Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

18 Postów
Margo ...
(wiosenulka)
Wiking
Wiem, zapoznalam sie z tym... na tej podstawie poprosilam i szefa i nav o zorganizowanie spotkania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
to nie moze cie zwolnic chyba ze oglosi bankructwo
jestes 2 lata w norge?

jerszcze jest taka mozliwosc ze mozesz isc na studia na koszt firmy ,bylo na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Margo ...
(wiosenulka)
Wiking
Czy ktos bylby tak uprzejmy i mogl dla mnie znalezc informacje, ze AAP nie nalezy sie, jezeli masz kwalifikacje i wyksztalcenie pozwalajace podjac inna prace?
bo z tego co znalazlam i co ja rozumie, chodzi o to, ze nie moge wykonywac zawodu ktory obecnie mam. i taka jest opinia lekarza. chyba, ze w NAV nie potrafia zrozumiec,ze pracuje jako renholder bo nie moge dostac innej pracy mimo mojego wyksztalcenia. kto chcialby sprzatac majac mozliwosc innej pracy. podczas kilku rozmow z centrala i z moim saksbehandlerem, obiecali mi kursy,ktore pozwola mi znalezc prace zgodna z moim wyksztalceniem,teraz zmienili zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
marcin bat
(batiowy)
Wiking
Witam, Udąło się rozwiązać sprawę z NAVEM? Mam żonę prawie w indentycznej sytuacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
wiosenulka napisał:
Wiem, zapoznalam sie z tym... na tej podstawie poprosilam i szefa i nav o zorganizowanie spotkania

Takie spotkanie nie odbywa się na twoją prośbę. Takie spotkanie- TY, NAV, Twój lekarz i pracodawca- organizuje lekarz. Pierwsze takie spotkanie miałem po pół roku zwolnienia a drugie po jedenastym i otrzymałem zasiłek. Jestem na APP trzeci rok. Jak masz takie problemy to zgłoś się do firmy która zajmuje się tego typu doradztwem np. Polish Connection czy TU do MULTINOR (zwróć się do redakcji MN) Możesz się skontaktować z adwokatem jeżeli lekarze popełnili błąd. Dostaniesz odszkodowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok