Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(Kowalski0)
Wiking
Dino napisał:

   Wiecie, co jest naprawdę zabawne? Powiedzieć teraz: "A nie mówiłem".


Co mowiles?? Daj sie posmiac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
No wiec ZIBI nie napisal nic, co by sie sie kwalifikowalo pod to drugie. Nie, zebym sie Ciebie czepial, ale sledzilem ten watek i nagle...nie ma postu. Tego postu juz nie ma, wiec trudno cokolwiek udowadniac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
PC to oszusci Norwegowie to oszusci Polacy to pijacy i zlodzieje,mezczyzni to palanci itd a Ulv jest moderatorem!!!
Kowalski czy tak ciezko zrozumiec ze obrzucanie blotem kogos publicznie jest be?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
paula i hary -
nie ma zadnych firm, ktore by zajeły sie odzyskaniem pobranego wyrównania dot. swiadczenia rodzinnego, zwanego barnetrygd. Ojciec pobrał je legalnie, a to czy dał dzieciom, to juz nie jest sprawa nasza ani navu. I ta pani tych pieniedzy znikąd nie odzyska. Byli wtedy małzenstwem... bla bla bla. Bardzo jest to przykre, ale ta pani z Norwegia nie jest juz w zaden sposób powiązana.
natomiast co do pobrania tego swiadczenia po rozwodzie - to juz wiadomo, ze nie moze pobierac i co powininen zrobic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Jeszcze jedno.Tak jak w stosunku do PC tak i w tej sprawie wyrok zapadl bez drugiej strony!!! Nie korzystalem i nie bede korzystal z uslug tej firmy w przyszlosci!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
PC to oszusci Norwegowie to oszusci Polacy to pijacy i zlodzieje,mezczyzni to palanci itd a Ulv jest moderatorem!!!
Kowalski czy tak ciezko zrozumiec ze obrzucanie blotem kogos publicznie jest be?????


KzK, a Ty czytales tamten post, czy tak po prostu wstawiasz sie za kolega?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
bad harry napisał:
Hilton napisał:
bad harry napisał:
tu masz racje że musiałby wymyślić jakiś konkretny powód zawieszenia zasiłku .
przechodząc do głównego wątku to co ............jeżeli zasiłek bierze nadal to żona może się jedynie zemścić i powiadomić NAV albo darować sobie ?


Właśnie tak, albo sobie darowac i przełknąc te szklanke dziegciu, albo zawiadomic NAV.... moze jej ulzy, ze ta "nowa" nie bedzie sie bawiła za kase z nie swoich dzieci. Ja bym nie podarowała


nie darowałabyś nawet jakby cię nadal kochał i dzieci a rozwód byłby wynikiem niezgodności charakterów ?????
ooooooooooooooo ???????? i to nowa piekła ci torciki ?


a gdzie odpowiedż ??????????????????

a to że pani nie odzyska to chyba dałem do zrozumienia , czyż nie ?????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
paulina22 ekhmmmmm
(ppaula3)
Wiking
tak ja wiem,jakies XXXX postow temu sie dowiedzialam a dyskusje na inne tematy wywolane podczas rozmowy zostawie zainteresowanym.dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
Kowalski0 napisał:
krolestwo za konia napisał:
PC to oszusci Norwegowie to oszusci Polacy to pijacy i zlodzieje,mezczyzni to palanci itd a Ulv jest moderatorem!!!
Kowalski czy tak ciezko zrozumiec ze obrzucanie blotem kogos publicznie jest be?????


KzK, a Ty czytales tamten post, czy tak po prostu wstawiasz sie za kolega?


Poza tym to ja koncze, bo tu ludzie chca pogadac o czyms innym: "były mąż nie oddaje pieniedzy na dzieci". No ale, tak sie jakos potoczylo od slowa do slowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
ULV , musze przyznać że ten wątek jest wyjątkowo zaśmiecony
nawet ty nie dajesz przykładu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok