Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post
Michu67
(Michu67)
Wiking
kierunek nawet dobry obrałeś, ale wspomnę tylko, że język angielski w tej chwili w Norwegii to już za mało. Od ilości ludzi poszukujących pracę trochę się tym tubylcom pokręciło i coraz częściej wymagają j. norweskiego w stopniu komunikatywnym. i nie liczyłbym od razu na stałe zatrudnienie, bo to graniczy z cudem, nawet dla wykwalifikowanych ludzi z oświadczeniem. wiem z autopsji. powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
water999 napisał:
Tylko i wyłącznie przez agencję bo inaczej będzie dymanie przez rodaków
Przez polską agencje mam rozumieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
napisał:
kierunek nawet dobry obrałeś, ale wspomnę tylko, że język angielski w tej chwili w Norwegii to już za mało. Od ilości ludzi poszukujących pracę trochę się tym tubylcom pokręciło i coraz częściej wymagają j. norweskiego w stopniu komunikatywnym. i nie liczyłbym od razu na stałe zatrudnienie, bo to graniczy z cudem, nawet dla wykwalifikowanych ludzi z oświadczeniem. wiem z autopsji. powodzenia
To nawet nie musi być praca stała, jakby się znalazła tymczasowa na miesiąc, dwa, trzy, to też spoko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
water999 napisał:
Tylko i wyłącznie przez agencję bo inaczej będzie dymanie przez rodaków
norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace...jomosci-jezyka-oslo/

Czy takie ogłoszenie na stronie jest w miare wiarygodne i w miare dobre?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Przez agencje która jest norweska a ma oddział w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
water999 napisał:
Przez agencje która jest norweska a ma oddział w Polsce
Czyli np. Adecco?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
water999 napisał:
Przez agencje która jest norweska a ma oddział w Polsce
Jak patrze na Norweskie agencje, to raczej nie mam szans z moim nikłym doświadczeniem, szukają ludzi z rocznym, dwu, trzyletnim stażem pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Monika Radek Klesińscy
(MonikaRadekKlesinscy)
Nowicjusz
miedzy czasie zapisz sie na jakis kurs jezyka bo konkurencja coraz wieksza i angielski juz przestaje wystarczac, wiec polecam , zanim znajdziesz prace i wyjedziesz do NO to juz podstawy mozesz ogarnąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Tak masz jasno powiedziane co za ile i na ile masz kontrakt.Na czas kontraktu firma musi znaleźć tobie pracę. Chyba że jesteś Gawęda nie masz doświadczenia to daj se siana.Tu raczej musisz być kozak w tym co robisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
MonikaRadekKlesinscy napisał:
miedzy czasie zapisz sie na jakis kurs jezyka bo konkurencja coraz wieksza i angielski juz przestaje wystarczac, wiec polecam , zanim znajdziesz prace i wyjedziesz do NO to juz podstawy mozesz ogarnąć
Obecnie pracuje, jestem spawaczem, nie mam czasu żeby się zobaczyć z rodziną a co dopiero pójść na jakiś kurs, moge jedynie się uczyć na własną rękę przez internet itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok