Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3 Posty
Hiobek
(Hiobek)
Wiking
Dzięki za odpowiedz, na wszelki wypadek powiadomię ich ze swojej strony w Nav.no o planowanym wyjeździe, tak by czasem nie wymyślili sobie jakiegoś spotkania w trakcie mojego pobytu za granicą.
Urlop planuje od poniedziałku, a skoro sobota i niedziela nie wliczają się do urlopu to rozumiem ze już w te dni mogę śmiało opuścić norwegię, zgadza się ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Hiobek napisał:
Dzięki za odpowiedz, na wszelki wypadek powiadomię ich ze swojej strony w Nav.no o planowanym wyjeździe, tak by czasem nie wymyślili sobie jakiegoś spotkania w trakcie mojego pobytu za granicą.
Urlop planuje od poniedziałku, a skoro sobota i niedziela nie wliczają się do urlopu to rozumiem ze już w te dni mogę śmiało opuścić norwegię, zgadza się ?

I - bezsens informowania, niemniej jak musisz, to trza, inaczej pewnie, będziesz nerwowo spał.
II - Dokładnie, jeżeli jedziesz autem w piątek, to tak cyrkluj, by być na granicy po 15, wtedy będziesz miał pięć w jednym.
To samo dotyczy wylotów w piątek po 15-.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andriuu
(andriuu)
Wiking
A u mnie pisze na stronie nav że zostało mi jeszcze 52 tygodnie dagpenger ale nie widzę żadnej informacji że mam jakiś płatny urlop.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marzab
(marzab)
Wiking
Witam.
Jestem na dagpenger ponad 52 tyg. i na stronie nav, w miejscu gdzie wypełniam karty meldunkowe widnieje info, że mam 20 dni płatnego urlopu. Moje pytanie brzmi: Czy muszę wybrać ten urlop przed końcem zasiłku? co się stanie jeśli go nie wybiorę, czy poprostu przepadnie, czy zostanie mi wypłacona jakaś rekompensata za niewykorzystany urlop? Czy można przedłużyć tym urlopem zasiłek? Czy dagpenger w czerwcu należy się tylko i wyłącznie jeśli wykorzystam ten urlop czy jeśli go nie wykorzystam? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marzab
(marzab)
Wiking
Witam.
Jestem na dagpenger ponad 52 tyg. i na stronie nav, w miejscu gdzie wypełniam karty meldunkowe widnieje info, że mam 20 dni płatnego urlopu. Moje pytanie brzmi: Czy muszę wybrać ten urlop przed końcem zasiłku? co się stanie jeśli go nie wybiorę, czy poprostu przepadnie, czy zostanie mi wypłacona jakaś rekompensata za niewykorzystany urlop? Czy można przedłużyć tym urlopem zasiłek? Czy dagpenger w czerwcu należy się tylko i wyłącznie jeśli wykorzystam ten urlop czy jeśli go nie wykorzystam? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
marzab napisał:
Witam.
Jestem na dagpenger ponad 52 tyg. i na stronie nav, w miejscu gdzie wypełniam karty meldunkowe widnieje info, że mam 20 dni płatnego urlopu. Moje pytanie brzmi: Czy muszę wybrać ten urlop przed końcem zasiłku? co się stanie jeśli go nie wybiorę, czy poprostu przepadnie, czy zostanie mi wypłacona jakaś rekompensata za niewykorzystany urlop? Czy można przedłużyć tym urlopem zasiłek? Czy dagpenger w czerwcu należy się tylko i wyłącznie jeśli wykorzystam ten urlop czy jeśli go nie wykorzystam? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję i pozdrawiam


to jak chodzi o konkrety to jak nie wykorzystasz tych 20 dni to Ci zwyczajnie przepadna poprostu ale jak jestes juz 52 tyg to pewno zasilek zaczal Ci sie jakos w tamtym roku a do jakos kwietnia 2022 byly te kowidowe regulacje wiec musisz dostac feriepenger za ten okres

Najwazniejsze to co musisz zapamietac to jak nie wykorzystac tych dni wolnych platnych to jak np bedzie ci sie konczyl okres zasilku np 104 tyg to ci poprostu to przepadnie i nie dostaniesz za to zadnej bonifikaty. Jak bedziesz wiedziec ze idziesz juz do pracy to wykorzystaj to wczesniej....zreszta jak jedziesz z norwegii i znaznaczasz ze byles to i tak kazdy ma to w dupie. Poprostu jak jestes za granica i nav dzwoni to sie nie odbiera, caly kontakt przez Ditt Nav tak na przyszlosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok