Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Kowalski0 napisał:
Kowalski0 napisał:
krolestwo za konia napisał:
PC to oszusci Norwegowie to oszusci Polacy to pijacy i zlodzieje,mezczyzni to palanci itd a Ulv jest moderatorem!!!
Kowalski czy tak ciezko zrozumiec ze obrzucanie blotem kogos publicznie jest be?????


KzK, a Ty czytales tamten post, czy tak po prostu wstawiasz sie za kolega?


Poza tym to ja koncze, bo tu ludzie chca pogadac o czyms innym: "były mąż nie oddaje pieniedzy na dzieci". No ale, tak sie jakos potoczylo od slowa do slowa.

Wstawiam sie za nasza glupota i uwierz mi wiem ze nie odbiegam od sredniej tylko czasami mam przeblyski swiadomosci.
Watek zasmiecony???? Pani powinna dostac od zorjentowanych w drugim poscie odpowiedz ze brudy rodzinne pierze sie raczej samemu a nie publicznie oraz odnosne linki do instytucji odpowiedzialnych za zalatwianie takich spraw.
Powiecie ze bronie goscia i tak jest bo go nie znam i dopoki nie wypowie sie tak bedzie.
Polecam jednoczesnie artykul na onecie ktory moze odbiega od tematu jako takiego ale tez pokazuje co moga uczynic pomowienia wypowiedziane publicznie w stosunku do mezczyzny.
www.blog.pl/artykuly/mordercza-plotka,56,1
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Kowalski0 napisał:
Dino napisał:

   Wiecie, co jest naprawdę zabawne? Powiedzieć teraz: "A nie mówiłem".


Co mowiles?? Daj sie posmiac...


   Kowalski, właściwa kolejność to najpierw przeczytać wątek, zrozumieć treść, a potem pisać, więc rób to, a unikniesz zadawania takich pytań.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
Dino napisał:
Kowalski0 napisał:
Dino napisał:

   Wiecie, co jest naprawdę zabawne? Powiedzieć teraz: "A nie mówiłem".


Co mowiles?? Daj sie posmiac...


   Kowalski, właściwa kolejność to najpierw przeczytać wątek, zrozumieć treść, a potem pisać, więc rób to, a unikniesz zadawania takich pytań.


No coz, az tak to mi sie za bardzo nie chce wnikac w ten pogmatwany watek. Bez bicia sie przyznam, ze szukalem tu tylko latwej rozrywki i taniej sensacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Kowalski0 napisał:
Dino napisał:
Kowalski0 napisał:
Dino napisał:

   Wiecie, co jest naprawdę zabawne? Powiedzieć teraz: "A nie mówiłem".


Co mowiles?? Daj sie posmiac...


   Kowalski, właściwa kolejność to najpierw przeczytać wątek, zrozumieć treść, a potem pisać, więc rób to, a unikniesz zadawania takich pytań.


No coz, az tak to mi sie za bardzo nie chce wnikac w ten pogmatwany watek. Bez bicia sie przyznam, ze szukalem tu tylko latwej rozrywki i taniej sensacji


Skoro tak, to wyjaśnię pokrótce. Chodzi o to, że pisałem o nieocenianiu ludzi na podstawie niepełnych informacji. Następnie, jakby na potwierdzenie, ukazały się dane zmieniające obraz sytuacji .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Madzia Kowalczyk
(dudulek)
Wiking
Cześć ja też mam podobną sytuację, jestem w trakcie rozwodu, mąż pobiera zasiłek na dziecko i nie przekazuje go nam. Dodam, że ciągle jesteśmy zameldowani pod tym samym adresem i bardzo mu zależy aby tak było, właśnie do tych świadczeń. Więc co robić aby zachował się jak mężczyzna i oddawał dziecku to co jego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Nic niezrobisz dopoki rozwod niestal sie faktem i do tego jest zapisane ze mieszkacie razem wiec dzieci mieszkaja z rodzicami? Wiec nie ma szans bo jak mu udowodnic ze niezuzyl tego na dzieci bezposrednio lub posrednio itp. itd.

Dopiero po rozwodzie nie bedzie mial prawa do dalszego swiadczenia o ile sad jemu nieprzyzna opieki nad dziecmi.

PS. Dobry pomysl zapisac ze nadal mieszkasz z mezem by mogl pobierac zasilek i zebys nie mogla udowodnic ze niewykorzystal go na dzieci "I...... nie sieja tylko sie rodza"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Margaret1975)
Stały Bywalec
Nie musisz miec rozwodu by miec pieniadze na dzieci. W Polsce zalatwia to komornik i podajesz swoj nr konta bankowego. A w NO napisz na specjalnym druku w NAV i tyle. Swoj nr konta i po klopocie.

Zreszta ,kazda spr jest indywidualna. Przejdz sie do NAV i zapytaj .jezli nie znasz norweskiego to zamow tlumacza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
dudulek napisał:
Dodam, że ciągle jesteśmy zameldowani pod tym samym adresem i bardzo mu zależy aby tak było, właśnie do tych świadczeń.
nie z tego powodu ) pendelerek pelna geba hahahaha

ps. a z PL urzedu skarbowego papierek dawalas?? druga klasa 12k skattu mniej hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Do ciężkiej cholery! Czy wreszcie czyjeś poważne, życiowe problemy przestaną bawić bandę kpiarzy? Pokażcie chociaż raz klasę i potraktujcie czyjeś zmartwienia nie jak własne, ale ze zrozumieniem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
lena1 napisał:
Do ciężkiej cholery! Czy wreszcie czyjeś poważne, życiowe problemy przestaną bawić bandę kpiarzy? Pokażcie chociaż raz klasę i potraktujcie czyjeś zmartwienia nie jak własne, ale ze zrozumieniem!
ja tez mam swoje problemy ale nie opisuje ich na forum publicznym.... bo i po co???
a forum sluzy do dyskusji.. masz ochote: pomagasz, smiejesz sie, wspierasz, dyskutujesz... robisz co chcesz...
jej problem to jej problem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok