Adamowi nie zgadza się kasa.

Sprawdź, jak sobie z tym poradził.

Obejrzyj wideo

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

22 Posty
Przemek Anonymous
(Przemek_Anonymous)
Wiking
w tamtym miesiacu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Kamil K
(kudlaty691)
Wiking
www.sparebank1.no idź do oddziału banku. Z nimi da się załatwić wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Problem nie tkwi w zadnym statusie czy kolorze skory itp.
Po prostu banki maja pewne doswiadczenia z rodakami i stawiaja kontre.
Ja np ostatnio prze internet sobie w sparebanku otwieralem i mialem nr konta, dostep do internetu w 2 sekundy. Moja zona nie ma problemu w zadnym banku. Oboje mamy karty z nadrukiem ID na rewersie i nie tak dawno dostalem nowa karte znowu ze zdjeciem a mowia ze nie wydaja ...
Wsio jest w woli banku.
Jestem tu troche i mialem tu rozene problemy ale z praktyki wiem ze jak sie ich troche postraszy przepisami to szybko zmieniaja zdanie.
Zgodnie z przepisami kaza osoba pracujaca ma miec konto w banku wiec bank nie moze odmawiac zalozania konta. Trzeba znalesc przepis wydrukowac i pokazac konowalom w banku a jak nie to prosic o rozmowe z szefem. Najczesciej stworzenie problemu np w piatek kolo 14 przynosi owocne efekty i by szybko wyjsc z pracy zalatwia sie klienta tak jak tego chce hehehe
Poszukam ci w weekend jak nie zapomne jakiegos linku do przepisu - wydrukujesz sobie i sprobujesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal112
(Michal112)
Wiking
Witam mozesz mi wyslac link gdzie znalazles przepis ze moga wydac karte ze zdjeciem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Eldo04
(Eldo04)
Wiking
W którym banku w Norwegii otworzę konto na dowód osobisty i mając tymczasowy numer personalny??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
l.u.k
(l.u.k)
Wiking
Na dowod nigdzie na paszport w spare banku ale dostaniesz tylko numer konta i karte o bankowosci internetowej zapomnij, mozesz jeszcze probowac w dnb ale to potrwa miesiace ew w nordeii ale tam tez potrzebujesz id card z UDI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
napisał:
W którym banku w Norwegii otworzę konto na dowód osobisty i mając tymczasowy numer personalny??

W Skandiabanken.To bank internetowy.Wszystko zalatwisz na ich stronie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Eldo04
(Eldo04)
Wiking
Dzięki bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj