Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

22 Posty
Przemek Anonymous
(Przemek_Anonymous)
Wiking
w tamtym miesiacu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kamil K
(kudlaty691)
Wiking
www.sparebank1.no idź do oddziału banku. Z nimi da się załatwić wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Problem nie tkwi w zadnym statusie czy kolorze skory itp.
Po prostu banki maja pewne doswiadczenia z rodakami i stawiaja kontre.
Ja np ostatnio prze internet sobie w sparebanku otwieralem i mialem nr konta, dostep do internetu w 2 sekundy. Moja zona nie ma problemu w zadnym banku. Oboje mamy karty z nadrukiem ID na rewersie i nie tak dawno dostalem nowa karte znowu ze zdjeciem a mowia ze nie wydaja ...
Wsio jest w woli banku.
Jestem tu troche i mialem tu rozene problemy ale z praktyki wiem ze jak sie ich troche postraszy przepisami to szybko zmieniaja zdanie.
Zgodnie z przepisami kaza osoba pracujaca ma miec konto w banku wiec bank nie moze odmawiac zalozania konta. Trzeba znalesc przepis wydrukowac i pokazac konowalom w banku a jak nie to prosic o rozmowe z szefem. Najczesciej stworzenie problemu np w piatek kolo 14 przynosi owocne efekty i by szybko wyjsc z pracy zalatwia sie klienta tak jak tego chce hehehe
Poszukam ci w weekend jak nie zapomne jakiegos linku do przepisu - wydrukujesz sobie i sprobujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal112
(Michal112)
Wiking
Witam mozesz mi wyslac link gdzie znalazles przepis ze moga wydac karte ze zdjeciem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Eldo04
(Eldo04)
Wiking
W którym banku w Norwegii otworzę konto na dowód osobisty i mając tymczasowy numer personalny??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
l.u.k
(l.u.k)
Wiking
Na dowod nigdzie na paszport w spare banku ale dostaniesz tylko numer konta i karte o bankowosci internetowej zapomnij, mozesz jeszcze probowac w dnb ale to potrwa miesiace ew w nordeii ale tam tez potrzebujesz id card z UDI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
W którym banku w Norwegii otworzę konto na dowód osobisty i mając tymczasowy numer personalny??

W Skandiabanken.To bank internetowy.Wszystko zalatwisz na ich stronie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Eldo04
(Eldo04)
Wiking
Dzięki bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Eldo04
(Eldo04)
Wiking
Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Mnie się wydaje, że na wypadek takich sytuacji warto mieć osobne polskie konto, które będzie odpowiednie za granicą. Tutaj można przeczytać więcej na temat tego, jakie konto wybrać, gdy dużo podróżujesz doradztwo.net/doradzamy-jak-wybrac-konto...dy-duzo-podrozujesz. Według mnie zawsze warto zabezpieczyć się w ten sposób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok