Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
water999 napisał:
Tak masz jasno powiedziane co za ile i na ile masz kontrakt.Na czas kontraktu firma musi znaleźć tobie pracę. Chyba że jesteś Gawęda nie masz doświadczenia to daj se siana.Tu raczej musisz być kozak w tym co robisz
Wiem że Wy wiecie najlepiej bo jesteście na miejscu i znacie sprawe, ale mam też swoich paru "kumpli" którzy wyjechali do Norwegii czy Danii, maja dobre zarobki, uczciwą prace, dobre zakwaterowanie i w ogóle całkiem w porządku im się tam żyje, aaaaaale znam ich i wiem że w tym co robią dobrzy nie są i opowiadali że nie trzeba być przysłowiowym profesorem by wykonywać prace, ale uczciwym i odpowiedzialnym w tym co się robi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
To powodzenia tobie życzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
water999 napisał:
To powodzenia tobie życzę.
Wszędzie trzeba być kozakiem w tym co się robi, jeżeli się chce zarabiać dobre pieniądze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Marzyciel z ciebie kolego. Masz nierealne wymagania w stosunku do swojego doswiadczenia. Jedyne branze, ktore jeszcze przyjmuja to budownictwo i uboj (kurczaki, ryby). Moja rada, popracuj ze 2-3 lata w Polsce. Zdobadz porzadne doswiadczenie i wtedy przyjedz. Twoje obecne doswiadczenie/wymagania plus stan norweskiej gospodarki to gwarantowana porazka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
high_octane napisał:
Marzyciel z ciebie kolego. Masz nierealne wymagania w stosunku do swojego doswiadczenia. Jedyne branze, ktore jeszcze przyjmuja to budownictwo i uboj (kurczaki, ryby). Moja rada, popracuj ze 2-3 lata w Polsce. Zdobadz porzadne doswiadczenie i wtedy przyjedz. Twoje obecne doswiadczenie/wymagania plus stan norweskiej gospodarki to gwarantowana porazka.
Ja nie mam żadnych wymagań... po prostu chce sprawdzić czy się da, nie bede celował w budownictwo czy ubój, bo mam pewne swoje ambicje i iść w jednym kierunku niż tracić czas na coś co mnie niczego nie nauczy, a na pieniądzach mi nie zależy. Piszesz "Marzyciel z Ciebie kolego" jak ja w ogóle o niczym nie marze, po prostu chciałbym spróbować sił za granicą, nie napisałem że wyjade i będe zarabiał kokosy i będzie zajebiście. Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie, sens w tym, że póki nic mnie nie trzyma to moge wyjechać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
P.ness
(P.ness)
Wiking
insertowsky napisał:
high_octane napisał:
Marzyciel z ciebie kolego. Masz nierealne wymagania w stosunku do swojego doswiadczenia. Jedyne branze, ktore jeszcze przyjmuja to budownictwo i uboj (kurczaki, ryby). Moja rada, popracuj ze 2-3 lata w Polsce. Zdobadz porzadne doswiadczenie i wtedy przyjedz. Twoje obecne doswiadczenie/wymagania plus stan norweskiej gospodarki to gwarantowana porazka.
Ja nie mam żadnych wymagań... po prostu chce sprawdzić czy się da, nie bede celował w budownictwo czy ubój, bo mam pewne swoje ambicje i iść w jednym kierunku niż tracić czas na coś co mnie niczego nie nauczy, a na pieniądzach mi nie zależy. Piszesz \"Marzyciel z Ciebie kolego\" jak ja w ogóle o niczym nie marze, po prostu chciałbym spróbować sił za granicą, nie napisałem że wyjade i będe zarabiał kokosy i będzie zajebiście. Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie, sens w tym, że póki nic mnie nie trzyma to moge wyjechać.


W dwa lata to sobie trochę doświadczenia zbierzesz, a nie będziesz ustawiony w Polsce.

mieszkając u mamusi i mając pracę stać ciebie będzie na nowy topowy smartfon, markowe ciuchy i imprezy co tydzień, a jak nie przebalujesz całej wypłaty co miesiąc to i beemkee 1.6 LPG MPower.

"Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie"

zapisz sobie ten tekst gdzieś i przeczytaj go mając 30+ lat, a zrozumiesz jaki naiwny byłeś za młodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
insertowsky insertowsky
(insertowsky)
Wiking
P.ness napisał:
insertowsky napisał:
high_octane napisał:
Marzyciel z ciebie kolego. Masz nierealne wymagania w stosunku do swojego doswiadczenia. Jedyne branze, ktore jeszcze przyjmuja to budownictwo i uboj (kurczaki, ryby). Moja rada, popracuj ze 2-3 lata w Polsce. Zdobadz porzadne doswiadczenie i wtedy przyjedz. Twoje obecne doswiadczenie/wymagania plus stan norweskiej gospodarki to gwarantowana porazka.
Ja nie mam żadnych wymagań... po prostu chce sprawdzić czy się da, nie bede celował w budownictwo czy ubój, bo mam pewne swoje ambicje i iść w jednym kierunku niż tracić czas na coś co mnie niczego nie nauczy, a na pieniądzach mi nie zależy. Piszesz \\\"Marzyciel z Ciebie kolego\\\" jak ja w ogóle o niczym nie marze, po prostu chciałbym spróbować sił za granicą, nie napisałem że wyjade i będe zarabiał kokosy i będzie zajebiście. Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie, sens w tym, że póki nic mnie nie trzyma to moge wyjechać.


W dwa lata to sobie trochę doświadczenia zbierzesz, a nie będziesz ustawiony w Polsce.

mieszkając u mamusi i mając pracę stać ciebie będzie na nowy topowy smartfon, markowe ciuchy i imprezy co tydzień, a jak nie przebalujesz całej wypłaty co miesiąc to i beemkee 1.6 LPG MPower.

\"Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie\"

zapisz sobie ten tekst gdzieś i przeczytaj go mając 30+ lat, a zrozumiesz jaki naiwny byłeś za młodu.

Z "mamusią" już nie mieszkam, smartfona nie potrzebuje, już kupiłem sobie dawno, markowych ciuchów nie potrzebuje, wystarczą zwykłe które także mam... imprezy co tydzień... jaki Ty jesteś pusty. Samochód także już posiadam.
Mieszkam z dziewczyną, za dwa, trzy lata może być już różnie i moge nie być w stanie od tak sobie wyjechać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(norekpl)
Wiking
jak masz ambicje to sobie skoluj robote sam a nie dupsko zawracasz i liczysz na kogos.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(norekpl)
Wiking
takie sa ambicje ze siedzisz i klikat ten sam tekst na M.N.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
P.ness
(P.ness)
Wiking
insertowsky napisał:
P.ness napisał:
insertowsky napisał:
high_octane napisał:
Marzyciel z ciebie kolego. Masz nierealne wymagania w stosunku do swojego doswiadczenia. Jedyne branze, ktore jeszcze przyjmuja to budownictwo i uboj (kurczaki, ryby). Moja rada, popracuj ze 2-3 lata w Polsce. Zdobadz porzadne doswiadczenie i wtedy przyjedz. Twoje obecne doswiadczenie/wymagania plus stan norweskiej gospodarki to gwarantowana porazka.
Ja nie mam żadnych wymagań... po prostu chce sprawdzić czy się da, nie bede celował w budownictwo czy ubój, bo mam pewne swoje ambicje i iść w jednym kierunku niż tracić czas na coś co mnie niczego nie nauczy, a na pieniądzach mi nie zależy. Piszesz \\\\\\\"Marzyciel z Ciebie kolego\\\\\\\" jak ja w ogóle o niczym nie marze, po prostu chciałbym spróbować sił za granicą, nie napisałem że wyjade i będe zarabiał kokosy i będzie zajebiście. Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie, sens w tym, że póki nic mnie nie trzyma to moge wyjechać.


W dwa lata to sobie trochę doświadczenia zbierzesz, a nie będziesz ustawiony w Polsce.

mieszkając u mamusi i mając pracę stać ciebie będzie na nowy topowy smartfon, markowe ciuchy i imprezy co tydzień, a jak nie przebalujesz całej wypłaty co miesiąc to i beemkee 1.6 LPG MPower.

\\\"Za 2-3 lata to już prawdopodobnie nie będzie mi się opłacało wyjeżdżać bo tutaj będę miał ustawione życie\\\"

zapisz sobie ten tekst gdzieś i przeczytaj go mając 30+ lat, a zrozumiesz jaki naiwny byłeś za młodu.

Z \"mamusią\" już nie mieszkam, smartfona nie potrzebuje, już kupiłem sobie dawno, markowych ciuchów nie potrzebuje, wystarczą zwykłe które także mam... imprezy co tydzień... jaki Ty jesteś pusty. Samochód także już posiadam.
Mieszkam z dziewczyną, za dwa, trzy lata może być już różnie i moge nie być w stanie od tak sobie wyjechać.


Sam łatwiejsza możliwość wyjazdu, jak nie narobisz potomstwa to żadna to trudność będzie za 3 lata, ale za to szanse dla człowieka z doświadczeniem na znalezienie pracy dużo większą.

Ktoś kto ma zero doświadczenia, bo te miesięcznice pracy to na minus tylko(mało poważnie to wygląda), pcha się za granicę i mi pisze ze jestem pusty, dobre, naucz się czytać ze zrozumieniem.

Ja to przerabiłem osobiście 10 lat temu, poznałem wiele osób które próbowały swoich sił, i im mniej mieli doświadczenia i znajomości tym gorzej na tym wychodzili, a ty sobie teoretyzuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok