Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Samotny pendler - jaka wysokość zwrotu - Norwegia

29 Postów
Tomek Agile
(agiletom)
Wiking
Witam mam możliwość w firmie czestego podróżowania i Zastanawiam się czy skorzystać z statusu pendler
Moje pytanie kieruje do osób korzystających z tej opcji, jakiej wysokości zwroty otrzymajcie, slyszalem ze jest to okolo 40 tys.
Z gory dziękuję.
Ps. Mam dom w polsce i wynajmuje pokoj w norwegii, moje zarobki to około 350 tys rocznie, a za pokoj place 4 tysiące.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Wysokość zwrotu nie jest jednakowa u każdego podatnika. Zależy to od kosztów ponoszonych podczas pobytu w Norwegii, wysokości odprowadzonego podatku w danym roku oraz prawa do możliwości skorzystania ze statusu pendler (np. wystarczająca ilość podróży). Jeżeli pracodawca pokrywa tylko część kosztów, to pozostałe (poniesione przez podatnika) można nadal odliczyć od podatku.

Więcej info na www.multinor.no.

Rozliczenia podatkowe w Norwegii – MultiNOR Rozliczenia i korekty podatkowe w Norwegii. Zasiłki, ubezpieczenia i inne świadczenia w Norwegii. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Rzetelnie i solidnie. www.multinor.no.
Zgłoś wpis
16 Postów
P.ness
(P.ness)
Wiking
agiletom napisał:
Witam mam możliwość w firmie czestego podróżowania i Zastanawiam się czy skorzystać z statusu pendler
Moje pytanie kieruje do osób korzystających z tej opcji, jakiej wysokości zwroty otrzymajcie, slyszalem ze jest to okolo 40 tys.
Z gory dziękuję.
Ps. Mam dom w polsce i wynajmuje pokoj w norwegii, moje zarobki to około 350 tys rocznie, a za pokoj place 4 tysiące.



Kilometry

www.skatteetaten.no/no/Person/Selvangive...rfradragskalkulator/

Dieta za każdy dzień w Norwegii to 200 kr

Pewnie te dwa składniki już wyliczą maksymalną wysokość zwrotu, przy wypełnianiu zeznania elektronicznie będziesz miał info o tym, jak nie to dołożysz mieszkanie. 40 tys raczej nie dostaniesz, no chyba że będziesz miał do dupy tabele podatkowa i zaliczki zapłacisz dużo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok