Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

praca - Norwegia

3 Posty
foluszka
(foluszka)
Wiking
Witam. Mam troche glupie pytanie. Moj chlopak, ktory mieszka jeszcze w Polsce studiuje energetyke, jest na ost roku mgr. Jako, ze chcialby tu przyleciec zastanawiam sie gdzie najlepiej szukac za praca dla inz mgr z energetyki/elektryki? Takie strony jak finn.no znam i patrze. ale zastanawiam sie jeszcze jak to jest tu z papierami? czy trzeba gdzies je wyslac zeby zostaly zaakceptowane? moze jest tu ktos z podobnymi doswiadczeniami? bardzo bym prosila o wszelkie informacje! co prawda przylatuje dopiero za rok, ale przezorny zawsze ubezpieczony! z gory dziekuje!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Są agencję specjalizujące się w pracownikach "technicznych" i ja w taki sposób znalazłem pierwszą swoją pracę w N. Jednak bez doświadczenia będzie ciężko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
foluszka
(foluszka)
Wiking
Wlasnie dostal teraz prace w PGE- Polska Grupa Energetyczna, wiec jakies doswiadczenie nabiera a masz nazwy takich agencji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Wysłałem Ci na PW bo nie wiem czy tu można robić taką reklamę. W N jest duże zapotrzebowanie na osoby z technicznym wykształceniem, także myślę, że znajdzie coś bez problemu. Jeszcze jakby język znał to praktycznie praca gwarantowana. Angielski to minimum na początek. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
*Michal M
(Michalekkk)
Wiking
Spidi napisał:
W N jest duże zapotrzebowanie na osoby z technicznym wykształceniem, także myślę, że znajdzie coś bez problemu.

Na jakim ty świecie żyjesz? Tak było dobrych parę lat temu. Obecnie osoby z technicznym wykształceniem są wyrzucane na bruk jedna po drugiej. Znam Norwegów którzy siedzą na bezrobociu po dwa lata. Dopóki ceny ropy nie wrosną i nie utrzymają się na wysokim poziomie prze dłuższy okres, dopóty w szystkie firmy tną koszty, zwalniają pracowników i wstrzymują się z nowymi projektami. Próbować można, do odważnych świat należy, ale łatwo nie jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Nikt nie mówi że jest łatwo ale ja mogłem wybierać spośród kilku ofert w N jako elektromechanik ciężarówek Mercedesa. Szału nie ma ale wciąż lepiej niż w Pl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
foluszka napisał:
Witam. Mam troche glupie pytanie. Moj chlopak, ktory mieszka jeszcze w Polsce studiuje energetyke, jest na ost roku mgr. Jako, ze chcialby tu przyleciec zastanawiam sie gdzie najlepiej szukac za praca dla inz mgr z energetyki/elektryki? Takie strony jak finn.no znam i patrze. ale zastanawiam sie jeszcze jak to jest tu z papierami? czy trzeba gdzies je wyslac zeby zostaly zaakceptowane? moze jest tu ktos z podobnymi doswiadczeniami? bardzo bym prosila o wszelkie informacje! co prawda przylatuje dopiero za rok, ale przezorny zawsze ubezpieczony! z gory dziekuje!!

Tutaj znajdziecie Agencje Pracy : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok