w jednym baraku?
Odp: Może nie w baraku, ale po kilka osób w mieszkaniu to na pewno.
Czy nie bedzie problemow z zwrotem podatku i feriepengen?
Odp: Nie ma problemów.
Jaki region polecacie jesli chodzi o prace w budowlance od nich?
Odp: Najlepiej większe miasta np. Bergen, Oslo, Stavanger, Trondheim..Tam gdzie najwięcej się buduje.
Czy wyplaty sa przelewane na czas i nie ma problemow z nadgodzinami?
Odp: Wypłaty na czas, brak problemów z nadgodzinami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
damianbaran
(damianbaran)
Wiking
czesc mam pytanie zaginol mi przelew z adecco no podobno wyslano i idzie juz tydzien do polski na polskie konto adecco twierdzi ze wyslali a ban twierdzi co inego czy to sie u nich zdaza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(Tomek1985)
Nowicjusz
ja wam napisze tak adecco hyyy nie ciekawie robię tydzień i już mam dość ,pracowałem u sebbi na Karl Janocha Gate podwykonawca Wadecki ,kolec do mnie podchodzi i mowi you faking stiupid ni z tego ni z owego , niedos tego kosultant adecco przyznaje mu racje wiec powiem wam szczerze doradzam lepiej się nie pchać, jak ktoś ceni sam siebie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dariusz Dudek
(dariusz667)
Wiking
To co się dzieje w Adecco Bodo to już normalnie zgroza... Thomas kompletnie olewa pracowników, kilku ma problemy z odzyskaniem pieniędzy za nadgodziny, płaci godzina za godzinę za sobotę,- mnie oddaje za bilety lotnicze już trzeci tydzień i mimo tego że mam umowę stałą od sześciu lat,-wciska mi,że żeby mi zapłacić za sick day muszę przepracować co najmniej 2 miesiące
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok